IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

malinka_02
26. kvě 2013

@jaka17 me prezila rozmrazeni vsechna 4 embryjka..a presne takhle sem to vzdycky chtela, hned abych nemusela ani prednison vysazovat a ze zhubnu pak.. Poprve sem prisla 11 dc na utz a bylo po pvulaci tak nic, u 2 ketu byla anovulace takze se to zase souplo a pred ivf zase cysta.. Takze clovek mini zivot meni.. Ja chtela po ivf v cervenci dat kety hned spen, zari rijen a nakonec byli zari, listopad a leden..

jaka17
26. kvě 2013

@malinka_02 a jak se cítíš teď 😕 .jo a KEt musí být před vlastní ovulací??

malinka_02
26. kvě 2013

@jaka17 no furt hlad ale mozna mene nez v tydnu.. A bolest na MS a ted i migrena .. Ne je prave po. Napoji se na cyklus..

hhani
26. kvě 2013

@jaka17 Ahoj 🙂..tak jak to u tebe vypadá?U mě to tentokrát asi nevyjde..příznaky absolutně žádný a testik dnes 10dpo opět bez ducha..Tak se začínám pomalu připravovat na září na 2 pokus...

akdar5
26. kvě 2013

Tak i já jsem podlehla a vyzkoušela jsem test ........a nic ☹ možná je moc brzo a já si řikala ,že to prostě vyzkouším a že není nic ztracený,ale stejně má nálada klesla ☹ nejraději bych se zavrtala a spala a spala, jenže to bych se probudila a přes špeky bych ani nedokázala vstát z postele 😒

hhani
26. kvě 2013

@akdar5 ještě neni vše ztraceno,hlavu vzhůru....já budu mít definitivní v sobotu,ale pomalu se smiřuji s druhým pokusem..ani jsme neměli nic k zamražení ☹

aranel6
26. kvě 2013

Dobré nedělní poledne holčinky,

tak sem jdu nalít trochu optimismu.

akdar5
26. kvě 2013

@hhani Tak ale stejně pujdeš na krev,ne? já jdu ve čtvrtek ráno na krev a pak na kontrolu....tak to bude u mě definitivní...ale stejně to zkazí náladu..
a ty taky neztrácej naději, myslím,že krev je stoprocentní,když to teda nedostaneme.

aranel6
26. kvě 2013
akdar5
26. kvě 2013

@aranel6 gratuluji,tak hodně štěstí v dalších dnes 😉 po kolikátém dni ti to ukázalo?

hhani
26. kvě 2013

@akdar5 no mám se ozvat po testu a pak se uvidí co dál...zavolám tam v pátek...no uvidíme..ještě pořád je ve mě dušička co věří
@aranel6 Gratuluji a at je vše v pořádku 🙂

kamisb
26. kvě 2013

@aranel6 - krásný 🙂 takový zprávičky jsou mooooc fajn 🙂
tak holky měly bychom si vzít příklad a testit až dýl 🙂

akdar5
26. kvě 2013

@hhani aha, a co když to nedostaneš,tak to tam nemáš jít?
tak musíme věřit a doufát 😉

hhani
26. kvě 2013

@kamisb já myslim,že ten 10dpo neni zase tak brzo...ale je fajn vidět když se to povede..každé z nás to strašně přeju 😉

hhani
26. kvě 2013

@akdar5 mám zavolat výsledek testu a oni mi řeknou co dál..jednou se to povede,věřim tomu 🙂

akdar5
26. kvě 2013

@hhani jo, aha....jednou musí,ale člověk by si přál,aby to bylo hned....jsem zvědavá,jak dopadneme my a kdy bude možný další popř. pokus.

aranel6
26. kvě 2013

Já test furt odkládala-něco mi stále říkalo-nedělej ho-v pátek už jsem měla i moč ve skleničce a nakonec jsem ji zase vylila. Ale dnes jsem se probudila a prostě si řekla,že dnes už je to buď a nebo a čárečka se objevila hned - není to sice žádná tlustice,ale pro mě je to zázrak-nikdy jsem dvě čárky na testu neměla.
Jsem 15.tý den po ET,takže hlavu vzhůru,když tak 10.tý nic není-já bych ji tam určo taky neměla.

hhani
26. kvě 2013

@akdar5 máte nějaký mrazáčky?

akdar5
26. kvě 2013

@hhani máme dva...

brsh
26. kvě 2013

@aranel6 Moc gratuluju a ať vše pokračuje jak má 😉

@hhani @akdar5 - ještě máte čas, tak klid a hodně štěstíčka 😉

hhani
26. kvě 2013

@brsh pořád věřim 😉

aranel6
26. kvě 2013

Mocinky všem děkuju a držím pěstičky,ať nám tu dvě čárečky přibívají každý den aspoň jedny 🙂

hhani
26. kvě 2013

@akdar5 tak to je super 🙂...A kdo ti děla ten ET?Taky Bláhová nebo někdo jiný?

lucavka
26. kvě 2013

@jaka17 - já nemám žádné zkušenosti jak mimísci snáší rozmražování. Taky by mě to moc zajímalo.

@aranel6 - velká gratulace!!!

akdar5
26. kvě 2013

ne, Řežábek....

hhani
26. kvě 2013

@akdar5 hmm tak to jsi zase měla toho nejlepšího co šlo 😉 ..vyjde to uvidíš..

malinka_02
26. kvě 2013

@hhani
@akdar5 holky drzim palce porad, mrknete ke me do alba jaky mam dusik na mamatestu dneska presto ze na rapiclear uz je pekna carecka takze i tam je veliky rozdí..
@aranel6 krasny!! Moc gratuluju! Kdy jdes na krev? Ja jsem dnes 12 den A taky je carecka. V utery jdu na krev tak snad to konecne klaplo! Co mas za testik?

malinka_02
26. kvě 2013

@lucavka me se vzdy rozmrazili vsechna embrya.

martas14
26. kvě 2013

@akdar5
@hhani holky pořád ještě držím, třeba to ještě chce pár dní na vyloupnutí......ale kdyby náhodou, tak příště už to bude to pravé, i když chápu, že člověk chce hned a né až příště i kdyby to mělo být za měsíc 😖

martas14
26. kvě 2013

@aranel6 vydržet až na patnáctý den, chce hodně odvahy, ale odměna je krásná, tak přeji jen ať sílí a mimísek se kulatí.... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru