IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

barakara
23. kvě 2013

@kamisb no presne, to je sama zilka, uz budu pichat vic optarne 🙂 A Fraxiparin to je na redeni krve?

@brsh aha no ja ten faldik drim i kdyz to tam aplikuju....tyjo to je alchymie. No ja si to picham sama. To pozorovani chapu, to je normalni 😉

barakara
23. kvě 2013

@brsh do nohy?! jezisimarja to je desna predstava..... 😖 😝

zimka
23. kvě 2013

@brsh šestej měsíc a píchat? Já myslela, že to pak přestane a je to normální těhotenství bez píchání...

brsh
23. kvě 2013

@barakara jj, fraxiparin je na ředění. Jako takhle - u Clexane (ten je taky na ředění) je napsaný držet - ale mě se fakt osvědčilo pustit. No tak pak si poraď sama, že jo 😀 Taky píšou píchat rovně a každá sestra mi řekla: trošku píchat do úhlu 45 st... rovně nepíchám.
Je zvláštní jak nám to přijde horší najednou...píchnout do nohy, když jsme zvyklé do břicha 😀

brsh
23. kvě 2013

@zimka je nás tu víc, co musíme ředit krev. Tj od začátku stimulace do konce šestinedělí, když se zadaří...

jaka17
23. kvě 2013

@janice_opice Díky, já taky neházím embrijko do žita 😀 jsem prostě baba zvědavá a počkám až do termínu...prsa mne bolí, jinak mi nic není, tak o co jde.... 😎

jednalucka
23. kvě 2013

@barakara Ahoj, já měla taky dlouhý protokol, ale brala jsem předtím antikoncepci, takže MZ přišel dle očekávání. Zítra jdu na 2. kontrolu jak mi rostou folíky, někdy příští tejden bude punkce a pak ET. Já se tak těším!!!!!
A asi jsem se rozhodla, že to zkusím bez neschopenky, uvidím teda jak mi bude, případně bych obětovala 1-2dny dovolené a kdyby mi bylo nějak nevolno, tak si ji nechám napsat zpětně. Ale doufám, že bude všechno v pořádku 🙂 Je to samý čekání, ale je super, když už se začne něco dít 😀

meyryen
23. kvě 2013

@brsh A eště jak rády budeme píchat,že 😀

jednalucka
23. kvě 2013

@jaka17 😀 😀 😀 Tos napsala moc hezky 😀 😀 😀

jaka17
23. kvě 2013

@amadores UFF... tak to je mi líto...mne aspoň nic nebolí...třeba to ještě dopadne.. 😲

brsh
23. kvě 2013

@meyryen - no to určitě 😀
@jednalucka - pěkně pak odpočívej, nic Ti neuteče 🙂 Myslím, že zůstat aspoň dva dny doma je fajn 🙂

barakara
23. kvě 2013

@brsh Tak jsem mrkla do tasky, kde mam leky a mam tam na redeni krve taky neco jmenuje se to Fragmin, to se mam na co tesit 🙂
Jinak s tim uhlem 45 stupnu mi to poradila malinka_02 a musim rict, ze je to lepsi nez to rvat rovne na 90 stupnu 😀

@jednalucka super, tak to mas fofr. Jo jo to cekani je na palici, ja jsem moc rada, ze jsem se dostala alespon jsem, protoze jsme cekali fakt dlouho....ale doufam, ze to pujde jeste dal 🙂
Drzim palce na kontrolu, at mas krasnou a kvalitni urodu 😉

jednalucka
23. kvě 2013

@brsh Já vím, že mi nic neuteče, ale mám trošku strach z toho zůstat doma- pořád bych se sledovala a tak... tady v práci přijdu na jiný myšlenky... kdybych mohla aspoň vyrazit třeba ke kámošce, ale když nejdou napsat neomezené vycházky ☹

jednalucka
23. kvě 2013

@barakara A teď to bude utíkat ještě líp, bude to fofr, uvidíš 🙂 Já se ráno na tu jehličku i těším, protože vím, že je další den čekání za mnou 🙂
Díky za podporu 🙂

renca1978
23. kvě 2013

@brsh holky, ja pracuji ve zdravotnictvi a jestli muzu poradit tak urco kozni rasu drzet i behem aplikace a rozhodne pichat kolmo.A je jedno kam pichate, aplikovat se muze treba i do ramene, je to jedno.......... 🙂

brsh
23. kvě 2013

@baraka - tak to píšou na ředění v Iscare. Neboj, to zmákneš 🙂
@jednalucka - uvidíš sama, jak se budeš cítít. Stejně nikde štrádovat šest hodin nebudeš. Já po Utrouši do půl hodiny spim 😀

Holky, jdu na injekci a na procházku. Tak zatím 🙂

brsh
23. kvě 2013

@renca1978 mě to teda bolí, když jí držim celou dobu. Jinak podstatně míň. V čem je rozdíl?

renca1978
23. kvě 2013

@brsh ona ta latka sama o sobe dost stipe...........lip se vstrebava 😉 ale samozrejme i kdyz pichas pod uhlem nic tim nezkazis 🙂

brsh
23. kvě 2013

@renca1978 já po stimulce odpočívám a chodím na středisko 😀 takže zase o vknd sama 🙂 trošku si leduju břicho, to prý neva. Pomáhá mi to psychicky, že se nebojim do sebe bodnout (placebo funguje 😀 )

lenkafel
23. kvě 2013

@jaka17 no uvidíme no, zatim to vypadá dobře

kamisb
23. kvě 2013

tak mě u toho Fraxiparinu sestřička říkala rozhodně kolmo. Jen jsem zjistila, že nesmím ten špek držet moc pevně, jen lehce zmáčknout a píchnout, líp to propíchne a už to tak nebolí- a hlavně mi bylo řečeno pomalinku vstřikovat tu látku. A hlavně pak už to neotírat.
Zatím taky píchám do břicha a uvidím no jak to bude dál. Starší modřiny ze stimulky už mizí takže zase bude víc možností 🙂

renca1978
23. kvě 2013

@kamisb co sestra, to nazor 🙂 ve finale je to jedno, jde o to, aby byla latka aplikovana do podkozi 😉 a taky ma kazdej clovek jinak silnou vrstvu tuku 🙂

renca1978
23. kvě 2013

@jaka17 bolest prsou je dobry znameni 😉

martas14
23. kvě 2013

@zimka ahojky já taky čekám na KET, dnes konečně dorazila MS a to měla dojít v neděli 😠 ale tak aspoň už se začne něco dít, v sobotu bych měla lepit první náplast? Jaké jsi měla ty léky? a kolikátý den ti dělali transfér? Nechala sis dát jedno nebo dvě? Já nad tím pořád špekuluju 🙂

martas14
23. kvě 2013

@kamisb mě v těhu, taky zlobilo ucho, byla jsem i na prohlídce, ale nic nenašli a říkali, že to je něco mezi nebem a zemí k tomu těhotenství a je pravda, že pak to vymizelo samo ze dne na den....takže to to bude určitě taky dobré znamení 😉

lenkafel
23. kvě 2013

@renca1978 myslíte jo, já už jsem začala spát ve sportovní podprsence, protože mě ty prsa neskutečně bolí

zimka
23. kvě 2013

@martas14 Šla jsem 19. den od příchodu MS - a taky jsem měla zpoždění 🙂. A léky mám Estrofem 3x denně, pak 4x před KET byl Orgalutran, 1x Ovitrill a asi 4 dny před KET začal Agolutin do zadku - zlatý břicho! 🙂
Takže teď mám ten Estrofem a Agolutin, jo a listovku.
My jsme dávali 2, i u ET, i teď KET. Je mi už 38 tak zvyšujem pravděpodobnost, co to jde. 🙂 Dva mimouse by jsme zvládli. Dokonce jsem chvíli zvažovala i 3, ale trojčátka bych tedy asi nechtěla. A pak stejně jedno embryjko nepřežilo mrazák a zbyly dvě.
Jakou náplast? 😀

zimka
23. kvě 2013

Hele, možná je to blbost, ale kamarádka říkala, že prý z KET jsou jen holky - že kluci nesnášejí ten mražák. Slyšely jste někdy podobnou teorii?

malinka_02
23. kvě 2013

@jednalucka urcite jo 😉
@lenkafel a kdy jdes na krev?

mispulina912
23. kvě 2013

@jaka17
@lenkafel jj dělá si to s náma co chce tak jsem zvědavá co ted jak dopadnu...
@malinka_02 imunologie to je to samé jako genetika ,nebo je to to samé......

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru