IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

martas14
2. črc 2013

@janice_opice to ti schvaluji, ten konec víkendu nebo pondělí bude ok....no budu držet jako prase a prostě těm // přikazuji aby tam byly a basta fidli 😉

janice_opice
2. črc 2013

@martas14 kuuuujuuuu

go
2. črc 2013

@martas14 ja mam stejny nazor 10 max 12 den, pak uz je to podle me jasne, tak jako tak 😉

martas14
2. črc 2013

@go jo jo člověk se může chtít utěšovat čím chce, ale prostě když je 12 den bílo, tak člověk nevykouká už bohužel nic, ale já to teda věděla i ten desátý....no vzhledem k tomu, že ty jsi tzv. na druhé straně barikády, tak nebudeme na žádné bílo myslet, ty máš povoleno vidět pouze dvojmo 😉 😀

go
2. črc 2013

@martas14 je, dikyyy. Ja tedy z vlastni zkusenosti verim i testu sedmy den, pokud byla PK. Necham se prekvapit, musim jeste vydrzet, bohuzel to citm blbe(jako vzdy) 😒

martas14
2. črc 2013

@go určitě když je bojovník, tak jde vidět i spíš, ale zase je to takové, že když tam nic není, tak se člověk pak zas musí přesvědčovat, že za tři dny už tam určitě bude a na to bych já neměla nervy, já prostě chci vědět a hotovo 😀
No budu držet palce, aby cítit to blbě... pro tebe znamenalo, že už se blíží těhotenské obtíže 😉
a na kdy to čurání do skleničky vidíš ty?

go
2. črc 2013

@martas14 ja to vidim na pristi stredu, ale mam strach, ze vydrzim max. do pondelka 😉

lucavka
2. črc 2013

Tak už to mám potvrzeno i z krve - jsme na 0 ... No musíme si užít léto a spolehnout se na naše dvojčátka... Jestli ani ty nezabojujou tak máme smůlu na neurčito - museli bychom nejdřív sehnat penízky. Příští čtvrtek mě čeká konzultace co dál. Uvidíme jestli si prďoli vezmem už v sprnu nebo si odpočinu do září. Je mi smutno ale už se těším jak vysadím prášky a ulevím si od těch otoků a bolestí.
Holky budu vám všem držet palce. Hrozně jste mi tu pomohli. @janice opice tak ať v neděli nebo pondělí hlásíš krásnýho ducha 😉

coralin
2. črc 2013

@martas14 já si říkala, jestli jste někam nevyjeli.... a co je s tebou... no uvidíme.... vnitřně jsem cítila hodně dobře tenhle rok, jsem unavená a hodně mě bolí ten hrbol na krku... co mi tlačí na páteř, doufám, že to opadne, když teď vysadím ty léky. dneska jsme se s Petrem o tom trochu bavili, co dál.... jestli si odpočinout nebo pokračovat.. za 14 dní jdu na kontrolní imunologii tak jsem zvědavá jaký ty hodnoty teď budou.... a jak je na Moravě? už máte hody???? je pravda, že čas ještě máme a naděje umírá poslední, že?🙂

coralin
2. črc 2013

@lucavka To je mi moc líto, drž se holka, vím jak Ti je.. jestli máš mrazíky, nechceš si je vzít rovnou dokud je tělo nadopovaný hormonama???? Ale to, že se těšíš, až to vysadíš chápu, já taky....
taky nad tím s manželem špekulujem co dál a to jsem řekla, že je to naposled, co? ale vnitřně to ve mně hlodá....

brsh
2. črc 2013

@janice_opice - ahoj Jani, nejde mi z mobilu posilat interni posta a jsem.na chate...ale j. Mas pravdu, bylo to 11 den po ET, bez dne transferu 😉 byl tam.slabouckej, ale byl. Tak mas jeste cas, ale ja myslim, ze je jasno! @coralin - Kacenko, napisu z Prahy. Budu ve ct, jedu do.trombocentra. Mrzi me, ze zrovna ted nemdne pijuzu psat zdne pij a doufapracy ☹ opatruj se!@malinka_02 - hodne pij a snad bude dobre!

janice_opice
2. črc 2013

@lucavka tak to je mi líto Lucíí.... ale dvojčata totiž chtějí být na řadě!!!!! tak odpočinek a hurá pro ně!!! 😉

coralin
2. črc 2013

@go no tak to je super🙂 tak hezky odpočívej a užívej si volna, máš PN?

coralin
2. črc 2013

@brsh Baruško, teď máš krásně tak je lepší, když jsi v přírodě a užíváš si volna🙂

coralin
2. črc 2013

@pidisek tak to je dobrá zásobička🙂 třeba jí ani nebudeš potřebovat🙂 držím palce

go
2. črc 2013

@coralin ja jsem doma uz dele, manzel nalehal , tak pracuji jen obcas externe z domova 🙂 . Zatim mam trochu depku z toho nic nedelani, zitra uz se konecne vydam mezi lidi 😉

go
2. črc 2013

@lucavka skoda, drzela jsem Ti pesti. Ted si odpocin a naber silu na dvojcatka 🙂

lucavka
2. črc 2013

Holky děkuju za podporu. Já mám skvělýho manžela, úžasnýho syna a fajn tchýně a tchnány tak budem bojova dál. Jen ty penízky mi dělají starosti no...

malinka_02
2. črc 2013

@petulak1988 me torekli uz pred transferem ze zadny sex do 12tt

malinka_02
2. črc 2013

@lucavka jee to me mrzi no..
@brsh dekuju snad to bude dobry..
@go jako ze kvuli ivf ses doma dlouhodobe?

go
2. črc 2013

@malinka_02 me bylo receno pouze 5 dni po ET zadny sex. Ja jsem , ale plasan, takze bych dodrzovala do 12tt nic 😉

go
2. črc 2013

@malinka_02 tak nejak, mela jsem dost narocnou praci ohledne stresu, uzaverky, dost lidi pod sebou atd...., tak jsem dala na radu lekaru, manzela a prace se tak napul vzdala, i kdyz ona hlavne zavinila, ze jsem s mimi tak dlouho cekala. Ted jsem doma, nekdy pracuji z domova a jinak se take nenudim, naopak stale mam pocit, ze nic nestiham. 😉

jaka17
2. črc 2013

@martas14 nazdááár, dr ž áku, já ještě tenhle týden úřaduju a pak jedu odpočívat s rodinou na chalupu a možná i néjakou dovolenku...předávám držení palců do zítřka, ale už je mám tak zkroucený, že to mám asi na furt... 😀 😀

malinka_02
2. črc 2013

@go no to ja mam to same, dost stresu a furt vsechno na posledni chvili ale vysel mi az 5 transfer a kdybych z prace odesla tak bych hodne dlouho byla doma vlastne zbytecne..

go
2. črc 2013

@malinka_02 no , ja uz mam taky vlastne 5IVF, ale doma jsem teprve rok a neco pred tim jsem chodila do prace pri stimulce a po ET, proste porad. Jsem rada , ze jsem doma, mame nove bydleni, tak jsem rada, ze jsem mela cas vse zaridit a uzivat si ho 😉

coralin
2. črc 2013

@go a jak dlouho už jsi doma? já jsem taky doma.. je fakt, že bych už ráda něco dělala, ale....

coralin
2. črc 2013

@go už to tady čtu, tak to už je docela dlouhá doba, ale zase máš klid a odpočineš si, já to potřebovala, jsem unavená po tom metypredu, tak jsem byla ráda, že jsem na PN, ale teď už se budu jen očišťovat a práci bych uvítala, pokud se nerozhodnu jinak... ty počítáš ty IVF samostatně nebo i s ketama?

coralin
2. črc 2013

@lucavka oni se nějaký najdou..neboj, ne je super, že tě podporuje rodina.. já mám manžela super, ale rodina to jaksi nechápe.. máma má pocit, že se nad tím mávne rukou a jede se dál... že tě to nijak nezasáhne...

lucavka
2. črc 2013

@coralin - já mám zase velký problémy se svojí rodinou. Mamka s babičkou jsou strašně proti miminku. Ale to byli i proti prvnímu, a teď se točí jen kolem něj a mě a manžela ignorujou... Když už nám něco řeknou je to ošklivý... Já věřím že se zase díky tchánům a tchýním penízky dají dohromady jestli bude potřeba. A nebo budu doufat v nějakou pěknou práci a odpočinu se ne chvíli, ale třeba dva roky a pak šup znovu do boje....

pavlina1976
2. črc 2013

@janice_opice@martas14@jaka17 Ahoj žmoulalíny 😀 , tak už mám toho svého taky u sebe 😉 doufám, že za tu cestu z Prahy se hezky uvelebil. Teda Jani ty jsi se dnes měla panečku, to je třeba si dělat radost 😉 , například já, jsem si včera koupila krásný tenisky, když budu těhotná, tak podpatky na chvilku odložím 😀 . Pozdravuju moc Martinku, naše zlatíčko 😉 . Tak doufám, že ta intuice jet si pro mimi už dnes byla dobrá 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru