IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

peta2010
5. kvě 2013

@malinka_02 jo asi prodloužená kultivace?PK- tu tam mají za 4500,AH za 3500 jedno vajíčko, a to propíchnutí mají od 4embryjí za8tis.,léky 4500+3720 ,no a jsme na +-25tis. ☹

malinka_02
5. kvě 2013

@peta2010 to je prodlouzena kultivace.

malinka_02
5. kvě 2013

@peta2010 jo uz to vis 😀 No prave.. A to semodlime mit vajicek vic a ted to bude dalsi peniz navic 😖 Ale diky za ne 😉 No a pak si vsichni mysli ze umele je zdarma 😀

peta2010
5. kvě 2013

@malinka_02 jj tchýně první co bylo,tak řekla větu "vždyť je to zadarmo" 😀 myslí si to všici.

koupila jsem si novou košilku na to pondělní uspání 🙂 na košili je napsaný "těžký spáč!" což mi příjde vtipný na to uspání chicht

peta2010
5. kvě 2013

jedeme večer k manž.rodičům,budou zítra dopo hlídat malého a já ktomu ještě zítra mám hlídat klučinu od sousedky, tak ho doveze za náma zejtra ráno,tak tchýně bude mít doma tóčo 😀 ,ale je milá,že pohlídá i toho druhého,ona ho zná tady od nás,tak snad to všici tři zvládnou 😉
zítra ,pokud mi bude fajn po odběru vám písnu co a jak 😀

mispulina912
5. kvě 2013

@peta2010 košilka je krásná musím taky nějakou pořídit..... a hodně štěstí na zítřejší odběry ........

peta2010
5. kvě 2013

ještě někdo jde zítra na opu.. jen si nevzpomenu,kdo to tady psal ,-) tak přeji též hodně štěstí 🙂

visnu
5. kvě 2013

Ahoj holky, moc držím palce vám všem, které jdete zítra na opu.

malinka_02
5. kvě 2013

@peta2010 krasna 😉 drzim palecky a pisni a hodne vajich 😀 Ja jdu zitra na utz a reknou mi kdy bude odber. Kez by se jeste par foliku objevilo 😵

brsh
5. kvě 2013

Ahoj holčičky, tak jsem zpět z předstimulačního výletu. Mrcha dorazila snad na hodinu přesně, takže dnes. Zítra jdu ráno na utz, jestli je folikul vlevo ok a není cystou. Pokud je vše v pohodě, od úterka ďobám. Písnu odpo. Zdravím nový holčiny a držim palce a Tobě speciální při zítřejší OPU @peta2010 🙂

jednalucka
6. kvě 2013

Ahoj holky, tak nám ten víkend zase utekl... a je tu deštivé pondělí, super 🙂

Jinak dneska přeju všem, které jdou na punkci, ať to dobře dopadne, ať je to co nejmíň bolestivé a přitom ať máte pěknou úrodu 🙂

jednalucka
6. kvě 2013

@janinafox tfujtfujtfuj!!!!!!!!! Pak písni podrobnosti, ať vím, co mě čeká a nemine 😀

meyryen
6. kvě 2013

Velkou úrodu všem🙂

brsh
6. kvě 2013

Ahoj děvčata, tak ona jde i @janinafox 😀 tak taky hodně štěstí. Všechno tak utíká. Já začínám dneska se stimulkou, mám Gonal 300 jednotek, v pátek utz. Tak uvidíme. Večer jedu ke kamarádce, ať mi to poprvé šlehne ona 😀

brsh
6. kvě 2013

Holky, ještě se chci zeptat - proti hypestimuláku je tedy dobrá prevence pít? Hooooodně pít, kolem těch 4 až 5 litrů? Bože, to snad nedám 😀 Jak mám 300 jednotek, tak se bojím, abych ho neměla...

jednalucka
6. kvě 2013

@brsh Mně říkali v CARu, že to pití je důležitý a nejíst takový jídla, který nadýmají.... ale prozatím píchám jen Depherelin, takže u mě zatím dobrý 🙂

meyryen
6. kvě 2013

@brsh Hodně pít a jíst spoustu bílkovin a mléčných výrobků. Vím, že holky když jim bylo hodně špatně, tak si v lekárně kupovali nutridrink, ale ty už měly počínající hyperstimulák.

mispulina912
6. kvě 2013

ahoj kočky já měla taky ty nutridrinky dva denně a docela se to snašelo dobře....
at vše v pořádku zvládáte dávejte na sebe pozor holky....

brsh
6. kvě 2013

@jednalucka @meyryen @mispulina912 - holky děkuju! Poslední dva měsíce si o tom čtu a píšu, ale teď už je to jiný, teď jsem v tom 😀 Já mám u sebe stimulační protokol a mám tam označený oranžovou fixou ještě CETROTIDE (vím, nač to je), ale nedostala jsem ho - je už v Gonalu? Nějak tomu nerozumím. Jediný, co jsem nafasovala je právě Gonal. Jinak mi ani nedala Flexiparin (neuvědomila si to :-O ) tak jsem dr volala a prý mi ho dá kdyžtak po transferu... snad se mi OHSS vyhne, jsem poprděná

meyryen
6. kvě 2013

@brsh Cetrotide se píchá až ke konci stimulace, tak ti ho určitě dá při další kontrole na utz 😉 Holka závidím, že už jsi v procesu, já zatím ještě stříhám metr 🙂

brsh
6. kvě 2013

@meyryen Super, děkuju za info 🙂 Víš co, já nevěděla do poslední chvíle...jestli to je fakt folík nebo cysta...jestli to vůbec dostanu...ale tak zatím mi štěstí přeje. Doufám, že se zahryzlo aspoň na rok 😀 Neboj, uteče to jako voda!!! Já udělala nejlíp, že jsem na těch pět dní před stimulkou vypadla... fakt jsem přišla na jiný myšlenky. Nemůžeš taky zmizet na pár dní pryč? 😎

crime
6. kvě 2013

@brsh ahojky, proti hyperstimuláku je dobrý pít, ale ne 4-5 litrů denně. Má se vypít tak 2 - 3 litry. Jde o to, že musíš doplňovat tekutiny, aby tělo nemělo důvod je v sobě zadržovat. Pak totiž i vaječníky začnou bolet.

meyryen
6. kvě 2013

@brsh Já byla pryč teď na prodloužený víkend od středy do neděle. A i přesto jsem na to furt myslela, ráno se s tím probouzím a večer usínám. Včera jsem se vrátila, no nechtělo se mi 😖 Kopu štěstí potřebujeme všechny, tak snad bude květen plodný měsíc 😉

brsh
6. kvě 2013

@crime ahoj, děkuju za tip...proč myslíš, že je to moc?! Všude holčiny doporučují min ty čtyři litry...dneska mi to říkala i dr. Jen se ptám, nic proti 🙂 Každopádně piju! 😉
@meyryen Tak ono nejde na to nemyslet, to je jasný...ale vypadnout úplně někam do pryč, je asi to nejlepší. Poznáváš město, nový lidi, skočís si do baru na skleničku 😉 Já to mám ráda a Amstr obzvlášť. Říkaly jsme si se ségrou, že zase musíme vyrazit někam - jen my dvě. Prcka šoupnu tatínkovi a tradááá za rok zase někam 😀

malinka_02
6. kvě 2013

@brsh holky uz ti odpovedeli 😉 ja mela gonal 300 a pak 225 a pri stimulce vzdy piju tech 5 litru a dobry tak ja se toho drzim 😉

malinka_02
6. kvě 2013

Holky ja dnes utz, mam tedy 10 foliku 14-16mm nejvetsi ma 17mm a odber ve ctv tak doufam ze to vydrzi.. Musim si tedy vzit na ctv dovolenou. Ale sliznici mam pry skoro 8mm to mi teda na ivf prijde dost malo.. A to piju od patku kontryhel a jim grepy.. Premyslim jestli to neni celou dobu tim ze ji mam nizkou a nikdo to neresi..

Prosim date mi nekdo do tabulky ve ctvrtek? Dekuji!

meyryen
6. kvě 2013

@brsh Já jsem byla v Rakousku v lázních a vínem jsem se prolejvala od rána do večera 😀

brsh
6. kvě 2013

@malinka_02 Taky jsi měla 300? Tak to jsem ráda, že nejsem sama - mně přišlo, jak když mám dávku pro koně 😀 Pět litrů tedy dodržím. A jinak 10 krásnej počet - čtvrtek jsem ti šoupla do tabulky 🙂 S tou sliznicí nevím, vůbec s tím nemám zkušenost. Zkus se mkrnout po netu, jestli něco nepomáhá zvětšení...nebo tady někdo neví?!
Ten kontryhel mám pít taky? 😀 Ptám se jak blbá, ale co, vše je jednou poprvé. Zítra nakoupím tu bílkovinu v prášku a nutridrinky... 😎
@meyryen - no asi moc ne, když Ti to nepomohlo 😀 😀 Tak to budeš muset aplikovat i doma 😀 Ale ne, že z Tebe bude alkoholka 😎

peta2010
6. kvě 2013

Ahoj,tak v 9hod. nástup na Odběr ,byli jsme na pokoji 3,jedna paní šla po čtvrté,druhá po druhé a já poprvé.Hodinu jsme čekali,než nás vzali.Potom jsme půl hodiny čekali,až na nás přišla řada 🙂 nevím,jak jsem se dostala na vozík,ale na pokoji po 40min.od uspání jsem se celkově probrala a teda mi dala sestřička jakousi infuzi,protože mě šíleně bolela levá strana břicha(mám levej vaječník strašně vysoko a problémy i s ultrazvukem.
Ale pak to bylo dobré, až te´d večer to přichází k sobě a docela to bolí,ale co my ženy nevydržíme,že ,-)
Embryoložka nám zdělila,že máme 7vajíček,tak jsme 3 nechali přirozenou cestou spojit, a 4 ICSI,ktomu AH,a že zavedeme 2embrya.Pokud teda ve čtvrtek nám zdělí, že "žijí" v pátek bude transfer.

Jako čekala jsem to o 100% horší,ale nebyla to taková katastrofa 🙂

magdous
6. kvě 2013

kočičky dneska jsme byli na KET, tak držte mě všechno co můžete,ať nám to vyjde 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru