IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

aranel6
5. čer 2013

@martas14 Tak to je skvělá zpráva, takže pěkně vydržet-v pondělí bude mimísek v bříšku a za 14 dní hlásíš dvě a šup za námi do únorovek 🙂

orin77
5. čer 2013

Už jsem začala prohledávat katalog vědecké knihovny v OC a hledat knížky na téma těhotenství, výživa atd. Páč vůbec o tom nic nevím. 😒

akdar5
5. čer 2013

@martas14 určitě to vyjde.. 😉 tak hodně štěstíčka a dobrý nervy na to čekání 😉

orin77
5. čer 2013

@aranel6 díky moc za potvrzení přátelství, nakoukla jsem na tu fotku z UTZ a opravdu nemám slov. Prostě nádhera, až to vhání slzy do očí

aranel6
5. čer 2013

@orin77 Jo slzičky včera byly - to se prostě popsat nedá, když vidíš toho drobečka jak mu tam to srdíčko buší a buší 😵

jaka17
5. čer 2013

@orin77 jo, já jsem si půjčila nějaké chytré knihy, tak už jsem zadala úkol krájet maso a zeleninu na jiných prkýnkách, kvůli listerioze, no, jen nevím, jak to synek zpracuje, on rád vaří.... a jím víc saláty - zelenou zeleninu, jinak nic převratnýho, vyhýbat se syrovým masům, plísńovým sýrům, mýt ovoce a zeleninu...ne aspartam a moc kofeinu, pochopitelně jen Birell...kdybys něco objevila, napiš

martas14
5. čer 2013

@aranel6
@akdar5 jste zlaté holky, moc dík za podporu ...bála jsem se že mi to dnes stopnou, ale teď se hrozně těším, že budou nanučky zpátky u mě....jen to čekání mě děsí, když už teď to čekání na blbý UTZ byl děs běs 😝

coralin
5. čer 2013

@martas14 tak to je fajn, a ty jsi na jihu nebo na severu?🙂

coralin
5. čer 2013

@martas14 vyrovnaný pozice...jj to jsem taky jednu dobu řešila, že to maj jednodušší a nic moc nemusej.. ale už je to dávno pryč 🙂

aranel6
5. čer 2013

@jaka17 tak listového salátku jsem taky zvýšila přísun, jen teda u mě se nějak furt nedostavuje ta nechuť ke kofeinu,takže dost trpím-pila jsem tři kávičky denně a teď si dám jednu,ale večer mě ruka cuká,že bych si ještě jednu dala 🙂

coralin
5. čer 2013

@visnu to by bylo fajn, viď? tak uvidíme.. v pondělí se dozvím co a jak 🙂 snad poroste.. naštěstí se zatím nijak nebojím, ale občas cítím, že ve stresu jsem, ale to je asi ještě z těch zkoušek... no a co ty, jak jde stimulka???

orin77
5. čer 2013

@aranel6 tak to jsme na tom asi podobně. Já si každý den dělám zeleninový salát, ale to tak bylo i dřív, miluji rajčata 🙂 Už asi cca 2 roky baštím Femibion a před pár měsíci jsem si k němu přidala i Femibion železo a rybí olej.. Teď jsem někde četla, jak je důležitý jód. Nejspíš tohle všechno v normální stravě jíme, ale asi to začínáme teď víc vnímat 🙂

jaka17
5. čer 2013

@orin77
@aranel6 já si taky koupila nějaké těhu vitamíny z DM, ale je lepší jíst lososa, toho já můžu v neomezeném množství...a ráno si dávám do jogurtu vlákninu, nějak se mi pozastavuje trávení a jsem nafouklá..no a kafe piju Caro, tím se trochu ošidím...ale jedno kafe po obědě si dám, to prý ani neškodí, když jsi na to zvyklá, bylo by horší přestat a být z toho vystreslá.
Hezké odpolko, jedu nakoupit našim ...

orin77
5. čer 2013

@jaka17 Taky přeji hezké odpoledne a dávej si pozor na tahání těžkých tašek

baby1984
autor
5. čer 2013

Ahojky holky,ted sem narazila na AKCI.V Gennetu mají prodlouženou kultivaci v měsíci červnu ZADARMO,protože červen je měsíc ivf.Tak snad vám to nezapočítávali.

martas14
5. čer 2013

@coralin jo jo jedna fáze splněna, teď ještě ten kopec dalších 😉
z jihu blízko Pálavy

martas14
5. čer 2013

@aranel6 jak píše @jaka17 přejdi na Caro dávám si dvě vrchovaté lžičky a nahoru trochu šlehny a skoro nepoznáš od rozpustného, ale jedno denně určitě neškodí.....

aranel6
5. čer 2013

@jaka17 Těhu vitamíny jsem už taky začala zobat-do včera jsem si dávala jen listovku,ale dnes už pěkně celou sadu vitamínků 😀
@orin77-je to tak-nejspíš většinu vitamínů jím dostatečně i ve stravě,ale najednou má člověk pocit,že musí všechno hlídat 🙂

martas14
5. čer 2013

@jaka17 taky jsem nějaká nafouklá a to jsem ještě nezačala s utrošem 😠 vůbec nevím co s tím, ale bancek už je slušný 😝

orin77
5. čer 2013

@aranel6 a jaké vitamíny ještě baštíte? Já myslela, že to pokryje ten Femibion 800 co beru. Nebo máte nějaké lepší tipy?

aranel6
5. čer 2013

@orin77 Já si koupila mamavit.
Femibion je super,je tam ta účinnější forma listovky a asi i většina důležitých vitamínů. Kromě železa tam asi nic nechybí.

janice_opice
5. čer 2013

Ahoj holky, tak zítra v 15.00 se dozvím, jestli dorazily výsledky z genetiky - pokud ano a budou OK tak za pár dní začínám. pokud nedorazí anebo budou KO tak až v září:( tak mi držte palce!!!!🙂

janice_opice
5. čer 2013

Jéééé děkuju za srdíčko!!!! ted ho fakt budu moooc potřebovat!!! Dííky holky 😉

orin77
5. čer 2013

@aranel6 Tak to jsi mě uklidnila, na to železo beru Femibion železo ferrochel. Pak jsem si ještě koupila od Blue Care ten rybí olej.

janice_opice
5. čer 2013

@baby1984 Fakt jooo????? červen měsíc IVF??? tak já jdu slavit..včera mi dorazil nějaký gonal od snažilky jedné tak už mám snad všechno🙂

orin77
5. čer 2013

@janice_opice Určitě budu na Tebe myslet a držet pěsti. Věřím, že to dobře dopadne.

janice_opice
5. čer 2013

@orin77 děkuju moc já tomu taky věřím!!! 😉 😉

baby1984
autor
5. čer 2013

@janice_opice no přesněji měsíc neplodnosti 😀 takže jdeš na to jo??Téda to je rychlost u tebe.Kdy jdeš na Opu už víš?

janice_opice
5. čer 2013

@baby1984 no právě doufám, že na to půjdu....zítra v 15.00 manžel volá,jelsti jsou už výsledky z genetiky a pokud budou a budou Ok tak začnu stimulovat, takže OPU je ještě v nedohlednu, viděla bych to někdy na konec června......Pokud ovšem výsledky nebudou nebo budou KO tak až v září :////////. Což se mi moc nelíbí vzhledem k pracovnímu vytížení v té době.....

baby1984
autor
5. čer 2013

@janice_opice budou určitě v pohodě není důvod aby byly špatný ne??Takže v Cube taky jako přes prázdniny nemakaj nebo proč ty taky až v září??To už psal tady někdo,ře APolinář nemaká v létě

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru