IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

go
3. črc 2013

Krasne ranko, tesim se na same dobre zpravy? 🙂 Vsem cekatelkam na // samo drzim pesti a preji hooodne stesti. Hlavne z toho nezblbnout, coz se projevuje u me 😉

pavlina1976
3. črc 2013

Dobré ránko děvčátka 😀 , já se zkulturním a jedu dceři pro pas, aby mohly v úterý odletět s babičkou na dovču.....Tak doufám, že tam nevystojím důlek 😀 . Pak zajedu za mužovo sestřenicí, má mimi, měsíčního chlapečka. Tak se s ním ponunám 😉 . Taky po 15ti letech od prvního syna. A taky zázrakem......už to vzdali a hele je to tu 😉 . Moc na nás čekatelky myslím, věřím, že tam najdem ty // 😉

pavlina1976
3. črc 2013

A představte si, to jsem Vám ani nenapsala včera, když jsem jeli do Prahy tak u silnice na louce stáli dva krásní čápi 😀 😀

hhani
3. črc 2013

@eviku52 to dopadne,neboj..
clovek si to nesmi tak pripoustet..,ale chapu Te nemyslela bych jinak 🙂 ..Bylo to v pohode..jen to nevyslo,ale zari bude uspesny,verim tomu.Jedine co me mrzelo,ze nam nezbyl zadny mrazacek ☹

tygrisek09
3. črc 2013

@pavlina1976 tak to je jasný, my jsme potkávali čápy celou dovolenou. A s pasem je to stejné jako s řidičákem, tj. na dlouho.

pavlina1976
3. črc 2013

@tygrisek09 viď? To bylo úplně znamení 😉

go
3. črc 2013

@pavlina1976 znameni?🙂) Tak to je jasne, tesim se na //

tygrisek09
3. črc 2013

Tak mě zase strašně táhne břicho 🙂 jako bych v něm měla vleže kamení a ráno zase blbě z tlaku

coralin
3. črc 2013

@martas14 probíráme to s Péťou co a jak a postupně snižuju dávky metypredu.. příští týden je budu brát už jen ob den a pak půjdu na kontrolu. Jsem zvědavá jaké hodnoty jsou teď, protože si myslím, že jsou nižší než v tom dubnu, kdy byli na 41,5%, bylo by super, kdyby nikam neletěly, ale blbý je, že když nejsem na lékách tak to vyletí hned a nejhorší je, že ty nic nepozoruješ.. nic ti není, není ti blbě, nic tě nebolí a pak udělají imunologii a je to v pr...li. To je škoda, že nejedete ani na výlet..třeba by Tě to rozptýlilo... jak máš starý dítě? holka nebo kluk??? V Brumovicích jsou hody už teď, kamoš posílal fotky... jj to jsou moc pěkné akce.. a na Pálavě je krásně.. máš výhled na tu zříceninu, tam?

coralin
3. črc 2013

@tygrisek09 mě bylo včera blbě, hrozně... a to už mám po všem, břicho mi bolelo a byl teda děsnej večer.. to bude dobrý..

coralin
3. črc 2013

@go to je škoda..:( ale uvidíš, že teď to bude bojovník a jak se cejtíš..? včera jsme to rozebírali s mužem tak uvidím co mi řeknou na imunologii... příští měsíc jedu za kámoškou do Brna tak mě hlodá myšlenka zda se nestavit na konzultačku v Reprofitu.....

coralin
3. črc 2013

@go Já jsem doma 6 měsíců, ale jsem na PN, která mi teď bude končit.. taky jsem se nenudila, ale do práce bych klidně už šla

jaka17
3. črc 2013

Hezký den,
nějak jsem Vás nestíhala,takže všem držím zas dnes palce při těhulení, zavrtávání a jiném konání...Jedu do caru na kontrolu a chci se zeptat, jaký způsob dovči by mi doporučili, jestli by šlo i moříčko, zda se koupat a slunit ..
@pavlina1976 no čápa jsem taky před // náhodou viděla po mnoha letech, takže to máš holka jasný....
@janice tak co si dáš zkrášlit dneska, matinko??? 😀 😀
@ martas hele, ty mít trpaslíka, tak ti vyroste, ale myslím, že už musíš mít vybráno a ted´se začne fakt dařit...depresívní díry jsem smíchy oplakala, my včera sázeli dva vzrostlé stromy, tak jsem manželovi říkala, že to měl vlastně terapii proti depce...
@go tak jaké pocity dneska???

pavlina1976
3. črc 2013

@jaka17 Ahoj 😉 😉 , prča viď, s antidepresivníma dírama? Taky jsem z toho měla záchvat smíchu, to vymyslel můj otec, neb mamka je děsnej člověk, pořád musí mít nějakou činnost, tak teď si koupila pro změnu elektrický kolo a jezdí po okolí..... občas se soudem, takže z toho šílí zas náš táta. To víš ten pořád chodí do práce, mamka už je v důchodu, takže i to moje mimi by jí prospělo, zase by měla nějaké povinnosti, to víš, že bych jí zaměstnala 😀 . jj snad máš s čápama pravdu 😀 😀

petulak1988
3. črc 2013

Ahoj holky premyslime s pritelem ze kdyz to ted nevyjde jela bych pred dalsim pokusem do Frantiskovych lazni... leci tm neplodnost a krasne bych si odpocinula a procistila hlavu.. myslite ze je to dobry napad??

tygrisek09
3. črc 2013

@petulak1988 Františkovy Lázně vřele doporučuji. Byli jsme tam na tři týdny v květnu a báječná dovolená před Ket.

petulak1988
3. črc 2013

@tygrisek09 a procedury dobry?? 🙂

tygrisek09
3. črc 2013

@petulak1988 procedury se předepisují podle diagnózy. Jsou jiné pro neplodnost a jiné pro např. endometriosu

petulak1988
3. črc 2013

@tygrisek09 jj tak u me je neplodnost mam polycisticke vajecniky... ☹no kez bych tam nemusela porad doufam ale tak vim co bych delala ten mesic pred dalsim IVF.

tygrisek09
3. črc 2013

@petulak1988 Hodně jsou koupele, především slatinné, potom slatinné tampony, uhličité koupele, koupele dolních končetin, cvičení, plynové injekce, masáže, joga, atd.

tygrisek09
3. črc 2013

@petulak1988 Je to tam hodně odpočinkové. Většinou se vytvoří prima parta holek. My byli celá rodina, já teda jako komplexní léčba po operaci a teď jsem 6. den po KETu.

petulak1988
3. črc 2013

@tygrisek09 jj ja jsem 6 den po ET 🙂 tak uvidim... ale zni to moc pekne...jak se citis?

tygrisek09
3. črc 2013

@petulak1988 mívám nízký tlak, takže mi ráno bývá špatně. Dneska mě bolí hlava a tlačí mě v podbřišku . Jinak se cítím dobře. S malým nemá člověk čas se moc sledovat.

janice_opice
3. črc 2013

@jaka17 vsadím se, že ti moře jen doporučí!!!!!! 😉

janice_opice
3. črc 2013

Jinak všem krásný den 🙂

petulak1988
3. črc 2013

@tygrisek09 tak to ze ti je spatne je pekne znameni ne?? ja se tak nesleduji mam presne to co minule boli me bricho prsa a jsem desne nafoukla vypadam jak ve 3. mesici

petulak1988
3. črc 2013

@janice_opice krasny den...co ty jak se ti vede?

janice_opice
3. črc 2013

@petulak1988 Ahoj, dneska nějak nic moc, dneska mám nějakej depkoidní den tak sem radši ani nelezu 🙂

janice_opice
3. črc 2013

mám totiž pocit jakoby každou chvílí měla dorazit mrcha

kamisb
3. črc 2013

@janice_opice - hele Ty jedna, vždycky hýříš pozitivem a optimismem, kde se Ti teď ztratil ...hezky ho koukej zase najít. Žádny chmury !!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru