IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
10. črc 2013

@ja krev nemam vubec zasla jsrm si na ni sama.

brsh
10. črc 2013

@janice_opice Jani, to se mi nejak nezda...kdy budou vysledky.krve? Drzim.moc.pesti!!!

janice_opice
10. črc 2013

@pidisek no to byly 10

pidisek
10. črc 2013

Tak ja teď vytáhla ty moje dva testy a včerejší vybledl a čárka je o dost slabší nez ta kontrolni .... i nez ten predvcerejsí....Do Prčic ☹ ja taky nemela testovat ted si to vyčítám....

petulak1988
10. črc 2013

@pidisek
@janice_opice holky neblbnete obe..jani to neni mozny...drzim ti na krvi mooooc pesticky... 🙂 ja budu testovat zitra ale u me je to jasne... chjo nemuze byt takova nepravedlnost....

brsh
10. črc 2013

@pidisek - podivej se ke mne do alba, ja mela testy slaby, pak.jiny a to.byla.dalnice a pak zase bida....z toho.se fakt nestresuj @janice-opice - Janinko, jeden den ti ukaze digi + a druhy nic?! To.mi nekde do hlavy. V Caru mi sami rikali, zecarky jen tak.nezmizi. Vydrz a nestresuj bobky!

kamisb
10. črc 2013

@pidisek - ty testy vždycky trochu vyblednou ...neboj ...hodně štěstí přeji

pidisek
10. črc 2013

@kamisb
@brsh
@petulak1988 holky díky stejne ted uz testovat nebudu.... Radši.....

petulak1988
10. črc 2013

@pidisek neni za co

petulak1988
10. črc 2013

@brsh zkusila jsem test a nejdriv jsem videla jen ja pak krasny duch a pak asi nejspis barva ...posunovalo se to a zmizelo.... divny...no chtela jsem mit nadeji a uz na to kaslu uz netestuju....

janice_opice
10. črc 2013

@pidisek co blázníš je jasný , že vyblednou jak usýchají...

go
10. črc 2013

@pidisek dobre ranko, neblbni, testik preci vzdy po par hodinach vybledne. Jsi tehulka a koukej si to uzivat 🙂 Ja, nic noveho, ted jsem testila a bilo. Divne je, jak jsem asi otupela , tak to se mnou az tak moc nedela, spis bych se asi zblaznila pokud by tam neco bylo.

janice_opice
10. črc 2013

@brsh ted jsem zkoušela ještě jeden normální proužek a prostě nic bílo, byla jsem ted na krvi a výsledky budu mít zítra ráno, jsem sice už v práci, kolegyně se mě zeptala jak pokračuju a já řvu jako blázen...to radši nic než // a pak nic...taková naděje to byla....

hhani
10. črc 2013

@janice_opice Jani to bude jen nějaká přehánka..uvidíš krev bude stát za to 🙂 ....Tak tam s tim tedy ještě chceš raději počkat at kdyžtak můžete odjet?..ale stejně nikam nepojedeš protože to nepujde a budeš hezky těhulkovat 😉

janice_opice
10. črc 2013

je zajímavý, že ten digi mi vyšel i dneska + 1-2 týden,a el to budou asi nějaké zbytky, na těch papíráchích ani na jendom nic:((( bílo

go
10. črc 2013

@janice_opice janicko, prosim snaz se udrzet v klidu, vim, ze to nejde, ale snaz se, at se bojovnikum u tebe libi. Carka preci kdyz neco slabne a ne jen tak zmizi. Ty jsi sla na krev do Synlabu a mas mit vysledky zitra rano?

janice_opice
10. črc 2013

@hhani počkáme do zítra, jinak jsem všechno zrušila a už dál nenabízím, pokud bude něco v krvi tak jedeš... pokud ne, tak určitě pojedeme:((( ale radši bych nejela.... jak je možný, že včera vyšel večer ještě pozitiv?

janice_opice
10. črc 2013

@go ano zítra ráno

hhani
10. črc 2013

@janice_opice je to divný bude to dobrý uvidíš ..zkus nestresovat moc,ale vim že je to těžký jen to nějak minimalizuj at se vikingáči cítí dobře ..držim moooooc palečky 🙂

brsh
10. črc 2013

@janice_opice to je preci blbost. Na papirky se vykasli a rid se digi. Bud v klidu, at nejsou.mimousove ve stresu. Krev bude v pohode holky, tj to.blby testovani dokola. Taky.mi to.tam.litalo a byla jsem.z toho.na nervy. Prisre jeden test a krec. Jinak by se z toho clovek posral. A Ty se neboj 😉

go
10. črc 2013

@janice_opice a je to Synlab, vojenska? Mam tam znameho, pokud neni na dovce , tak mu mohu zkusit napsat o vysledky drive, pokud by jsi chtela. Neni moc ochotny(byvaly), ale uz to pro me parkrat udelal 😉

janice_opice
10. črc 2013

@hhani
@brsh já to nechápu fakt ta fotka to je test včera večer......, digi mi vyšel pozitivní,ale on bude hodně citlivej si myslím tak možná zachytí i zbytky co jiné testy ne....

janice_opice
10. črc 2013

@go já jela do synlabu na Bělohorské, vojenskou mám taky kousek, ale tohle mám naproti baráku, jsi zlato, děkuju moc za ochotu, já to vůbec nechápu..vůbec....jak může být takhle bílo?

go
10. črc 2013

@janice_opice tak me napis do zpravy nebo mailu jmeno a rok narozeni, zkusim to, pokud chces. Hlavne Jani neboj, bude to v poradku, moc ti to preji.Drzim pesti.

jaka17
10. črc 2013

Dobré ráno všem
@janice_opice to je blbost neblázni,nedělej hned závěry, není možný, aby to vycházelo jednou jo a podruhý nic. spíš jsi neměla tak koncentrovanou moč...nebo jsi to mohla ponořit moc, taky se mi to stalo...počkej do krve, škoda, v Říčanech mají výsledky do tří hodin ...možná bych pro klid zkusila jinou laborku, třeba i telefonem...

janice_opice
10. črc 2013

@go
@jaka17 holyk jste tak hodné, já bych nejradši zalezla domů do peřin a spala než sedět tady v práci:(

go
10. črc 2013

@jaka17 Dobre ranko, mohu poprosit o kontakt nebo upresneni kde je to v Ricanech, v nemocnici? Zajela bych tam zitra na krev , at mam klid. Vezmou me, i kdyz tam nepatrim? 😉

ninahlav
10. črc 2013

@janice_opice Ahoj Jani, hrozně držím palečky, věřím že tam bojovníček je 😉

petulak1988
10. črc 2013

@go tak to me moc mrzi...ja vyrizuji ty lazne zitra musim vsechny papiry sehnat a odnest k obvodakoovi a v patek na pojistovnu....uz me boli podbrisek takze asi MS

go
10. črc 2013

@petulak1988 ja to cekala, tak to zatim snasim dobre 😒 . Zkusime jeste testovat v patek, co? 😉 Mohu se zeptat jaky mate problem, ze treba pomohou lazne? Na co jsou dobre mimo relaxu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru