IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
25. čer 2013

@pavlina1976 náhodou já se trefila se šlapalínou 😀 😀 😀 ještě by tam mohla být mezi nima klouzalína 😀

pavlina1976
25. čer 2013

@brsh No já těch 7 let nechodím po carech 😉 , před 4 lety mi diagnotikovali tu mrchu endometriozu, pak jsem si nějak říkala, že by se to mohlo povést a před dvěma lety jsem byla poprvé na IVF, mimi se chytly obě, pak to vypadalo mimoděložní, pak je zase viděli a pak v 8tt konec, nebylo srdíčko.....Byl to takovej stres, že jsem si našla jinou práci, ponořila jsem se do práce a vytlačila jsem mimi z mozku 😉 , letos na mě začal chlap zase tlačit no 😒 . Já mimi hrozně chci, děti miluju, měla bych jich klidně 6 😀 , ale jak už tu jednu dceru mám, tak kdybych neměla Jeníčka kterej nemá žádné svoje dítko, tak bych do toho asi podruhé už nešla....Trvalo mi to fakt dva roky než jsem se z toho zberchala. Jste tady ženy hrozně statečný!!! Fakt 😉 . Teď ale jak jsem už v tom, tak se těším 😀

janice_opice
25. čer 2013

@mispulina912 neboj pálava- jsem tu posledně dávala ten článek jak je to víno pro otěhotnění důležitý ne?? Na Pálavě je fakt krásně a maj tam výborný víno - tak si to chce trochu vypláchnout hlavu, vyspat se a hurááá do boje za miminooooooooooooooooooooooooo!!! 😉

pavlina1976
25. čer 2013

@martas14 jj Martinko, mluvíš mi z duše 😀

coralin
25. čer 2013

@martas14 moc díky, za podporu.. je fakt, že kdo si tím neprojde nemá ani ponětí jaký to čekání je dlouhý a co to obnáší... škoda, že moje rodina tohle nějak nedokáže pochopit a vidí jen ten výsledek....ale vy jste holky zlatý...🙂
dneska jsem jela s Duffy výtahem a tak přiblble štastně jsem se usmívala.........?.........🙂

coralin
25. čer 2013

@pavlina1976 to se nedivím, to je jasný... těšení je strašně důležitý.. jak se ti povedlo dostat mimi z hlavy??? já jsem taky poslední roky hrozně moc makala, ale i přes to, se mi mimi z hlavy dostat nepovedlo.. a to dělám všechno možný i nemožný.. jako třeba taj ji, rei ki,, různý sporty ..... ale výhodu oproti nám jednu máš... že už jedno dítě máte.. i když přijít o ně takhle jako ty, tak by mě z toho asi hráblo.... to jsi hodně statečná... teď už to bude procházka růžovou zahradou, po tom, čím jsi si prošla.....

pavlina1976
25. čer 2013

@sara78 Ahoj, taky jedu do Pronatalu do Prahy, v Budějcích bohužel placený transféry pojišťovnou zatím nedělají 😒 , v pátek nebo v so jdu na OPU a pak na ET, tak budeme 14dní 😀 . Hodně štěstí!!!!! Je to tvůj první?

pavlina1976
25. čer 2013

@coralin Děkuju 😉 , to doufám 😉 , máš určitě pravdu v tom, že se mi to podařilo díky dceři, která je sice už veliká, ale prostě jedno dítě už mám.....Je fakt, že to určit mám jednodušší na to pořád tak nemyslet 🙂 . Ale je fakt, jak se do toho kolečka s ivf ženská pustí, tak to nedostaneme z hlavy prostě nejde dostat! Už v tom taky lítám 😀 . Aby bylo dost vajíček, aby byly velký a krásný, aby se oplodnily a byly tam//.....vždyť to tady všechny známe viď? 😀 Mooooc držím palečky!

janice_opice
25. čer 2013

holky dneska jsou v okolí samé hnusné zprávy:((((((( bojíímmmm se zítřka.(((

janice_opice
25. čer 2013

@pavlina1976 kolik je vlastně dceři? Jinak pravdu díš, máme to naprosto stejně...

pavlina1976
25. čer 2013

@janice_opice Jaký hnusný zprávy Jani? Prosím tě neplaš, trochu se boj, to jo 😉 , ale jen malinko....Dej si cubíčko, já si dám vínko 😀 a zítra budou samý výborný zprávy!!!!!

pavlina1976
25. čer 2013

@janice_opice Janinko už 13 a teď v srpnu jí bude 14 let! Už se pomalu bojím, aby nepřišla těhu ona........ 😵 No trochu přeháním, ale moc neeeee 😀 . A narodila se v pátek 13.

janice_opice
25. čer 2013

@pavlina1976 mno jo dám,ale až večer, ještě jedem s Matýskem do Hornbachu tak cestou koupíme lahev rumu a coly a limetky a dám si, lae co tady teda dneska kolem mě v práci slyším za zprávy to je hrůza:/

janice_opice
25. čer 2013

@pavlina1976 jééé tak to Kubovi bude za pár dnů 12🙂 Ten těhotnej ještě nepřijde, je to troubelín🙂)))) to je krásný datum náhodou!!!!! Já to říkám furt, že pátek 13. je štastný datum!!

jaka17
25. čer 2013

@janice_opice jo, já měla 13 v pátek druhou svatbu, takže to je tutovka.. 😀 😀

janice_opice
25. čer 2013

@jaka17 no já na pátky 13. taky věřím v dobrém slova smyslu, i když mně se asi nic nepřihodilo vyjímečného🙂)). Já měla druhou svatbu 18.11. 😀 😀 😀 😀 všichni se berou v léte a na jaře tak just my na podzim/zimě🙂

coralin
25. čer 2013

@pavlina1976 to je výhoda.. my žádný právě ještě nemáme... a nešlo mi to vyhnat z hlavy... ale teď to snad bude jinak... pořídili jsme si štěně, tak se myšlenky točí i jiným směrem🙂 a je to s ní veselejší.. uvidím koncem týdne.....

sara78
25. čer 2013

@pavlina1976 Ahoj Pavlí, já už mám provedený transfer dvou embriek 21.6.2013, Pronatal je úžasný. Budu ti držet palečky 🙂

sara78
25. čer 2013

@sara78 moje třetí stimulace na IVF. Mám problém s kvalitou vajíček...

mispulina912
25. čer 2013

@pavlina1976
@janice_opice
děkuji moc jste zlatíčka ,já vás tu budu sledovat a občas písnu ale ted vás čekatelky si nenechám ujít.... moc na vás budu myslet
a chtěla jsem ještě všem poděkovat za podporu ,protože ten kdo to nezažije nepochopí ....... a tady je to na vykecání super........ takže díky díky díky díky díky díííkyyyyyyyyyyyy...................................................................................................................

mispulina912
25. čer 2013

@sara78
@pavlina1976
koukám kolik nás tu je Pronatalek...... hodně štěstí holky.......

lucavka
25. čer 2013

Holky jsem narozená 13.03.83 a další dvě trojky mám na konci rodnýho čísla 🙂 .
Taky přeju všem hodně štěstí...

akdar5
25. čer 2013

@malinka_02 jak to tady čtu - malý to určitě zvládne 🙂 máma taky zabojovala a teď bude bojovat on...🙂 je určitě bojovník po mamince a vše dobře dopadne 😉 takže hlavu vzhůru oba to vybojujete 😉

janice_opice
25. čer 2013

Holky myslite,ze nemuze prijit mrcha?treba

janice_opice
25. čer 2013

Holky myslite,ze nemuze prijit mrcha?treba jako ze by se sliznice nejsk odloucila?

kamisb
25. čer 2013

@janice_opice - hele o tomhle vubec nepřemýšlej ...všechno bude dál v pohodě.

a gratulace ke 3 embryjkám ....ať se dál krásně vyvíjejí a zítra čekám na další pozitivní zprávičky.

pavlina1976
25. čer 2013

@janice_opice co že?????? Tohle jsem teda neslyšela, takovou pitominu 😉 , jako myslíš, že by přišla než ti je dají zpátky ty mimina? Ty Janinko dej si to cubíčko a nezlob 😀

pavlina1976
25. čer 2013

@mispulina912 děkuju Miší 😉 , budeme ho potřebovat!

pavlina1976
25. čer 2013

@sara78 takže do třetice všeho dobrýho 😀 , to budou krásný //. A ty dvě se nepovedly? Nebo už nějaký dítko máš?

janice_opice
25. čer 2013

@kamisb
@pavlina1976 no holky mě totiž začala bolet prsa strašně jako ped MS :/// tak jsem z toho dost vyvedená z míry

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru