IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

barakara
9. črc 2013

@pidisek Krasny carecky mas, snaz se to moc nesledovat i kdyz vim, ze je to tezky. Ja jsem sla malem do vrtule jak jsem zkoumala jestli carka sili nebo ne pak jsem si udelala digitalni ten mi ukazal 2-3tydny a to me uklidnilo 🙂 Jses tehotna, tak si to uzivej 🙂
Jinak holky dostala jsem sprda od Bary @brsh, ze jsem vam jsem ani neoznamila, ze nam se IVF vydarilo a vcera uz jsme meli na ulrazvuku srdecni akci 🙂
Jinak jak jste tu psaly s injekcema na redeni krve s tema ja bojuju porad ty jehly jsou proste tupy a mam nekolik modrin na brise, ktery se mi udelaly na zacatku a dlouho mizi...ted uz jsem se naucila to nepichat kdyz to boli zezacatku a pichnout vedle, ale je to fakt opruz 🙂

hhani
9. črc 2013

@akdar5 mooooc gratuluju Ráďo a ted uz bude vsechno tak jak ma 🙂 ... hlavne nam rozesli poradnu tehu prskanceee at se pekne vsechny zakulatime 🙂 ..

janice_opice
9. črc 2013

@brsh oni prý už nedělají v clexane tu hodnotu ,kterou mi původně napsali - jakej clexane máš ty?myslím sílu nebo jak se tomu říká?

orin77
9. črc 2013

@akdar5 Ahoj, nádherná zprávička, hned člověka povzbudí na duši 🙂

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek jsou krásný ty dálnice tak klííídddd🙂 a kontrolní je fuk🙂 důležitý je testovací🙂

janice_opice
9. črc 2013

@barakara moooc gratulujuuuuuuuuuuuuuu to je super tak at to je vše v pořádku dáálll
taky máš Fraxiparin?? J8 to dělám stejně no , když to bolí tak přepíchnout🙂)) večer Fraxiparin a ráno do zadku Agolutin už se mě ptala sestřička, jeslti nechci utrouš místo toho jeslti nejsem jak řešeto.....ale já ne ještě to vydržím dokud to půjde!!

akdar5
9. črc 2013

@barakara tak to také velká gratulace...🙂 ještě,že tu Barču tady máme :D - bychom nic nevěděly...:D
@hhani děkuji 🙂 neboj, prskám tady každý den jako blázen....🙂
@orin77 děkuji, ale jsme trošku opožděný,tak snad to doženeme....i když malé dětátko by nemuselo být špatný rodit...:D :D

malinka_02
9. črc 2013

@brsh to mas pravdu 😀 😀 😀 to nas ceka cely leto 😀 no ja taky usinam! Jenze v praci!
@akdar5 tak super me od vcera totiz boli hlava taky ☹ myslela sem ze paralen se muze..gratuluju! O kolik jste mensi? My o 3 dny.

hhani
9. črc 2013

@barakara samy skvely zpravy..moc gratuluji 🙂 ..mame tady nadhernou tehu - vlnu..se nedivim,ze ti Bara vycinila takovy zpravy s ty se ani nepodelis 🙂

janice_opice
9. črc 2013

@akdar5 jak jako pomalejší??? Vy si to užíváte hlavně!!!!!!!! jasný to chápu to máš za chvilku

akdar5
9. črc 2013

@malinka_02 když jsem mu to řikala,že mě bolí třeba tři dny,tak mi navrhl jestli nechce na nějaký vyšetření....tak uvidím ,jak to bude dál...🙂 mě řekl,že ne .ale v lékárně mi zase řikala,že jo....tak nevím....ale každopádně koukala na ten acylpyrin a tam je to napsaný,že na začátku těhotenství se může brát, jen né ve velkém množství....no, my jsme asi o týden .. a čím to může být? něco,co nemůžu ovlivnit? asi trošku debilní otázka... 😒

barakara
9. črc 2013

@janice_opice Moooc dekuju, koukala jsem, ze Tobe uz muzu taky potichoucku gratulovat! 😵 To je uzasna zprava, ze se Vam po tak dlouhe dobe zadarilo. My jsme teda taky drzaci, ale tak dlouho ne 😉 🙂
Ja mam Fragmin. A to budes pichat oboje i pri tehu? Jo aha uz to ctu Agolutin mas misto Utrose, takze asi jo.
No presne taky si vzdycky rikam, ze nejsem padavka, ze to musim vydrzet pro dobro rodiny 🙂

@akdar5 Dekuji! Ja Tobe gratuluji k prukazce! 😵
Ty jsi mela taky OHSS ze jo? Muzu se zeptat, jestli si mela tak desne nafoukly bricho nebo jeste mas? Ja vecer uz skoro nemuzu dejchat.... 🙂

brsh
9. črc 2013

@orin77 odepisovala.jsem ti ohledne Slovinska, ale pripletla jsem.do.nicku nulu, tako.zkus najit zpetne 😉
@barakara - no to bychom ti neodpustily jako spolubojovnici 😀
@akdar5 - Radu, parada! Ja mam.jeste tri dlouhy tydny. To neutika...
@janice-opice - ted picham pet dni 0,2. Predtim jsem tech 60 mela 0,4

akdar5
9. črc 2013

@barakara jojo, měla a břicho jsem měla teda dost nafouklý.....ale už je to v pořádku, dle mě to bylo tím,že jsem měla problémy dojít si na velkou....

akdar5
9. črc 2013

@janice_opice tak je jasný,že screening by měl všechno více upřesnit, ale když jdu na kontrolu,tak mi pokaždý doktor řekne,že jsem zase pomalejši . předtím to bylo skoro o týden a teď k tomu přibyli další dva dny . tak nevím,jestli je to zase tak špatný, nebo je to normální...

akdar5
9. črc 2013

@brsh to asi víme všichni,jaké je to dlouhé čekání... 😒 já jdu teď taky až za 3 týdny...

janice_opice
9. črc 2013

@brsh no mě tvrdili, že 0,2 už se nevyrábí v lékárně

brsh
9. črc 2013

@akdar5 ja mam hroznou prodlevu, prtz je muj gyn ve Statech. Takze mam sedm.nedel, tj skoro neunosny 😀
@janice-opice - ale prd 😉 mam jich ve skince 45 do dalsi kontroly. Delaj

akdar5
9. črc 2013

@brsh tak to věřím, to musí být teda šílený....ale určitě je vše v pořádku 😉

janice_opice
9. črc 2013

@brsh tak ten v lékarné byl asi nějakej carda retarda!!!! Holky teda já mám dneska jobovky zprávy!!! a pak se nemá člověk nervovat sakra!!!! Hele tvému gynekologovi se chystám zavolat jako, že bych tam k němu tedy šla až mě z Cube budou chtít předat a zbavit se mě🙂))

orin77
9. črc 2013

@brsh Děkuji za informace našla jsem to. Bezvadný tip, sdělím doma manželovi 🙂

orin77
9. črc 2013

@akdar5 A to oni poznají, podle velikosti?

janice_opice
9. črc 2013

holky tak teda pouštím tady to:
http://www.reckovdetailech.cz/cs/oblasti/kreta/...

pidisek
9. črc 2013

@janice_opice juuuu ja bych letěla hned!!!!! 😀

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek no to já taky, ale radši fakt ne, páč to bych si to pak mohla vyčítat tak radši budu přizdis...č a zůstanu v ČR🙂

pidisek
9. črc 2013

My jezdíme na hory, kdysi jsem lezla a ted par let prohanim snowboard....uz roky jezdíme sem: www.jeseniky-losiny.cz je tam nádherně....

brsh
9. črc 2013

@janice_opice no to.volej, Jani. At Tw objednaji. Bude tam.mit hrozne.nastipano. Je mesic pryc... Mne je dneska hrozne. Vedro a nasrana a dotoho.mam strasny krece v konecniku. Jdu se trosku projit s Leftym a pak.zalehnu k.Everwoodu 🙂 a na injekce se zeptej dr ne blbecka z.lekarny...maji.je.jen v lekarnach u.nemocnic ☹

janice_opice
9. črc 2013

@brsh a kdy tě předali v CAR ke gynekologovi tvému? já abych věděla na kdy se mám objednat...23. jdu na UTZ

janice_opice
9. črc 2013

@brsh no tohle byla právě lékárna u Vojenský nemocnice, protože tam jsem taky jedině sehnala ten agolutin...
Koukej si lehnout at se ti uleví!!!!! hele a na které číslo se dovolám??? zkusila jsem zatím tři a dvě byla nedostupná:DDD na které voláš ty?jkujuuu

brsh
9. črc 2013

@janice_opice ja byla v Cari jen na krvi a pak hned gyn. Kvuli povodnim jsem se do caru nedostala 😉 klidne zavolej a objrdnej se na ten 6, 7 tt 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru