IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

malinka_02
24. čer 2013

@malinka_02 mam tak nevim 😀

brsh
24. čer 2013

@malinka_02 máš, nevím, proč to tak bylo. Neviděla jsem to ani já 😒

malinka_02
24. čer 2013

@brsh no hlavne ze to uz mas 😉

janice_opice
24. čer 2013

@brsh a já taky ne v přátelích????? já to taky neviděla???? to je bordel!!! 😀 😀 😀

pavlina1976
24. čer 2013

@martas14 To je tedy úplně ideální stav Marti 😀 , takhle nějak si to taky představuju 😀 . Děkuju jsi zlatíčko, škoda, že jsi tak daleko, hned bych s tebou šla na kávičku 😉 . Budeme tě podporovat na podzim ju? A budeme ti držet místo 😉

janice_opice
24. čer 2013

Holky náhodou nevíte jak se ulamuje ta ampulka Agolutinu? má se tlačit na ten černý puntík od sebe nebo k sobě? nějak jsme nedávali pozor🙂))) díkkk

brsh
24. čer 2013

@janice_opice ale jo, taky jsi, ale nějak jsem to měla blbě nastavený v soukromí 🙂 hele, už to je prostě 😀
Já nevim, jak ulamovat - sama jsem s tím bojovala, ale hoooooooolky, potřebuju taky pomoct:

Dělají se mi potničky, resp se mi podebírají vpichy od Clexane - nevíte, čím to namazat? Hrozně to svědí a v noci se vždycky vzbudím a drbu to ☹ díky za tip na nějakou mastičku 😉

janice_opice
24. čer 2013

@brsh ty joooo to čekám po tom fraxiparinu taky - zkusím to zjistit jo? zítra? pokud to bude stačit 🙂

janice_opice
24. čer 2013

@brsh a leduješ to trošku?než píchneš myslim já dneska začala fraxiparin tak na tom budu asi stejně

janice_opice
24. čer 2013

@pavlina1976 s Marti a na kávičku jo?? Ta jak nemá flašku červenýho tak to nejde!!:DDD dělám si srandu je to super holka taky mě mrzí, že není blíž, ale někdy ji můžeme překvapit ne?

janice_opice
24. čer 2013

Holky já neusnu fakt co mi zítra zavolají!! ale určo aspon jeden tam bude!!!!!!!

brsh
24. čer 2013

@janice_opice - to bys byla hodná, já se taky poptám. Je to z toho tepla + z těch pásů na těhu kalhotech, si myslím. Já to leduju od začátku, vždy´t jsem ti to sama psala 😀 jako jinak to bolí jak svině, jak se to roztejká do těla, ale zaledovaný necejtim ani prd 🙂
Běž spát, bude to dobrý a ráno dej hned vědět, kolik jich je 🙂 Neboooooooooooooj!!! Myslíme na Tebe všechny 😉

janice_opice
24. čer 2013

@brsh děkuju Barčo, jojo jdu za chvilkinku spát. Manža ještě zkoumá jak mi bude ráno píchat ten agolutin a ne že je to OK, je z toho trochu poprděnej aby mi neublížil🙂))) i když machruje🙂. Poptám se zítra a dám vědět, jelsti jsem něco zjistila 🙂 pa a dobrou

lucavka
24. čer 2013

Tak holky hádejte co, ten ranní test se mi pořád nezdál, páč jako by se tam začalo něco mihotat, tak jsem si večer udělala další - a i manžel vidí slabounkýho dušíka. Ale zatím psss, nechci to zakřiknout a dopadnout jako v březnu ☹. Bojim bojim. Ale je fakt že zatím i moje prsa, břicho a žaludek se tváři těhotně... Ve středu ráno udělám dalším test a snad dušík zesílí...

@janice_opice - určitě i kdyby tam byl jen jeden tak to dotáhne a všechno zvládne 😉

brsh
24. čer 2013

@janice_opice v nejhorsim je tu pohotovost, tam jsem skoncila ja s tim Pregnylem 😉 dobrou, kocko!
@lucavka ticha gratulace, to vypada moc dobre! Testni uz ztr a nenapinej sebe i nas 😀 dobrou a drzim palce!

lucavka
24. čer 2013

@brsh - moc děkuju. Snad sem na dobrý cestě. Já už nemám testíky, manžel je přiveze až zítra večer. A aspoň tomu dám ještě trochu času 😉

pavlina1976
25. čer 2013

@janice_opice To není vůbec špatnej nápad 😀 , příští rok bychom se s miminama mohly potkat 😉 a s těhotnou Martinkou 😉 . 😉 Tak piš, jak se mají bobísci ve zkumavce....Už se nemůžou dočkat až budou zase u maminky!!!!!

pavlina1976
25. čer 2013

Dobré ráno děvčátka 😉 , tady počasí nic moc....stále prší 😒 , já si jdu dnes pro předoper výsledky kvůli opu. Zítra jdu na utz, tak doufám, že vajucha rostou mega rychlostí, zítra budeme vědět jestli opu v pá, nebo v so 😉

jaka17
25. čer 2013

Dobré ráno, tak netrpělivě očekávám dobré zprávy..
@lucavka tichoučká gratulace...
@janice_opice palce už mám celý otlačený...

jaka17
25. čer 2013

@pavlina1976 taky se těším, že bude dobrá snůška..

pavlina1976
25. čer 2013

@jaka17 Ahojky, jj zítra chci od dr slyšet jen 19,18,17 😀 😀 😀 . A co ty? Už jste byli v caru domluvit ketík 😉 . Kdy do toho půjdeš? V tom smutku je moc fajn, že mrazáčka máte. Ten tam prostě čeká na svoji příležitost, aby se mohl zahryznout a nepustit! Přeci to labůžo nenechá někomu jinýmu no ne? 😉

janice_opice
25. čer 2013

ahoj holky tak to je pěkný počasí:DDDDDDD

janice_opice
25. čer 2013

@jaka17 šmarjááá,a bys nebyla jako ty tři sudičky u kolovrátka tak ta jedna jak si slinila prst a tahala tu přízi a měla ten obřííí palec 😀 😀 😀 ale děkuju. Naštěstí mám dneska tak moc práce, že nemám čas myslet na to až mi zavolaji a co mi řeknou....

janice_opice
25. čer 2013

@pavlina1976 tak tfuj tfuj v tomhle počasí ti vajucha porostou jako houby po dešti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pavlina1976
25. čer 2013

@janice_opice ahoj Jani, jak se jmenovala? žmoulalína ne? 😀

janice_opice
25. čer 2013

@pavlina1976 :DDDDDDD no hele to si právě nepamatuju - mě napadla akorát ta šlapalína, pak lízalína(to už jsem si říkala, že je teda blbý🙂)))))))

Jinak hlásím, že můj muž mi úspěšně prdnul ráno první injekci:DD ale ta látka fakt bolí..

jaka17
25. čer 2013

@pavlina1976 zatím čekám, objednám se na čtvrtek nebo pátek...dneska jsem ještě měla v noci kurevský křeče...
hezky zrajte...
@janice_opice no tak dej hlavně žmoulalíně hned vědět..jak se vajucha dělí...

pavlina1976
25. čer 2013

@janice_opice lízalína fakt nebyla 😵 , ale žmoulalína se možná jmenovala 😀 , tak vidíš, jak je šikovnej, ten můj by mohl už zaskakovat v nemocnici 😀 . A co ti píchal?

pavlina1976
25. čer 2013

@brsh jj, to je jasné, taky tu mrchu mám 😒 , já už čekám 7 let......., hlavně musí být pořád v lednici (ten gonal) 😀 . O'patruj se 😀

pavlina1976
25. čer 2013

@mispulina912 Ahoj Miší, tak co? Jak ti je? Co říkali v Pronatalu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru