IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pidisek
5. črc 2013

Zdravím z výletu na Rozhlednu Diana 🙂 briško nebolí ted moc

janice_opice
5. črc 2013

Jéééé děkujuuuuu za srdíčkooo kdo mi poslal díík doufám, že přinese štěstí 🙂

pidisek
5. črc 2013

Ale ted po kilometrovém výstupu uz dloube

akdar5
5. črc 2013

@brsh dnes je svátek,tak tam nikdo není.... ☹ zkusím studený obklady a počkám až se to zlepší a dojedu si nejspíš pro ten paralen...díky... 😉 a jaký máš průběh ty? jak se vůbec máte? 🙂

@hhani díky Hani, zkusím možné i nemožné.. 😉
@kyvetka díky, určitě něco studeného vyzkouším....

ale jednu výhodu to má - dostala jsem do postele misku rozmačkaných jahod s hromadou šlehačky... 🙂 🙂

akdar5
5. črc 2013

@janice_opice no, máš také pro štěstí.... 😉 mě přineslo od Hanči,tak posílám pro štěstí i tobě... 😉

pidisek
5. črc 2013

@akdar5 me pomáhalo lehnout si a hlavu dolu z postele.....

coralin
5. črc 2013

@go 10.den by to mělo být už vidět.. držím pěsti a moc se nepřemáhej.. my toho moc neplánujeme, máme 4 měsíční štěně tak jsem s ní doma a byli jsme na velké procházce. Já si zacvičila na venkovním stroji (takové ty lyže)...zkusila jsem to po dost dlouhý době... a šlo to.... a manžel jel pomoct našim na chatu. mají tam ségry psa, kterej je nemocnej tak jsem tam nechtěla jet, aby ta naše malá něco nechytla. Teď už je na cestě domů a pojedeme se mrknout za jeho mamkou, která je na rehabilitačním centru na Prosku, po úraze a zejtra a v neděli jde manžel do práce. Výhodou s tím naším pejskem je, že potkáváme spoustu pejskařů se kterejma se dáme do řeči a je to moc příjemné...

coralin
5. črc 2013

@pidisek třeba nedorazí.....

pidisek
5. črc 2013

@coralin juuu kéž by 🙂 dnešní tůra mi zvedla náladu...😀

brsh
5. črc 2013

@akdar5 tj fakt. V nejhorsim zavolej.do Caru...ale urcite by paralen.vadit nemel. Spis ti nepomuze ☹ preju, at to rychle prejde. Hlava je hrozna, znam to. Jinak mi nic neni a mezi utz mam dlouhych skoro sedm tydnu, takze nervy pracujou. Jak tady porad ctu o nejakych zamlklych tehu...takze radeji nectu 😉 ted varim.knedlo zelo na chate, hrozne to tu voni! A ty jinak vse ok?!

tygrisek09
5. črc 2013

Tak jsme byli na vycházce a teď jsem musela zalehnout, protože me začal bolet vaječník a píchat v podbřišku. Nevím, co tam zas snĕhuláček vyvádí. I když mám malá, pevná prsa, tak pod nimi se mi udělaly asi opruzeniny, ani malého krém na to nepomohl. Jsou to takové malé pupínky a hrozně to svědí. Nebo že by to bylo z léků?

akdar5
5. črc 2013

@brsh tak někdy to musí přejít...🙂 v úterý jdu na utz,tak se domluvím s doktorkou, snad mi poradí 🙂
já jsem to tu taky četla,takže tvoje obavy chápu - jen já jsem si opravdu k tomuu doktorovi došla,ať se koukne,že je vše tak jak má..🙂 potvrdil,že je vše v pořádku,tak jsem se uklidnila a dál se snažím takový věci nečíst,ale znáš to :D jinak bych ani nepoznala ,že jsem těhotná...jen ta hlava a převážně večer prsa...
jinak jsem našla mojí babí cca před 14 dny ležet na zemi a to jsem teda byla uplně v p....tak jsem si řikala,že jestli tohle zvládneme,tak zvládneme všechno..

allmeyo
5. črc 2013

Ahoj holky jdu za vámy s prosbou jestli mi můžete odpovědět co se se mnou asi děje...30.5 jsem byla na iui po 18 dnech test negativní.Čeká mě první IVF doktorka mi předepsala antikoncepci,kterou mám brát první den menstruace,kterou bych měla dostat kolem 15.7 jenže tohle úterý sem večer začala malinko špinit při večerním milování na posteli trochu krve a druhý den ve středu zase nic jen když jdu na wc tak na toaleťáku narůžovělo 😒 vůbec není potřeba vložky ani tampónu tak si říkám co to celou dobu teda je,když má MS dorazit až 15 a teď se bojím ,abych tu antikoncepci začala vůbec brát tak jak se brát má...je to moje první zkušenost s antikoncepcí,ale MS to být přeci nemůže !!! ☹
Děkuju předem za váše odpovědi třeba mě trochu uklidníte,že není něco špatně.

pidisek
5. črc 2013

@tygrisek09 ja to měla na rukách podle me to dělají léky....nebo to jsou potnicky.... Zkus heřmánek a vysušit... Jinak ja dnes natapala 5 km do kopce a z kopce....taky boli a dloube a ja mám zas výčitky....

coralin
5. črc 2013

@pidisek to je dobře.. my byli teď pěšky na Proseku a zpátky, takže taky taková trochu túra🙂)))) ale bylo to fajn a příjemně jsme pokecali s tchýní

coralin
5. črc 2013

@pidisek 5km je docela dost, ne? to bys asi moc neměla... takovou dálku...

pidisek
5. črc 2013

No ja chodila pomaluuuuuuuuu a opatrně 🙂 ale bolelo to chvílema.....

pidisek
5. črc 2013

Ted jsem se zasmála vtipu a me tak dloublo v břiše ze jsem šla do kolen.......

janice_opice
5. črc 2013

Holly stalo se vám některé, že jste měla nejdřív negativní test a poté se změnil třeba já nevim za jak dlouho na slabě pozitivní?Kamarádka mi ted psala, že si dělala ráno test(je po IUI) a jakože bílo a vrátila se nějak odpo domů a koukala a zkoumala a prý tam má ducha sice slabě ale prý tam je a vidí ho prý i manžel...je to možný??

janice_opice
5. črc 2013

@allmeyo bohužel nevím, snad to bude v pohodě, zkus kontaktovat CAR raěji...

janice_opice
5. črc 2013

@go díky i za oslavence🙂 Zíítra jdeme na Já padouch 2 na 3D 4DX tak jsem zvědavá .....a do argeentínské na steak🙂 Dárky a dort už dostal tak je spokojenost🙂

janice_opice
5. črc 2013

Hele holky na 4DX je asi blbost co??? to jsou takový ty hejbací sedadla i právě.......co myslíte?

pidisek
5. črc 2013

Boli me příšerně briško....myslím ze mrcha je tu..... ☹ ☹ ☹

janice_opice
5. črc 2013

@pidisek hele když jsi měla takovou tůru tak to se ani nedivim a už krvácíš?? Ne tak vidíš!!!!Mě taky strašně bolí břicho a záda..ale ještě nedorazila i když tay mám pocit, že každou vteřinou..vydrž prťka vyddrž!!!!

coralin
5. črc 2013

@janice_opice takový ty hýbací masážní??? to bych asi nešla....

janice_opice
5. črc 2013

@coralin nene tohel je jako XD kino, že tam máš eefetky pro všechny smysly a ty sedadla se s tebou hýbou a cukaj podle toho jaká akce je na plátně.....miluju to,ael úplně nevim jestli to je ted dobrý

pidisek
5. črc 2013

@janice_opice uklidňuju se tím ze jeste nekrvacím...ani si nemůžu dojit na záchod, ta zácpa mi nepridává... Dloublo me tam příšerně pri zasmání, a od tyl chvile boli jak na velkou ms....☹ úplne jsem šla do kolen....
PS:hejbací kino zlato radši neeeee!!!!

janice_opice
5. črc 2013

@pidisek no to bude v pohodě dneska jsi 9. den??? hele dej si něco dobrýho a odpočívej v klidu !!!!
Já jsem sis to říkala, tak jdeme radši jen do 3D 🙂

pavlina1976
5. črc 2013

@martas14 Máme britského bikolora červený s mramorem, ale nesnáší výstavy, je z toho úplně na nervy, tak s ním jedu naposled v září, aby měl šampiona a pak už ho nechám v klidu 😀 , už měl koťátka s jednou britskou kráskou 😀 . No a teď máme donského sphynxe tomu je třičtvrtě roku, je to obrovský mazel....Už bych chlupatou kočku dnes nechtěla 😀 😀 , už budu mít v budoucnu jen tyhle holátka. Moc bych chtěla do budoucna chovatelskou stanici...Prostě kočky miluju. 😀 No s tím testováním asi fakt testnu až tak toho 17.7. dřív se bojím, že nic a bude to třeba brzo a budu předčasně zklamaná.....

allmeyo
5. črc 2013

@janice_opice děkuju v pondělí si zavolám jestli to nepřejde 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru