IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 no přes operace a přes všechno - byl teda :(
takže hledám nového gynekologa v Praze - máte někdo nějaký tip????🙂

janice_opice
29. kvě 2013

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
Zase vkládám tabulku holky nezapomínejte se zapisovat a aktualizovat...ted jak na to koukám tak z ní pak udělám výcuc jakej CAR má nejvíc návštěvnic a úspěchů - možná bychom tam vždy mohly ještě napsat spokojenost ANo/NE s CARY do kterých jsme chodily anebo chodíme co?

coralin
29. kvě 2013

@janice_opice Ahojky, to bych se asi zabila, kdyby se mi tohle stalo. Nechápu jak to mohli změřit blbě, ale mě se jednou stalo v Podolí, že mi mladá doktorka naměřila blbě sliznici, ale naštěstí byla nízko a nic zásadního se nestalo, ale taky jsem to nepochopila, že jedna to změřila jinak než druhá..to je fakt děsný.... pak jim má člověk věřit. držím palce.

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice no ja pred vanoci 2011 lezela dva dny v hloubetine, pac jsem mela asi pretocenej vejcovod nasledkem cysty na vajecniku a benda se choval jako idiot🙂 a pak na utz to pekne bolelo. takze dve zkusenosti s nim a ne diky🙂 ale jsem teda v soku s tim umrtim...neinformovala jsi o tom nekde na znamylekar nebo tak neco? ja jsem si totiz mylslea, ze umrel divila, diky tomu...pac ten je takovej starej uz.

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 no jo lepidlo na embrya 🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 a určitě jsi byla u Bendy??? 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨 to teda koukámmmmmm, já si na něj nemohu stěžovat teda totálně....... ne neinformovala, to mě ani moc nenapadlo - já jsem byla objednaná a přišla jsem k němu a už nebyl......

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice jsi moc hodna s tou tabulkou! ale nazory na cary bych tam nedavala, to bude desne zkreslovat, pokud tam nebudou specificky duvody a jmena lekaru a co a kdy...
ale uz jsem tady holkam rikala, ze uz od voka vede gennet🙂

meyryen
29. kvě 2013

@janice_opice Rozhodovalo se mezi so a pondělí. Nakonec jsem šla v Po a když jsem se ptala, jestli by se dali zachránit, kdybych šla v sobotu, tak mi dr tvrdí, že by byla nezralá.....ještě si s ní o tom budu muset promluvit, tohle bylo hned když jsem se probudila po narkoze. Prý prostě neví, proč se to stalo....že se to mohlo stát před hodinou nebo před dvacetičtyřmihodinami a že prý vysvětlení nemá. Trochu jsem googlovala, moc jsem toho teda nenašla...našla jsem někde vyjádření dr. Šulce s tím, že někdy tělo zareaguje na cetrotide jinak aniž by se to dalo předtím nějak ovlivnit...blbý je, že první pokus mi vyšel v pohodě, žádný problém a teď tohle 🙄

janice_opice
29. kvě 2013

@coralin no přesně o tom to je - doktoři mi posrali to proč musím na IVF a jinou možnost nemám a pak mi ještě podělají IVF? tak nevím,ale celý živo jsem bojovala a tak to ted nevzdám🙂 😉 Ještě jednou prostě zabojuju
Už jen, když vidím ten protokol co všechno do sebe budu rvát🙂to prostě musí vyjít

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 vede v čem? 🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@meyryen ☹ hmmm tak to mě mrzí fakt:( já jsem to po OPU teda obrečela - v autě jsem se rozeřvala, to asi i ty hormony.......

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice to je sileny. rakovina je strasne zakerna. neboli, takze se na ni prijde dost pozde:(
no byl takovej starsi a takovej malomluvinej, nebo jak to rict. no ja z nej byla dost v soku...ale neda se uz jinak popsat no, proste kolem 50 nebo este vic cca?

jaka17
29. kvě 2013

@sasanka033 Názory jsou subjektivní, ale možná kdo by chtěl je může vyplnit, někomu to pomůže...

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice no v uspesnosti // vede. porovnavala jsem ty sloupce treba pred dvema tydny a snad krome jedny holky mely vsechny z gennetu na prvni pokus // 🙂

janice_opice
29. kvě 2013

Holky nevíte někdo, jak je to s jodem při snížený funkci štítný??? Miluju ryby hlavně tuňáka a uzenýho pstruha a lososa a mám an ně strašnou chut ale netuším,jestli ryby můžu anebo ne

sasanka033
29. kvě 2013

@jaka17 jooo to souhlasim, ale podle me ten, kdo ma na prvni ivf // tak neresi....esli mi rozumis. je spokojenej. kdo je nestastnej z pokusu a cim vickrat v tom caru je, tak si proste mouchy najde.

coralin
29. kvě 2013

@janice_opice jasně, že to vyjde, jsi bojovnice🙂 výhodou je, že už jedno dítě máš... já nemám pořád ještě žádnýho, jen toho psího....a jinou možnost než ivf nemáme. Třetí pokus je v čudu a už mám jen jednoho mrazíka, ale věřím mu. Pak je složitý jim věřit. No a to jsi jim ho hradila??? nebo jsi na to přišla až když bylo po všem?

jaka17
29. kvě 2013

@orin77 to jsi odvaha, já zatím s testem z krve váhám, pokud by byl blbej, budu se nervovat, takhle se můžu do toho UTZ 12.6. cítit se vším všudy těhotně....a dělat si po ránu testíky...

meyryen
29. kvě 2013

@janice_opice Tak to já brečela hned jak jsem se probudila, když přišel embryolog mi říct, že jsou tedy jen dvě a já věděla, že jich mělo být 15 no a v podstatě střídavě řvu pořád 😖

jaka17
29. kvě 2013

@sasanka033 ahoj, tak pokud rychlíci jsou holčičky, tak se dočkám..chtěla bych holku--teda samozřejmě je mi to fuk, ale co kdyby.... 😀

sasanka033
29. kvě 2013

@jaka17 spravne! do testu je kazda tehotna🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@meyryen a tobe nekdo vylozene rekl, ze jsou nezrala? ta zbyla odsata?

lenkafel
29. kvě 2013

@hhani no těžký to je, můj chlap pořád ještě věří, že ráno na testu budou //, ale já tak nějak podvědomě tuším, že nic, ale i tak si zajedu do caru na krev a ultrazvuk, chci mít prostě jistotu a neřešit to jen se sestrou po telefonu....no a jestli to i tak bude negativní, tak doufám, že mě co nejdřív pustí na další ket. Tak doufám, že ten se podaří, protože máme poslední dva mrazáčky....jinak je mi líto, že musíš čekat až do září, ale zase si odpočineš

janice_opice
29. kvě 2013

@coralin máš pravdu, to je strašná výhoda už míít aspon jedno zlobidlo!!! On to taky dost prožívá, strašně by si přál sourozence j to sice puberták,ale se zlatým srdcem🙂Jen bych strašně chtěla ještě jedno se svým mužem, protože vím, že by si ho zasloužil, protože je nejlepší chlap a táta na světě!!!!!! Moc ti držím pěsti at si tě mimouš už konečně vybere...a věř, že jo.....
no už bylo po všem právě:/...
@meyryen tak to jsme měli přesně stejné..............na chlup opravdu akorát opačně jak říkáš - ale nebreč, jestli z nich jsou embryjka tak jim věř!!! No mě taky strašně mrzelo, že kdyby to nepodělali mohli jsme mít aspon na KET nějaké mrazáčky a nebylo by to tak náročné ani finančně tak fyzicky....tak doufám, že ted to bude jiné, fakt koukám na ten svůj protokol a říkám si, že to opravdu musí vyjít!!!!! asi si vezmu nemocenskou od začátku protože po těch lécích budu asi v rauši 😀 😀 😀

janice_opice
29. kvě 2013

@hhani . vím, že je to do září doba,ale zase si udělj nějakou pěknou dovču - já tenkrát taky otěhotněla v září 🙂 respektive v říjnu,ale stimulku jsem začala přesně po dovče u moře 🙂

hhani
29. kvě 2013

@lenkafel děkuju 🙂 je to horší než kdy člověk uměl představit..ten pocit zklamání je fakt na tom všem nejhorší,ale musime jít dál a já pořád věřim..u nás mi ji prostě neudělají tak si zítra zajedu na krevní testy tady u nás..

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 víš já jsem třeba nikdy nehledala chybu v |Car byla jsem spokojená,ale tentokrát to bylo jasný, nejsem stěžovací a rozmazlenej typ, ale tentokrát to fakt podělali...

janice_opice
29. kvě 2013

No nic jdu hledat nějakého gynekologa!!!

hhani
29. kvě 2013

@janice_opice já na tu dovču ani nemám náladu,ale určitě něco podnikneme abychom nasbírali síly na září a stimulku bych začala nějak běhěm srpna..jako naplánovala jsem si to hezky,ale uvidíme jaká bude realita 🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice jo, tak to jsou objektivni duvody, o tom zadna! ja bych spis ale vinila konkretni doktory nez ten ktery car. ja se ted proste tem, ktery me nasrali, vyhejbam.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru