IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

aranel6
28. kvě 2013

@orion; @jaka17 U nás to samý-měla jsem si udělat test (17. dní po ET)-tedy dnes a volat pokud je pozitivní, že tě objednají na UTZ-žádný rozbor krve nic-tak jsem dnes třesoucí se jak osika zavolala-sestra chvíli nechápala proč chci na UTZ,tak jsem musela říct,že test pozitivní,ale byla ve mě malá dušička-jestli jsem to nezakřikla a aby tam bobísek za týden byl.

hhani
28. kvě 2013

@janice_opice už se stalo 😉 v pátek nebo pondělí mě tam mají jak na koni ..nevim kdy je optimální tam jít..?

jaka17
28. kvě 2013

@aranel6 no a kdy jdeš???já už dnes dumala nad mobilem, jestli se jich nezeptat, kdy teda na tu krev, nebo jestli mám dorazit až na objednanou kontrolu 12.6..jsou to hrozný čekání a člověk si nevěří, že by se mohlo zadařit...spíš že to bude špatný... 😅

brsh
28. kvě 2013

Holky, vůbec vám nepíšu, ale mám totální zásek na tomhle videu - jak Amíci hubnou, to je úlet - si to můžete projet, až se budete nudit 😉

https://www.youtube.com/watch?v=BOoBRxRv3WU


A jinak dneska už nemám ani nafouklý břicho 😒

janice_opice
28. kvě 2013

@hhani ja tam sla nejsk rano abych mela brzy vysledky.

brsh
28. kvě 2013

Jéééé, nějaká hodná duše mi poslala srdíčko 🙂 děkuji moc, nechám si ho do testování 😉

aranel6
28. kvě 2013

@jaka17 Na UTZ jdu příští úterý tedy 4.6.-čekání je to fakt šílený a jinak mám úplně stejný pocity jako ty-prostě si člověk po těch letech čekání najednou nevěří, že by to mohlo vyjít, ale dnes prostě svítí sluníčko a já chci věřit že to bude dobré a mimísek bude kde má být

hhani
28. kvě 2013

@janice_opice to jo to je jasný,že ráno,ale jestli v pátek nebo až pondělí? 😒

jaka17
28. kvě 2013

@aranel6 tak si musíme věřit a nějak to přečkat... 🙄

aranel6
28. kvě 2013

@jaka17 A když tu teda chválíte ty testy od Dr. Maxe, tak je taky zkusím sehnat-zbyl mi už jen jeden ten stejný co jsem dělala v ne i včera, tak pokud jsou pozitivnější, tak je zkusím 😀

jaka17
28. kvě 2013

@hhani no, to je otázka, já bych šla až v pondělí, teda pokud ti vystačí Utroš...

jaka17
28. kvě 2013

@aranel6 no já ti nevím, ale v mém profilu na to koukni, je tam lepší čárka...já si nakoupím ještě zásobu, furt tomu nevěřím...

aranel6
28. kvě 2013

@jaka17 Musíme vydržet-však to už je jen chvilička ve srovnání s čekáním než jsem vůbec viděla dvě čárky 🙂

hhani
28. kvě 2013

@jaka17 utroš mám jen do čtvrtka ☹

jaka17
28. kvě 2013

@aranel6 tak já to proti vám holky měla zatím docela v poho, proto taky skoro nevěřím, že by to hned klaplo

jaka17
28. kvě 2013

@hhani no tak to bych šla radši dřív...kdyby něco.. 😖

aranel6
28. kvě 2013

@jaka17 Na čárečku jsem právě koukala a myslím,že ta dnešní je ukázková a není pochyb, že tohle je pozitivní test 🙂
@hhani - pokud ti dochází utroš tak běž už ve čtvrtek ráno, ať máš jistotu-budeš 14dní po ET-to už by mělo být jasno.

hhani
28. kvě 2013

tohle nemůže být pravda 😢 ...proč jen jsi Ty tam nahoře tak strááááááááááášně NESPRAVEDLIVÝ http://www.novinky.cz/krimi/303236-policie-nasl...

orin77
28. kvě 2013

Lidi, teď mě úplně zamrazilo. Otevřela jsem si seznam a čtu, že policie na OLomoucku našla v lese dvě mrtvá novorozeňata. Jak může někdo takového udělat. V Olomouci je babybox. Je tolik rodin co by rádi adoptovali děti. To nejsou lidi, ale zrůdy.

hhani
28. kvě 2013

@aranel6 dobře moc děkuju..ve čtvrtek tam zajedu..
@orin77 ted jsem to sem dávala..tomu se nedá uvěřit..když už je nechtěji proč je nedají do toho babyboxu ☹

aranel6
28. kvě 2013

To člověku vážně hlava nebere-proč v tomhle nefunguje "Boží spravedlnost" - tolik rodin by dalo všechno co má a někdo si toho daru neváží a takhle ho zmaří -hrůza. 😢

jaka17
28. kvě 2013

@aranel6 díky díky....musím si ty // hlídat, jsem praštěná...tak snad to uteče, člověk si musí říkat, že to bude všecko dobrý , 😀 😀

jaka17
28. kvě 2013

@aranel6 tak tak...no člověk si říká, že to těm lidem pořád všichni vtloukají do hlavy o těch babyboxech..a nic... 😝

janice_opice
28. kvě 2013

@hhani tak jdi v patek radsi 🙂

janice_opice
28. kvě 2013

@hhani a rovnou kdyztak pro utrous

trefulka
28. kvě 2013

Ahoj holky, chystáte se tu některá teprve stimulovat? Mám pocit, že už je tady spíš převaha těch, co už znají výsledek IVF nebo těch, co jsou po OPU/ET. My se chystáme v červnu na naše 2.IVF 🙂

kamisb
28. kvě 2013

Holky někomu děkuji za srdíčko 🙂

zimka
28. kvě 2013

A jak tu tabulku najít? Zapomněla jse, na jaké stránce byl ten odkaz... nedaří se mi to dohledat.

janice_opice
28. kvě 2013

@trefulka ahoj ja se chystam v cervnu 😉

hhani
28. kvě 2013

@zimka str. 51 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru