IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
3. črc 2013

@go hmmmmmm no v sobotu se rozhodlo,ale moc šancí mu nedávali tak uvidíme.... 🙂

janice_opice
3. črc 2013
hhani
3. črc 2013

@janice_opice žádný snad .. určitě 🙂 vikingáč teď bojuje s mrchou,ale ta nemá šanci vyhrát .... 😀

go
3. črc 2013

@janice_opice tak zitra budeme moooooc drzet pesti 🙂

pavlina1976
3. črc 2013

@pidisek Ahoj to bude dobrý 🙂 , hoď tu hádku za hlavu!!!!

janice_opice
3. črc 2013

@hhani ty foe ty s přihlaš na sportovní komentátorku v přímém přenosu 😀 😀 😀 doufám, bud jsou na ní dva nebo aspon jeden a ubije jí Thorovým kladivem mrchu hnusnou 🙂

janice_opice
3. črc 2013

@go kuju no, ale nikdy žádní mrazáčci nevyšli tak si to moc nemaluju, hlavně aby se chytli ti co mám u sebe a budu spokojená

go
3. črc 2013

@janice_opice to je fakt suuuuper, skoda, ze uz nejsme dal 😉

janice_opice
3. črc 2013

@go no přesně ale kéž bychom byly🙂

go
3. črc 2013

@janice_opice presne tak, at se drzej ty co jsou u nas, ty nedameeeee 😉

pidisek
3. črc 2013

Protože na me řve můj kolega, jinak si Vary užívám, snad to nemohlo prckům ublížit.....☹

hhani
3. črc 2013

@janice_opice ..ta už je na kaši sviňa jedna... 😀 ty ji dali co proto to si piš.. 🙂

pidisek
3. črc 2013

@pavlina1976 snad jo, ja jsem si hned na hotelu lehla ale vyčítám si to... Úslavy jsem dneska tak 4km pěšky a u cile uz bolelo břicho jak kamen a na ms.... Pri obědě to úplně přešlo.....

pidisek
3. črc 2013

@go snad to bude ok.... Jo a Mám furt výtok, jakoby voda....

go
3. črc 2013

@pidisek to je z utrouse 😉 . Jsi dobra, ze jedes takhle pracovne do Varu, ja se vubec necitim. Mezi lidma si pripadam desne, vubec to nejsem ja, cela takova otekla, bleee.

pidisek
3. črc 2013

@go no právě, ze mám nervy ze všeho toho čekání a bohužel pracovat musím....snažím se porad věřit.... Kdyz to zabolí pri pohybu tak si říkám, ze by to mohlo vyjít....

pavlina1976
3. črc 2013

tak vařím brokolicovou polívku, dr říkala, že už dnes můžeme uvařit lehké jídlo 😀 a připravuju na gril, muž volala že za chvilku přijede z práce, kolega má dovču, tak absolutně nestíhá 😒 . Tady se přehnala bouřka a už zas svítí sluníčko, tak aspoň nemusíme zalévat 😉

pavlina1976
3. črc 2013

@pidisek to bude dobrý uvidíš, ale nerozčiluj se je to fakt zbytečný 😉 , to bude teda nějakej turista až se narodí 😀

pidisek
3. črc 2013

@pavlina1976 ja ti nevím ted to boli jako prase a boli me i nohy.... ☹ ted to budu svádět na tu hádku ze jsem to posrala

go
3. črc 2013

@pidisek neboj, pokud te nekde neco zaboli , tak to vypada slibne 😉

lucavka
3. črc 2013

@coralin - no já jim taky nerozumím. Těžko říct. Komunikace s nima je fakt horor... Nevím jestli nám příbuzní budou moct s penízkama ještě pomoct. Už pomohli dvakrát. Já prostě musím věřit že to dvojčátka zvládnou.

Holky držte se 🙂. Já včera vysadila prášky a už sem se dneska probudila bez toho pupku ale čtvrtý měsíc... Pomalu začínám špinit tak mrcha brzo dorazí... Sním jedno nebo dvě platíčka antikoncepce a hurá pro dvojčátka. Už se těším na podzim. Teď si užít léto...

pavlina1976
3. črc 2013

@pidisek souhlasím s go 😉 , to je to pořádný hnízdení 😉 😉 kolikátý den že jsi?

pavlina1976
3. črc 2013

@lucavka to víš, že to zvládnou, ty tam prostě na vás čekají!!!!! Užijte si léto a odpočiň si 😉

pidisek
3. črc 2013

@pavlina1976 dneska 7.den po Et... Sakra ja jsem kráva...fakt nechat se takhle vytočit....

pavlina1976
3. črc 2013

@pidisek tak to je fakt to hnízdění!

pidisek
3. črc 2013

Holky kéž by....jinak ho zabiju...

lucavka
3. črc 2013

@pavlina1976 jo jo, odpočinu. Už teď po jednom dni bez prášku si přijdu o třicet kilo lehčí... Ale na mrňata se už teď hrozně těšim...

go
3. črc 2013

@pidisek to uz je uhnizdene a nic se mu nemuze stat, neboj 🙂

go
3. črc 2013

ja uz jsem fakt vydepkovana, tady je silena bourka a prasklo to tak blizko, ze jsem se silene lekla. Fakt silene a bojim se o bojovnicky. Potrat z leknuti to se stava ☹

pidisek
3. črc 2013

@go dekuju

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru