IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

hhani
14. kvě 2013

@sasanka033 to se uvidí jak dlouho mi to vydrží..člověk míní,život mění 🙂,ale budu se snažit ...tak ráda bych do té tabulky napsala:úspěch 1 🙂...a věřim,že i tobě tam přibude pozitivní číslo 🙂

sasanka033
14. kvě 2013

@lenkafel ja zobu akorat listovku uz asi rok. nabrala jsem par kilo hned u stimulace na ivf, ale ja byla i hodne doma, zadnej sport, byla jsem unavena...tak ani nevim, zda to bylo z hormonu nebo nehejbani se...
a taky jsem byla strasne spatna, ze ket nebude, byla to moje psychicka vzpruha, ze po nevydarenym ivf pujdu hned na ket. a zas cekat. ale holt tohle proste clovek neuspecha. no a utros jsem vyfasovala znova taky...clovek se divi, co to telo vydrzi, co?

sasanka033
14. kvě 2013

@hhani vsechno bude!🙂 a kdyz ne hned, tak do par mesicu urcite🙂

lenkafel
14. kvě 2013

@sasanka033 přesně tak, ono je to jedno s druhým ...hormony, taky jsem hodně doma a hodně odpočívám......ale zase tím, že jsem přibrala, tak se mi srovnal tlak, což je dobrý, tak aspoň něco no..... 🙂

janice_opice
14. kvě 2013

Tak bezva ted mi volali z CAR, že hormonální profil dobrý, ale štítná žláza špatný :(....... takže dneska tam mažu pro recept a hned nasadím prášky, 22.5. jdu zase ráno na odběr a 23.5. konzultace kde budou výsledky tak mi paní doktorka poví co a jak........ když ty prášky nezaberou tak budu muset na endokrinologii...mě by jen zajímalo, jak to, že mi to nezjistili dřív? to se přece jen tak ze dne na den nezmění??? a to mi dělali ty hormony třikrát - naposledy v březnu 😖 😖 😖 😖

janice_opice
14. kvě 2013

Až mám fakt pocit, že nad tím mávli předtím rukou a prostě vyval prachy a je to...

iveet1
14. kvě 2013

@brsh ...to se připojuji mám také Laidena a mthfr...a ještě k tomu endošku...takže parádní...koukám že jsi na tom dost podobně ..od neděle stimuluju...a není mi teda nic moc ☹

jednalucka
14. kvě 2013

@janice_opice Tak to je teda mazec!!!! to by mě zajímalo, jestli je fakt možný, že by se to nějak zhoršilo najednou, přece to nemohli nechat předtím bejt, vždyť to přece není žádná sranda...

@janifox Tak jak se cítíš? 🙂
Já zítra konečně začínám s puregonem 😀 hurá hurá, už se to blíží!!!!!!

nellalucia
14. kvě 2013

Ahoj snažilky a těhulky, tak se k vám mohu taky konečně právoplatně přidat...Chodím do Sanatoria Art v Českých Budějovicích a začínáme s 3. Ivf....a dlouhým protokolem. Příští týden jsi jdu pro první ďobanec Decapeptylu…na vyvolání úmělého přechodu a od 16. dne od píchnutí, budu stimulovat Puregonem a Dipherelinem, tak jsem zvědavá 😀

janice_opice
14. kvě 2013

@jednalucka no já nevim, štítná žláza zrovna v tomhle je celkem zásadní bych řekla!!! na druhou stranu jsem ráda, že tady v tom CAR jsou pečlivky a přišli na to...... aspon s tím můžu něco udělat a nevyhodím zbytečně prachy za další pokus a hlavně psychiku......... 😖

janice_opice
14. kvě 2013

@nellalucia Tak moc držím pěsti at to vyjde🙂))))) musí !!🙂

nellalucia
14. kvě 2013

@janice_opice Děkuji, děkuji 🙂 Taky držím palečky ať vše na výbornou klapne...

malinka_02
14. kvě 2013

@hhani
@renda12 holky super tak at se broucci drzi dal!
@peta2010 vyhodit ne ale u nas rusi mista a to muzou.

malinka_02
14. kvě 2013

@janice_opice to je divny zas tak se to nemeni me na to prisl hned..
@nellalucia ahoj vitej, uz mas prcka, je z ivf?

malinka_02
14. kvě 2013

Holky ja uz sem doma z transferu.. Tak lezim. Dnes se budu valet.

nellalucia
14. kvě 2013

@malinka_02 Ahoj, mám holčičku z druhého Ivf, po zavedení 3. embrijek 🙂

nellalucia
14. kvě 2013

@malinka_02 Jéé, tak ať se mimísek či mimískové dobře zavrtávají...držím mooooc palečky 🙂

malinka_02
14. kvě 2013

@nellalucia aha a predtim jsi mela en ivf nebo kety? Dekuji!

nellalucia
14. kvě 2013

Vždy IVF...1.Ivf bohužel dopadlo špatně, zavedeno 1. embrijko - hyperstimulační syndrom a boj o život, nechala jsem to zajít až moc daleko...2.Ivf úspěšné - zavedeny 3 embrijka...chytla se dvě, ale druhé to v 10.tt vzdalo..takže máme jednu breberku zlobivou doma 🙂 a teď nás čeká 3. Ivf a uvidíme kolik jich půjde zavést 😀

janice_opice
14. kvě 2013

@malinka_02 no právě podle mě to někdo zanedbal://///// celej ten pokus byl jeden velkej průšvih a přístup doktorů to mě teda dostává, už ted vím, že ten přechod do nového CAR byl krok správným směrem

brsh
14. kvě 2013

@iveet1 ahoj, jj, tak to máme jak přes kopírák - leiden, mthfr, endoška 😀 Měla jsem ještě dvě dělohy, ale už mám naštěstí přepážku odstraněnou 😎 a čím stimuluješ?

brsh
14. kvě 2013

@peta2010 Každej říká něco jinýho, je to jak u blbých! Měla by sis určitě píchat, proč riskovat?! Nechápu... kam chodíš? Do trombocentra?

malinka_02
14. kvě 2013

@nellalucia husty ze te nechali zavest 3 emryjka..

@janice_opice tak jestli se tam vitis dobre tak to je hlavni ..

malinka_02
14. kvě 2013

@peta2010 ja mela ducha jeste 11 den po aplikaci.

lucavka
14. kvě 2013

@nellalucia a můžu se zeptat kam chodíš? 3 embrya to jsem taky ještě neslyšela 😨
@janice_opice můžu se taky zeptat kam si chodila a kam chodíš teď?

nellalucia
14. kvě 2013

@malinka_02 Nechali a bez problémů... 🙂

nellalucia
14. kvě 2013

@lucavka sanatorium Art, u mě se asi taky přihlíželo k imuno stránce...jakmile otěhotním tak začne imunita pracovat a vypudí embrijka pryč...takže mlsám prednison 🙂

malinka_02
14. kvě 2013

@nellalucia no to tu mlsame vsechny 😀

nellalucia
14. kvě 2013

@malinka_02 Tak koukám, že se dává automaticky.... 🙂

amadores
14. kvě 2013

@hhani tak držím palce, já asi půjdu též ve čtvrtek na ET.Zatím se nám dobře vyvíjí všechny 3 kousky, tak jsem domluvená, že pouze kdyby to jedno do rána zítra vzdalo a tím se vyprofilovaly ti dva bojovníčci, tak půjdu zítra, jinak až čtvrtek,což už je krajní den PK.

@brsh škoda,že OPU a ET dělají v rozdílné časy, mohly jsme se potkat 🙂 ...pokud teda na to jdeš do Iscaru...
Taky si píchám Clexan na Leidena,MTHRF, k tomu ještě injekce imunoglobulínů,tak uvidíme...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru