IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
15. kvě 2013

@sasanka033 Ono záleží jak kde se to bere, teď jsem viděla pozici přímo do HR oddělení do náborů, na výběr a selekci životopisů, komunikaci s kandidátama a podporů HR oddělení, to by mě zrovna bavilo. Tak to je dobrý, že nám to takhle hezky vyšlo. Budeme společně čekat 🙂 Já měla 5ti denní blastocytu a zůstala tam o jeden dýl, dneska jsem se bavila s doktorkou, ale má známku 2 tak se budu bát, aby to přežila, ale uklidňovala mě, že je to dobrá známka, tak nevím..... moc chci, aby se to povedlo, ale to jsem chtěla vždycky 🙂

coralin
15. kvě 2013

@sasanka033 vypadá to tak, jako že sedmidenní🙂 ale taky v tom nejsem teda zrovna odbrorník 🙂

sasanka033
15. kvě 2013

@hhani neni, kolik zavadis? ja mela 2-2-2 a akorat jsem z toho byla trochu unavena, dycky tak ty dve hodiny po zavedeni, ale vlastne kdyz nad tim premejslim, tak nejhorsi byla ta odpoledni davka. po ty ranni jsem byla ok. no a pred spanim to mas fuk🙂

coralin
15. kvě 2013

@amadores Taky chodím k Jaržembovský, je moc fajn 🙂 takže ty tam máš víc pokusů?

hhani
15. kvě 2013

@sasanka033 taky 2-2-2 takže řikáš maximálně unava?No zítra jdu na ET a pak mám 14 dní dovolenou tak ta unava by bylo to nejmenší 🙂

amadores
15. kvě 2013

@coralin jo, tohle je třetí a tím pádem poslední

misulaf
15. kvě 2013

Tak Orgalutran je tam a pálí to jako blázen 😅 Jehla je sice kratší a tenčí než u Menopuru, ale vážně mi přijde že je tupější... Zítra jdu na druhý kontrolní ultrazvuk, tak držte palce 😉

lucavka
15. kvě 2013

Ahoj holky. přeju hezkej večer. Držte mi zítra palečky. Jdu na utz jestli je všechno dobrý a budu moct v sobotu na KETík. Minulej utz ukázel tekutinu v děloze a pokud nezmizela, máme po transferu ☹. Navíc sem dostala rýmu tak se bojím bojím...

Jinak se držte a ať ti naši mimísci pořádně bojujou.

malinka_02
15. kvě 2013

@hhani mas 14 dni dovcu jo? To si husta..Je to o unave no jinak nic ..
@lucavka drzim palce! Ryma nevadi!
@misulaf drzim palce!

brsh
15. kvě 2013

čau holčičky, tak dneska jsem to sem vůbec nestihla. Za šest hodin vstávačka a šup na OPU, takže se pak ozvu. Díky za podporu a odpovědi na otázky ohledně holení atd 😀 jsem jak holátko a cítím se hned líp 😎 tak dobré ráno všem!

lucina100
16. kvě 2013

@misulaf pícháš co budu i já. Kolik máš jednotek? Já budu mít 150. Od kdy pícháš? Já bych měla příští týden, čekám na mencky... Snad nebudu mít spoždění. Nevíte něco co by vyvolalo mencky? 😀

peta2010
16. kvě 2013

@brsh držím palečky...

vlastně všem ržím palečky pořád 🙂)

nestíhám vás dočítat,tak nevím,co je nového.
Dneska je to 6dní od ET,zítra 7,bych snad ten testík mohla udělat ?co vy na to?

brsh
16. kvě 2013

@peta2010 dekuju. Uz je po.

Holky, tri folikuly, jedno vajicko. Tak dej se vule bozi. V sobotu transfer

meyryen
16. kvě 2013

@brsh Tak ať je to silný bojovník!

amadores
16. kvě 2013

@brsh určitě to bude ten pravý ,silný bojovníček 🙂

amadores
16. kvě 2013

@coralin tak bohužel zatím ty výsledky nemůžu najít..asi jsou fakt v práci ve stolku,tak až přiští týden

sasanka033
16. kvě 2013

@brsh jo tak uz to vidim tady...no reakce na stimulku teda nic moc, ale i s jednim vajickem se daji delat zazraky. viz moje vykriky tady vcera🙂

jaka17
16. kvě 2013

Ahoj všechny spolubojovnice,
jsem první den po ET , je to můj první ,tak jsem trochu mimo .V noci mne bolelo břicho a byla jsem nafouklá, taky mne bolí prsa, ale jinak než před MS...Sedím doma, ale asi se půjdu odreagovat na nákup...
Tsak ať nám to všem vyjde...

meyryen
16. kvě 2013

Ahoj holky, tak já začínám dnes stimulovat. Jsem 5dc, ale dr to bere jako 2dc. Takže jsem ve svých téměř 33letech zjistila, že si ms počítám asi blbě 😀

jednalucka
16. kvě 2013

@meyryen Tak to je super- teda ne to, že jsi špatně zvolila DC, ale ta stimulačka. Takže máš krátký protokol?

jednalucka
16. kvě 2013

@jaka17 Ahoj, to je super... už se strašně těším, až budeme po ET. Hlavně se nestresovat- ale to se lehko řekne 🙂 A jedno nebo dvě? nám už se to taky krátí, pokud vše dobře půjde (a moje tělo se bude držet plánu), tak ET bychom meli mít 2.6. 🙂

jednalucka
16. kvě 2013

@coralin Určitě nesmrdí, to bych si všimla 🙂
Nevím kdo tu zmiňoval, že u všeho brečí, ale včera jsme byli s naší fenkou u veterináře a já jsem jí pak mazala a bylo mi tak líto, že ji musím mordovat, až jsem to taky obrečela 🙂 Jestli opravdu ty hormony mají takovej vliv, tak se těším na těhu- to celé probrečím 😀

meyryen
16. kvě 2013

@jednalucka Krátký protokol, osvědčil se při prvním pokusu,takže v něm pokračujeme 😀 V pondělí jsem byla na utz a teď každý den posílala dr menstruační zpravodajství a teď konečně zavelela, že jdeme do toho. 😎

jednalucka
16. kvě 2013

@meyryen Super 🙂 tak hodně štěstí 😀 ať to všechno vyjde 😉

meyryen
16. kvě 2013

@jednalucka Ty už jsi asi dál než já, že. Kdy jdeš na OPU?

jednalucka
16. kvě 2013

@meyryen Pokud bude vše v pohodě, tak 28.6. Strašně jsem se toho bála, ale všechny tu píšete, že to nic není, tak už se tolik nebojím 🙂 Strašně strašně strašně se těším, až to bude za náma 😀 a na to krásný před náma 🙂

meyryen
16. kvě 2013

@jednalucka Tak to já půjdu dřív než ty, vychází mi to zatím buď 25 nebo 27. 5. A nic to opravdu není, já jsem mega posera a jen jsem cítila jak mi napichují žílu a pak jsem se vzbudila až na pokoji a ani nevím jak jsem se tam dostala 😕

jednalucka
16. kvě 2013

@meyryen Sakrajš, to je spravedlnost 🙂 A to už přes dva týdny píchám... 😀 ale nijak zvlášt mi to zatím nevadí, jen mám občas pocit takové náhlé nevolnosti... což normálně nemívám, ale trvá to tak minutku a zase to přejde. Nebo ani nevolnost jako slabost, nebo nevím, jak to popsat.... Jé a teď jsem si všimla, že jsem se upsala, patří tam 28.5. 🙂 ale stejně jdeš přede mnou 🙂

jednalucka
16. kvě 2013

@meyryen a ET bolí? 😎

meyryen
16. kvě 2013

@jednalucka Příjemné to není, ale zas tak hrozný taky ne. Pro mě bylo nejhorší, že mi sestra celou svojí vahou tlačila utz na stydkou kost, aby dr dobře viděla, tak to docela bolelo, ale dalo se to vydržet 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru