IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

barakara
18. čer 2013

@sasanka033 moc me to mrzi. Zivot je nespravedlivej! ☹

jaka17
18. čer 2013

@sasanka033 Jojo, kup si domů nějaký pití a tam to rozbal...

mispulina912
18. čer 2013

@sasanka033 sasy tak to mi moc mrzí ,obrečela jsem tě jak kdybych to byla já...... no tak já už tě brala jak těhulku ted už mám nervy už i já ........... já se na to vykašlu,to já budu to samé....... tak ted to na mě dolehlo.......

jaka17
18. čer 2013

@mispulina912 Hlavně se nehru´t, prosím...není nic ztraceno..

janice_opice
18. čer 2013

Tak já za půl hodky vyrážím na utz, snad to bude vypadat lépe než v sobotu.....

pavlina1976
18. čer 2013

@mispulina912 ty jsi blázínek 😉 , vůbec si nemysli, že by to nevyšlo!!! Buď v klidu 😉

absti
18. čer 2013

@sasanka033
ahoj , je mi to moc líto, že test je bílý, ale určo léky nevysazuj. Počkej buď do doby než to dostaneš či neš budeš mít výsledky krve?
Je to na hovno, viď? je mi to úplně jasné!!!- cítila jsem se tak už dvakrát... 😢 když to bylo poprvé, tak jsem si říkala že mám ještě mrazáčka a že ten to určitě zvládne. Pro jistotu jsem si po KETu vzala neschopenku a opravdu týden jsem jen a jen ležela a hovno z toho...

Co ty jaký jsi měla nebo máš režim?

malinka_02
18. čer 2013

@brsh hele ja tam mam taky vyhlidle super tehu..jenze! Maji ten pas a podle me v tom bude v lete desny vedro!

brsh
18. čer 2013

@malinka_02 tak to mame vyhlidle stejny. Ja ten pas kdyztak odstrihnu 😉 tak do ordinace. Zatim

malinka_02
18. čer 2013

@sasanka033 ja mela 5 nadhernych blastocyst zavadeli sme u ivf 1, pak 2 a pak dvakrat po jednom i embryoglue a AH sme meli a nikdy nic.. A az ted pri 2.ivf 5 transferu to vyslo..proste to nesmis vzdat a musis bojovat! Obehej si kvalitni genetiku a imunologii at to mas a vis ze dobry.

malinka_02
18. čer 2013

@brsh fakt jo?? A budou pak drzet?? Tak pak hod info!

visnu
18. čer 2013

@jaka17 no jo, vím, že bych to měla nechat na nich. Dnes jsem s embryologem mluvila a řekl mi sám, že nikdy není nic jisté a že se můžou zastavit ve vývoji vždycky. A já že si pro ně hned přijedu a on že ať vydržím aspoň do zítřka. Bojim, bojim. 😒 kdyby jich bylo deset, tak je to něco jiného. Nicméně zatím si vedou dobře - dvě mají osm buněk, jedno sedm a jedno šest. 🙂

visnu
18. čer 2013

@sasanka033 To mě mrzí. 🙂 Uvidíš, jak dopadne krev.

janice_opice
18. čer 2013

Holky tak mi asi není souzeno:((

meyryen
18. čer 2013

@janice_opice Jak to? Co se stalo?

janice_opice
18. čer 2013

@meyryen @meyryen no prostě skoro vůbec nepovyrostli folíci teda jako trošku joo- mám tam akorát dvě 16mm jinak spoustu kolem12-13mm://///////
Byla jsem zase u doktorky Višňové a ta je fakt úžasná, vzala mě ii za ruku a pohladila a uklidnovala - teda já se jako nehroutila,ale asi bylo vidět že jsem z toho špatná. Dala mi na výběr 3 možnosti - bud to stopnout, ale to říkala, že by byla škoda, když jich tam je takhle hodně a i ty 16 anebo jít v pátek na OPU s tímm, že by mi odsáli ty největší šestnáctky anebo to ještě vydržet, píchat dál a dát jim ještě šanci,aby dorostli ty ostatní, jen jsem potřebovala koupit ještě další dávku léků a zkombinovala gonal s menopurem. Takže jsem se rozhodla pro třetí možnost!!!!! Vydržím!! Říkala, že něky se stane, že má ženská léčbu i 20 dní a to já mám teprve 11 dneska tak to ještě dám. Sestřička mě naučila fígl jak vytáhnout z gonalovýho pera ještě další látku, že prý tam vždy zůstane, tak do pátku to nějak dám do kupy a uvidíme...prý někdy se taky stane, že celou dobu nic a poslední dny to geometrickou řadou naroste tak doufám, že to bude i můj případ.

meyryen
18. čer 2013

@janice_opice To jsou teda lenochové, že nerostou.....ale rozhodla bych se stejně jako ty, mít dva je hodně málo, takže když je šance, že některý z ostatních ještě doroste, tak proč to pár dnů nezkusit. A v pátek další utz?

janice_opice
18. čer 2013

@meyryen no akorát ty prachy za dalsí léky to je mazec 🙂

pavlina1976
18. čer 2013

@janice_opice jeeeee, ty si teda dávaj na čas co? Určitě jsi dobře udělala, musíme bojovat spolu! 😉 . Takže taky ti ke gonalu přidala menopur, já to takhle mám právě naplánováno rovnou v protokolu, od pátého dne píchat ještě menopur. V sobotu jdu na utz a ty zas v pátek?

pavlina1976
18. čer 2013

@janice_opice Kolik jsi doplácela? Já jsem za ten menopur platila 5500 😠 , první návštěva a 8.500 v háji, teda v břiše 😀

janice_opice
18. čer 2013

@pavlina1976 hele za GOnal 900UI jsem platila 8000, a už mám spotřebovaný dvě ty 900IU, naštěstí jsem si sehnala léky od holčin,kterým zbyly, taky jsem si sehnala cetrotide a pregnyl levněji...ještě mi chybí Agolutin. dneska jsem za tu jednu dávku Menopuru,kterou mi píchla sestřička - tzn. 300 jednotek na dnešek platila 2200,-. No a ted načínám od zítra další Gonal..... a pak mě ještě čeká tak 40-45 tisíc za IVF..
No jasný oni schválně zdržujou páč čekaj na tebe🙂))))) hele já si říkám, že ta doktorka ví určitě co dělá a kdyby si myslela, že nemají šanci..tak to risknu...

jaka17
18. čer 2013

@janice_opice Myslím, že jsi se rozhodla dobře, zabojuj a jelítka budou 😀 😀

jaka17
18. čer 2013

@visnu neboj, snad to bude zítra dobrý a ještě lepší...nám ty poslední dozrály až na 5 den, ostatní chcíply, ale byly obě A blastocysty

meyryen
18. čer 2013

@janice_opice Teda ty prachy, to je fakt mazec.....

janice_opice
18. čer 2013

@jaka17 jsou to fakt jelita, že jim to tak trvá ta snad se ty střívka trošku ještě nafouknou...uvidíme....trošičku jako povyrostli,ale minimálně

janice_opice
18. čer 2013

@meyryen no a to si vem, že už t platím takhle třeetí pokus...tohle je poslední pokus

pavlina1976
18. čer 2013

@janice_opice tak to je mazec 😕 😕 . Určitě by ti řekla, kdyby to bylo v čudu, tomu věř! Tak teď dostanou takovou vzpruhu, že porostou jak houby po dešti 😀 . a kontrola v pátek?

janice_opice
18. čer 2013

@pavlina1976 jojo v pátek v 9 ráno a docela přemýšlím,že si ten den možná vezmu volno no uvidíme...

janice_opice
18. čer 2013

@pavlina1976 ale chápeš to, že jde o 4 mm,aby ještě nějaký povyrostli? nechápu, že se jim nechce :////

pavlina1976
18. čer 2013

@janice_opice to víš, že jo jen si vezmi volno, budeš mít co oslavovat 😉 . No Jani jsou to fakt lenoši, oni to pak vynahradí ve zkumavce 😀 za tři dny máš blastosysty 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru