IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
11. čer 2013

@martas14 no čoveče akorát mě ty vaječníky bolej fakt dost a blbě se mi dýchá, tak nevím,jelsti nemám zavolat do CAR anebo ještě počkat do zítra..... a kdyby se to zhoršilo tak volat 🙂

barakara
11. čer 2013

@visnu ahoj, ten zkusebni transfer mi delali take. Mela jsem ho, ale cca 2 mesice pred IVF, protoze to zahrnovalo jeste dalsi vysetreni.
Nic to neni jen si to ozkouseji bez embrya, je to proto, aby az to bude naostro, to bylo bez komplikaci. Vyzkousi si jaky maji pouzit katetr, jak mas tvarovanou delohu atak 🙂

martas14
11. čer 2013

@janice_opice no asi je nějaká blbá konstelace, že máme obě dneska takové bolesti😝 ....ale pokud se ti blbě dýchá Jani, tak na to bacha, nepsala jsi i že máš náběh na OHSS? protože s tím moje známá skončila na JIPce a říkala, že už fakt myslela, že je konec, brečela, že nemůže dýchat, ale vůbec, naštěstí ale už byla hospitalizovaná a na přístrojích....ale tak to tě nechci strašit, ona to měla až po OPU, na to je u tebe ještě chvilku čas, tak by to tak silné být nemělo....

janice_opice
11. čer 2013

@martas14 no radši tam zítra zavolám, třeba jenom funim z toho jak jsem tlustá!!!

martas14
11. čer 2013

@janice_opice ale prd tlustá, to ty vajucha už tolik váží 😀 No za zeptání člověk nikdy nic nedá, to je fakt...

sasanka033
11. čer 2013

@martas14 no ja asi budu vzorna pacientka🙂 - pokud ms nedorazi, budu testovat 14.den a pak volat vysledek🙂 a oni si me teprve objednaji bud na utz, nebo na krev.
no hele me zacina pobolivat bricho na ms a mam i takovou naladu dneska, jsem naka extremne usmevava a za chvili zas extremne vytocena:( no dokud ms neni, tak jsem tehotna🙂

sasanka033
11. čer 2013

@janice_opice vopice, nebud vopice a zavolej tam hned, to vubec neni prdel.

janice_opice
11. čer 2013

@sasanka033 no jako s tím dýcháním to není tak strašný , spíš ty vaječníky mě fakt dloubou🙂))) nevím,jeslti si tu neschopenku nedám už od čtvrtka🙂)))

sasanka033
11. čer 2013

@janice_opice a je duvod cekat, az to strasny bude? come on, bejby!

martas14
11. čer 2013

@sasanka033 no to je jasné, že jsi těhotná, když je tzv. kocour v troubě 😉 😉 a pěkně se tam bude držet, protože oproti mrazáku tam musí být táááák fajne 😀
no podívej vysmátá a vytočená umím být taky během pěti minut, takže to určitě ms nebude 🙂 a kdy bys jí měla dostat, kdybys už nebyla jinde 😉 ? Já vzhledem k tomu, že mi chodí v poslední době kdy chce, tak ani jí nemůžu pořádně vypočítat 😠 takže to vychází s CARem na krev tak fifty fifty, no uvidíme, doufám, že si od ní zase taky na delší dobu odpočinu

sasanka033
11. čer 2013

@martas14 jooo, tak to je taky ve hvezdach. pri ET v dubnu se mi natahla na 29 dni, normalne ji mam tak 25-26 a tenhle cyklus prisla uz 22, takze babo rad. pocitam tim padem s tou delsi variantou, pac na utrosi jsem znova, takze cca do soboty kdykoliv. pak uz zacnu bejt nervozni v pozitivnim slova smyslu🙂

janice_opice
11. čer 2013

@sasanka033 mno joooo nikdo to tam nebere zrovnaaaaaaa a propos @martas14 má pravdu!!! 😉

janice_opice
11. čer 2013

ale hodně piju hodně hodně!!

sasanka033
11. čer 2013

@janice_opice
@martas14
tak jako je fakt, ze bytost rodu zenskeho ma tak nak od prirody danu schopnost se behem peti minut nasrat a zas promenit v milujiciho beranka klidne stokrat🙂 ale ja mam dneska vylozene pred ms syndrom bohuzel. no tak treba je to pred mimi syndrom🙂

sasanka033
11. čer 2013

@janice_opice ty voe ale co pijes? to je otazka!!! 😀

janice_opice
11. čer 2013

@sasanka033 však to s tebou cloumáááááá ty hormóooony přece!!!
Piju ted zrovna poděbradku pivsona jsem měla k obědu,ale nealkoholickýho!!! 😀 Já jako bezpečák bych si pak sama sobě mohla dát dýchnout a co potom? Potom bych se musela vyhodit nebo si dát teda prvně výtku!! 😀

sasanka033
11. čer 2013

@janice_opice no to bys ale byla pekne na hlavu 😀 no dobre, vodu ti schvaluju🙂 ale vytacej to cislo znova. co kdyz se ti udela soufl vecer, v noci..chces na sebe nechat rvat nakou kravu na pohotovosti, co jim tam lezes, kdyz jsi to mela uz pres den?

janice_opice
11. čer 2013

@sasanka033 no jo pppooorááááddddddd však tam píšu i email 🙂 Jako v partičce IT 😀 😀 😀
HOŘÍ! NE HOŘÍ !!! - ježišmarjá dyk tu hoří??¨¨!!!!! v pohodě už jsem poslal mejl 😀

janice_opice
11. čer 2013

@sasanka033 a na hlavu tak to já jsem!!!

martas14
11. čer 2013

@sasanka033 no tak 22 -29 dní to je taky hezký rozptyl 😝 to aby se v tom pak prase vyznalo, takto to já vždycky komentuji nad kalendářem, kde si dělám červené kolečka 😀 😀 ......no v každém případě nám všem snažilkám, čekatelkám přeji aby jsme ty červený fixky mohly hodit nejmíň na rok a půl do kopru -))

malinka_02
11. čer 2013

@brsh ja jdu az 20.6. Ale hned rano.
@absti 4 je super pocet!!
@orin77 to na me uz to je videt ted!

sasanka033
11. čer 2013

@janice_opice 😀 😀 😀 fire! fire! exclamation mark, exclamation mark! 😀 😀 😀

kurvadrat mne je fakt totalne predkramove:/

martas14
11. čer 2013

@janice_opice no nevím děvče, když ti neberou telefon, že by zrovna odepisovali na e-mail 😀 😀 😀
ono taky někam volat o pěti je už celkem pasé i když u vás v Práglu se asi dře dýl 😉

sasanka033
11. čer 2013

@martas14 ja ted na tech hormonech fakt zadny zavery ohledne ms terminu nedelam, to je proste ve hvezdach. no ale az uplyne sobota a ms nikde, to se teprve zacnou dit veci!🙂 tak snad zacnou🙂

sasanka033
11. čer 2013

@martas14 presneeeee, v praglu dreme jako kone! a proto to balim a jdu domu 😀

martas14
11. čer 2013

@sasanka033 ale hovnec, to jsou ty hormony, co vyplavuje mimouš, jak kouše do tý nacucaný slizny !!!! takže klíííííííd béďo, všechno bude, kromě ms to je jasný 😉

aranel6
11. čer 2013

@janice_opice Hele-ať ti manža skočí do lékárny pro nutridrink-já měla slabý náběh na OHSS po OPU a Dr. mi to doporučila a je fakt že postupně ta bolest na vaječnících ustupovala-první dny po OPU jsem si nemohla sednout na záchod jak jsem syčela bolestí.

sasanka033
11. čer 2013

@martas14
@janice_opice
jo a co mi je teda krajne podezrely, tak mam normalne chut na pivo, na cudku, nejsem po utrosi vubec unavena, proste nic. chapete to? pri ET v dubnu jsem chcipala psychicky i fyzicky. ja jsem si snad na ten utros zvykla, je to mozny?

martas14
11. čer 2013

@sasanka033 no vidíš tak to je ta blbá nálada, že jsi ještě v hokně, šlahej si dom vyvalit kotky a uvidíš jak budeš mít happy náladu 😀 😀

sasanka033
11. čer 2013

@martas14 hele nemluv mi tady takhle, jsou tady maly deti!!! 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru