IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
30. kvě 2013

@jaka17 tak HCG máš ukázkový, gratulejšn!!! 😎 😉

brsh
30. kvě 2013

@jaka17 - no krása!!! Jen tak dál 🙂
@barakara - děkuji moc, snad to klaplo 🙂 A jak zvládáš stimulku zatím?

brsh
30. kvě 2013

@meyryen No tak vidíš - doufám, že to půjde tak dobře i nadále a bude se mu u Tebe moc líbit!!! Držím palčáky, užij si ETík a zamávej mu na cestu 🙂

visnu
30. kvě 2013

@meyryen No sláva! Takže mé modlení přeci jen k něčemu bylo. 🙂 Asi to začnu praktikovat pravidelně!
Moc držím palce.

barakara
30. kvě 2013

@brsh 😵 super, to je pozitivni i pro me, tohle je take nase prvni ivf.... 🙂
stimulka zatim ok, ale jsem teprve na zacatku trochu bojuju s tim kam to pichat ty dve injekce denne, ale to se nejak podda.... 🙂

barakara
30. kvě 2013

@meyryen Drzim palce! 😵

visnu
30. kvě 2013

@jaka17 Gratuluju a přeju hodně štěstí.. 🙂

visnu
30. kvě 2013

@biolage tak nakonec začneme se stimulací ve stejný den. 🙂 Dnes dorazila MS a 4. 6. by měla začít stimulace.

orin77
30. kvě 2013

@jaka17 To je nááádhera. Vidíš jak je dobré vědět 🙂 Úžasné zprávičky.

brsh
30. kvě 2013

@barakara - tak to počkej příští týden 😀 Já pořád píchám Clexane, takže vím, že je to místa čím dál tím míň, ale vždycky nějaký najdu 🙂 A co máš za léky, Menopur a? Kdyžtak se doplň tady do tabulky, ať se neptáme a jen se vždycky mrkneme 🙂 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

sasanka033
30. kvě 2013

@janice_opice aha! dekuju. no u apo byli fakt mili, doktorka to rovnou po telefonu konzultovala s embryolozkou a ta rekla, ze to udela (navic zdarma), pokud to bude po rozmrazeni u embrya vhodne. nejdriv jsem si ale nechala zjistit, zda ten nanucek neni ICSI a neni, je IVF. takze to necham na nich.

janice_opice
30. kvě 2013

@visnu jů máš dlouhý protokol? Já snad začnu se stimulkou ta týden po tobě🙂 tak držím palčáky

janice_opice
30. kvě 2013

@sasanka033 no jasně, ono to je embrijko od embrijka🙂 moc ti přeju at to vyjde !!

sasanka033
30. kvě 2013

@absti ja jdu na ket pristi tyden ve stredu. mame jedinyho nanucka, tak snad to vyjde🙂 no a ten AH prave bude podle toho, zda to doporuci embryolozka po te, co se embryo rozmrazi. rozhodne to ona a nebude nas to stat nic, protoze v nasem caru na to jeste neschvalili cenik🙂

sasanka033
30. kvě 2013

@janice_opice dekuju🙂

janice_opice
30. kvě 2013

@sasanka033 já čím se mi blíží po těch 2 měsících datum další stimulace tak mám strach.... fakt už proto, že je to poslední:/ a taky, že nedojde ta genetika včas - myslim výsledky:... Na druhou stranu si říkám, že když nepřijdou včas tak je to znamení, že ted nemám začínat a nechat to až na září ...

barakara
30. kvě 2013

@brsh taky Bara 🙂 .....teda to je dlouha tabulka a to vsechny holky jsou tady na diskuzi? Mam Merional a Buserelin.
jinak jsem se pridala:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

brsh
30. kvě 2013

@barakara - jj, už jsem koukala 🙂 Ty žiješ v UK? Jak se to takhle řeší, když jsi v zahraničí - myslím ohledně pojišťoven atp, jestli to není tajný 😉

janice_opice
30. kvě 2013

No jo, budu tu tabulku muset předělat........ 😀 😀 😀

sasanka033
30. kvě 2013

@barakara ahoj, no skoro vsechny, nektery jsou v unoru/breznu, nektery v dubnovkach a zbytek tady. skoro vsechny se aktivne vykecavaj🙂 muzes vysledovat dle data OPU a ET/KETu, koho tak zhruba najdes kde🙂 a jinak vitej🙂

barakara
30. kvě 2013

@brsh neni to tajny. No mame stesti, ze veskera lecba jde na pojistovnu. Resi se to podle toho, kde bydlis tak mas pokusu IVF....nam odklepli 3 plus 9 FET (KET). IUI maji vsechny 3 pokusy. A co se tyce leku na ty doplacime pausalne £7.50 za polozku, takze na IVF jsme celkem platili cca 3tisice Kc za leky a to je vse, co budem platit.

jaka17
30. kvě 2013

@janice_opice Super, přesně to potřebuju...

sasanka033
30. kvě 2013

@janice_opice posledni kvuli penezum?

janice_opice
30. kvě 2013

@sasanka033 no jo tak nějak hodně kvůli financím a i pro to tělo je to záhul - hlavně si myslím, že pak už ani na tu léčbu nemusí reagovat, když jsem toho do sebe nacpala už tolik....

janice_opice
30. kvě 2013

Holky tak jsem seřadila abecedně tu tablku aspon trochu....vždycky jednou za čas to udělám a pak se ji tedy pokusím celkově předělat....🙂

janice_opice
30. kvě 2013

@jaka17 mno ty už to nepotřebuješ ty už to máš 😀

brsh
30. kvě 2013

@barakara - no tak to je krásný 🙂 Doufám, že jich víc nebudeš potřebovat a vyjde to na první dobrou 😉 My jsme měli jen jedno vajíčko a platili jsme si PICSI metodu. Dopláceli jsme 12 za léky a 13 v CARu. Takže zatím žádná hrůza, ale nám to bylo fakt jedno u toho prvního pokusu 🙂 Jinak tabulku už ti vysvětlila naše kecalka @sasanka033 😀

brsh
30. kvě 2013

@janice_opice Jani, Ty jsi úža 🙂

jaka17
30. kvě 2013

@visnu
@orin77
@brsh Díky všem a přeju moooc krásných nových // 😀

visnu
30. kvě 2013

@janice_opice no jo. Minule jsem měla krátký, tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá. A ty budeš mít krátký?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru