IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

zimka
28. kvě 2013

A kdože je tu tak nastejno se mnou? 6. den po KET? 🙂

malinka_02
28. kvě 2013

@jaka17 ja se taky bala!! Hod fotecku!
@brsh dekuju!! Cekam te na unor a zalozime unorovky!!
@orin77 dekuju! No ja testla starym mamatestem a pekne carky a pak novym a slaby duch ale silil a sili ale lepsi sou dr.max testy.
@lenkafel diky!
@kamisb to vis popate je clovek skepticky!

brsh
28. kvě 2013

@kamisb - přesně tak, být tebou jsem zatím v naprostým klidu a pohodě. Nejsi jediná těhotná, která špiní 😉 Pěkně si počkej na krev, ale pokud jsi měla ducha, vůbec bych se nehroutila. A hlavně si to nevyčítej, bože můj. Kdo to má vydržet 14 dní netestovat. Jenom magor jako já 😀 Já se tak bojim, že půjdu do testu až v pátek, jestli se mi nerozjede mrcha, kterou čekám v sobotu....

@orin77 - no vidíš - jak píše @hhani - zkus jinej ten!!! Hlavně klid 🙂

@malinka_02 - tak určitě 😀

@zimka - tady nevím, ale v dubnovkách má jedna holčina pozitivní test 4 den po KET - taková hříčka přírody 🙂 Jak se cítíš?

lucavka
28. kvě 2013

@orin77 já to tak měla v březnu a bylo to bohužel biochemické těhu. Ale samozřejmně to nemusí vůbec nic znamenat, určitě zkus jiné testy. Budu moc držet palečky.

zimka
28. kvě 2013

@brsh Jo, dobře, sleduju se pořád.... 🙂 já jsem ještě netestovala... má mi na víkend přijet návštěva, tak kdyby náhodou test vyšel negativně, nechci zažívat to psycho... (jako minule). Tak jestli to vydržím, testík bude až poté, co si pěkně užiju víkendové hosty. 🙂

zimka
28. kvě 2013

Spíš jsem myslela, jestli je tu se mnou někdo v podobné fázi. 🙂

brsh
28. kvě 2013

@zimka jj, to jsem pochopila 🙂 Mrkni do tabulky, jestli tam nějakou holčinu po KETíku najdeš 🙂 A víkend si užij v poklidu, ať nemáš zbytečný stres 🙂

kamisb
28. kvě 2013

@jaka17 - no ještě se neraduji, ale už zase jen špiním tak uvidíme. ale taky mám twsty jem ty mama tak abych nebyla zklamaná. Njn prostě musíme čekat a čekat.

aranel6
28. kvě 2013

Ahojky holčinky,
tak se zase po dvou dnech hlásím-včera jsem chatla hrozného nerva a bulila a bulila. Čárka je totiž stejná jako v neděli a přijde mi že je prostě slabá na 21D po OPU. UTZ mě čeká příští úterý tak snad to nějak přežiju a něco na něm bude.

@malinka: Moc gratuluju - to je ukázkové hcg na 13.tý den, tak je tak dál a příští týden krásné potvrzení na UTZ
@hhani: To je mi moc líto, že se čárka nechce ukázat,ale stejně budu držet pěstičky-přeci jen se klidně ještě může vyloupnout
@brsh: Teda to je lumpík-no přesně jak ten můj blbka-ten taky vždycky něco prímového sežere a pak bleje po celým bytě a většinou se mu k tomu přidá ještě průjem,takže frčíme na veterinu
Jinak všem kdo se chystá do začátku-moc držím pěstičky ať se vše daří

orin77
28. kvě 2013

@lucavka díky moc všem za podporu. Je fakt, že to nikdo kdo si tím neprochází to nedokáže pochopit, tzn. příbuzní. Zkusím si tedy koupit jiný test. V nejhorším případě máme zamraženého jednoho sněhuláčka. Určitě se pak ozvu.
Pravidelně si Vaše diskuse čtu, protože se toho hodně dozvím. U doktora na to nikdy není čas..

aranel6
28. kvě 2013

@jaka 17: tak moc gratuluju k sílící čárečce-paráda

adrialee
28. kvě 2013

@brsh tak díky 😉 taky doufám,že je tomu tak 😉

akdar5
28. kvě 2013

@hhani , tak to je mi moc líto ☹ ale neboj, příště to určitě vyjde 😉 tak hodně štěstíčka do dalšího snažení.

lucavka
28. kvě 2013

@orin77 ještě že tyhle skupiny sou. Je fakt že kdo nezažil nepochopí

Třeba moje rodina je proti IVF a i když má našeho kluka ráda, tehdy i teď nás od toho odrazují a místo podpory nás deptají ☹ . Naštěstí manželovo příbuzenstvo je pravý opak...

orin77
28. kvě 2013

Holky pijete něko kávu? Mě doktor říkal po ET, ať si dám 2 dny klidu, ale ať se pak chovám zcela normálně. Když se to má podařit, tak se to podaří. Že kolikrát holka přijde od jiného stavu na záchodě diskotéky 🙂 . Mám však obavy si kafčo dát, abych něco nepokazila.

adrialee
28. kvě 2013

@zimka já sem 5. den po ET 😉

hhani
28. kvě 2013

všem moc děkuji za podporu 🙂
@akdar5 a jak se to vyvíjí u tebe?

hhani
28. kvě 2013

@lucavka tak tohle nechápu..copak nechtějí vnoučátka?..Naši mě tedy podporují hodně a vůbec si neumi představit,že by to bylo naopak...

brsh
28. kvě 2013

@aranel6 klídek, do úterka to vydržíš a bude vše dobré 🙂 Pes je pako, určitě mu není dobře, protože tu leží jak lemra a ani nezvedne hlavu, když jdu do ledničky obšťastnít svůj rozežranej břuch.

@orin77 - jednou kávou nic nepokazíš...přesně jak píšeš! Dvě moje kamarádky nevěděly do čtvrtého!!!!!!! měsíce, že jsou těhotný a chodily na večírky a žily normálně 😀 děti mají zdravé, teď jim budou dva roky (paradoxně se neznají a navíc rodily jen s pěti denním rozdílem) 😉

akdar5
28. kvě 2013

@hhani no, myslím,že na tom budu asi stejně jako ty....já jsem zkoušela test asi 9 den a bílo a od té doby jsem to raději nezkoušela....žádné příznaky nemám, jen mě občas bolí v podbřišku ale nic víc, spíš si myslím,že to dostanu.no, nicméně jdu ve čtvrtek na krev a pak hned na kontrolu do Caru,kde mi řeknou výsledky.,tak uvidíme,ale spíš s tím nepočítám.

lucavka
28. kvě 2013

@hhani - tohle nepochopí asi nikdo. Občas je to dokonce tak zlý že s manželem uvažujeme že se s nima nebudeme vídat... Ale oni tohle dělají pořád. Když sme se s manželem stěhovali do vlastního, když sme si pořídili psa, první dítě atd... Vždycky bylo zle že sme si něco dovolili. Teď když chceme druhý mimi tak to často vypadá tak, že nás buď úplně ignorujou a všimaj si jen malýho, nebo jsou zlý... Teda abych byla přesná jde hlavně o mojí babičku a mámu. Děda a mamky brácha jsou super. A nikoho jinýho já nemám.

orin77
28. kvě 2013

@lucavka To taky nechápu jak můžou být proti tomu. Když se můj manžel dozvěděl, že naše šance na dítě je jen přes iVF, tak byl z toho takový zaražený. Že prý nezažije to když bych mu neplánovaně řekla, že čekáme mimi a že mu to připadá všechno moc plánované nachystané. Já mu však řekla, že před 20 lety by nám řekli, že prostě nemůžeme mít děti a basta a že já to vidím jako obrovskou šanci na vlastní dítě a jsem za to hodně vděčná.
Nakonec stejně jako já obrečel ET, kdy jsme viděli malé embryjko, které mi zavedli. Když jsem mu v sobotu řekla, že to vypadá že se bobík chytne byl hodně dojatý. Takže už na to vůbec nepohlíží jako na něco nezvyklého a divného. Teď naopak to vypadá, že se mu u mě nelíbí a mimi nebude, ale rozhodně se nevzdám.
Pravda je, že to, že zkoušíme IVF ví jenom moje mamka, ale nikdo jiný. Podle nás je jim po tom houby.

jaka17
28. kvě 2013

@orin77 ahoj, určitě zkus dr. Max, tam byla čárka víc vidět, jukni na můj profil, byla jsem na ET stejně jako ty 15.5..

kamisb
28. kvě 2013

@lucavka - to je moc líto s tvou mamkou ☹ , nás naštěstí všichni podporují a mají strach aby vše bylo jak má.

jaka17
28. kvě 2013

@brsh no tak pokud pes 😀 nereaguje na lednici, to je vážný symptom...

orin77
28. kvě 2013

@jaka17 děkuji za radu, pošlu tam manžela ať po práci skočí do lékárny

orin77
28. kvě 2013

@jaka17 kdy máš jít na kontrolu k doktorovi nebo už jsi byla?

janice_opice
28. kvě 2013

@lucavka tak tfuj tfuj tfuj to ja snad budu zrovna v zacatcich stimulace

@brsh to je jantar

hhani
28. kvě 2013

@akdar5 tak to je mi moc líto,a,ale ještě není vše ztraceno třeba to nakonec vyjde 😉 ...každé z nás to tady moc přeju...tak dej určitě vědět..mě jen hrozně mrzí,že nemáme žádné mrazáčky a musim čekat až do září ☹

hhani
28. kvě 2013

@lucavka důležitý je,že máš hlavně podporu svého manžela a ostatní at si trhnou...nevim co by dělali kdyby byli na tvém místě to by mě fakt zajímalo...tohleprostě nechápu...a je to smutný ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru