IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

malinka_02
22. kvě 2013

@absti ahojky, ja mam kratky 😉

brsh
22. kvě 2013

@malinka_02 to určitě 😀 Lauri, jakože se píchá přesně den před KETem? To jsem nevěděla, proto raději posílám za zkušenýma 🙂 Jak Ti je?

brsh
22. kvě 2013

@lenkafel to je síla ☹ Tak tentokrát na 1* 🙂
@absti - vítej mezi náma 🙂 můžeš se mrknout do tabulky, kdo má jaký protokol a rovnou se tam připsat 🙂
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

malinka_02
22. kvě 2013

@brsh ne ne den, me ho pichali 3 dny pred nim jako v patek ovitrelle a v utery ket.Ale kdyz mas ET tak to mas ovitrelle pak za 2 dny opu a apk za 5 dni teprve ET takze je to delsi doba.

ratatooy
23. kvě 2013

@lenkafel dva tydny stačí na testování,a u ivf stačí i 8dní,ja sem testovala od 3dne abych videla kdy mizí pregnyl a rozdíl byl už mezi 4-5dnem pak už čárka sílila

brsh
23. kvě 2013

@malinka_02 jo tak. Jasny, chapu. Ja jsem teda mela ET po 48 hod, ale i tak zo vychazi dyl.... 😉

zimka
23. kvě 2013

Ahoj! Koukám, že máete trochu náskok. Já jsem 2. den po KET, takže čekám a čekám a nic se neděje. Už aby bylo apoň o týden víc... 🙂 Ale zas aspoň vím, že teď tam jsou.

zimka
23. kvě 2013

@lenkafel hele ale mě asi desetkrát opakovali, že NEVYSAZOVAT - že se stává, že test je negativní a přesto z krve těhotenství potvrdí - a vysazením léků si to pokazíš.

janice_opice
23. kvě 2013

@malinka_02 a kam, že to ty chodíš?🙂 Já v tom mám strašnej zmatek 🙂)))
Hele já u sebe doufám právě už jenom v to, že jsem přešla jinam, že to pomůže......

janice_opice
23. kvě 2013

@malinka_02 Do Podolí ne? Já totiž vkládám tady do toho CAR fakt velký naděje už jen podle toho co mi psala ta holčina jak tam byla na 8. IVF(prvním tam) ono kolikrát i ta změna udělá své a když jí překopali celou léčbu tak si myslím, že to mohlo taky pomoct - podívali se na to z jiného úhlu... uvidíš,ale fakt to zvaž 🙂

janice_opice
23. kvě 2013

Holky tak dneska v 14.30 se dozvím ortel a bud se k Vám za 14 dní přidám anebo prd.... 😀

meyryen
23. kvě 2013

@malinka_02 Jojo já vím, minule jsem na tom byla taktéž. Doufám, že se tam aspoň jedno, které to dotáhne až do konce najde 😀

brsh
23. kvě 2013

@janice_opice Simtě, o tom vůbec nepochybuju, že s náma táhneš za jeden provaz až do konce 🙂 Takže klídek a pěkně se odpoledne ohlaš 🙂 Jinak já mám dneska tedy divný pocity, přestalo mě bolet břicho (resp podbřišek), takže Ti nějak nevím. Do včera pořád pobolíval, tak jsem to brala jako dobrý znamení....

kamisb
23. kvě 2013

@brsh z toho si nic nedělej mě sice pobolívá, ale přestala prsa. Já to dávám za vinu tomu, že se z těla konečně dostal ten ovitrill (pregnyl) ...takže tak 🙂 žádný černý myšlenky !!! 😉

akdar5
23. kvě 2013

Ahoj všem,tak já stíhám jen číst a z toho dostávám informace i o mém stavu a za to vám všem moc děkuji, i když to děláte nevědomky 😉 čtu jako blázen,co všechno jste někteří prožily a prožíváte a z celého srdce vám přeji ,aby to dopadlo výborně po všech stránkách 🙂 je až neuvěřitelný kolik toho ženy vydrží a to jsou o dost citlivější!!!!
Každé tady,která to podstupuje by to mělo vyjít,už jen z toho,že ty děti opravdu chceme ,takže je hodně malá pravděpodobnost,že bychom je někam odložily!!!!!
Takže všem hodně štěstí ať to vyjde !!!! Radka 😉

lenkafel
23. kvě 2013

@malinka_02 no mám nalitý prsa, nafouklý břicho, musim pořád jíst,neskutečně mě bolí prsa a dneska jsem 32 den cyklu a ms nikde, tak snad se zadařilo 🙂

lenkafel
23. kvě 2013

@brsh no snad ano

lenkafel
23. kvě 2013

@ratatooy já pregnyl neberu, no snad se už odvážím 🙂

jednalucka
23. kvě 2013

@lenkafel Jéééééé tak takovýhle zprávy bychom tu měli číst pořád 🙂 Nechci nic zakřiknout, ale už se mi pomalu chce gratulovat 😉

meyryen
23. kvě 2013

@brsh
@kamisb Tak je jasné, že tam drobci jsou, ale přece se Vám nebudou hlásit permanentně 😉 Ale chápu, za týden v tom budu taky 😉 Teď jsem viděla na dubnovkách zase další čárky, tak to by bylo aby to nevyšlo i nám 😀

jednalucka
23. kvě 2013

@absti Ahoj, dlouhý protokol mám třeba já 🙂 ale jak tady píšou holky, je to všechno v tabulce 😉

meyryen
23. kvě 2013

@lenkafel Juuuuuu tak to jsou samá žádoucí znamení, to by bylo aby nebylo 😀

lenkafel
23. kvě 2013

@meyryen no jenže bohužel i takové nežádoucí účinky jsou i na utroši a estrimaxu, ale pořád doufám, že je to těhotenstvím 🙂

jednalucka
23. kvě 2013

@mispulina912 Moc děkuju!!!!

lenkafel
23. kvě 2013

@jednalucka ne ne ne, raději ne, ještě jsem test nedělala, takže zatím nic prosím, já dám vědět nebojte

jednalucka
23. kvě 2013

@lenkafel Moc držím pěstičky!!!!!!!!

jednalucka
23. kvě 2013

@malinka_02 Snad ještě jo, zvýšili mi dávky, tak uvidíme zítra 🙂 už se těším, až je tam uvidím 🙂 a pak až nám je šikulové v laboratoři naplní a zavedou zpátky 😀 Sledujete někdo Přátele? Jak Phoebe si promlouvala k emybryjkům 😀 😀 😀 těším se na tu rozmluvu..... 😉

lenkafel
23. kvě 2013

@jednalucka děkuji

brsh
23. kvě 2013

@kamisb no mě prsa ani nebolela... tak Ti nevim. Ale dobře. Musím se dostat do stejnýho módu jako včera. Tzn, už je rozhodnuto a teď jen vydržet do testování... 😉 Koukala jsem, že jsi ze Sadský - tam mám pár příbuzenstva 🙂 Babička s dědou mají chatu v Hradištku, tak pak můžeme prohánět kočáry po Kersku, hehe 😀
@meyryen - Ty jsi zlato, díky 😉 Počkej za týden, hehe. Jinak Dubnovky jedou o106 😀 Snad budeme tady taky tak úspěšný 🙂
@lenkafel - Držím všechny palce!!!
@akdar5 - myslím, že nám všem mluvíš z duše - musíme si pomáhat a držet si palečky vzájemně 😉 a všem nám to tu nakonec klapne, někomu dřív, někomu později...ale myslím, že zrovna Koníkovky jsou jedny z těch trpělivějších stvoření 😀

lenkafel
23. kvě 2013

@brsh děkuju

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru