IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lucavka
2. črc 2013

Ahoj holky. Tak za tři hoďky už budu mít výsledky z krve. Moc šancí si nedávám ale stejně se modlím za zázrak. Jdu dát prckovi oběd a jdeme do hajan. 🙂

petulak1988
2. črc 2013

@orin77 no ja prave neco takoveho taky cetla ale nevim jak dlouho kdyz sex jsem mela zakazany na 5dnu

jaka17
2. črc 2013

@orin77 je to vlastně žitovka, jako za našich babiček...dá se to doceela pít, můžeš si to přesypat do normální skleničky a máš pokoj...s mlíčkem mi chutná..
@petulak1988 no já bych řekla, že ty stahy dělohy by možná mohly, ale co já vím...třeba se to mimču naopak líbí...
@meyryen no vidíš 😀 😀 😀 jsi nejlepší...

kamisb
2. črc 2013

@petulak1988 - v jedný diskuzi holky psaly, že právě ten vadí nejvíc ...ale jak to je ve skutečnosti to nevím.
Mě doktorka říkala 5-7dní. A pak do testování jen s ochranou.

petulak1988
2. črc 2013

@kamisb jj to me rikala taky... a nic o orgasmu tak ja nevim nechci nic pokazit.. 🙂 tak se radsi ptam

go
2. črc 2013

@lucavka moc na Tebe myslim a mooooc drzim pesti 🙂

coralin
2. črc 2013

@trefulka bylo by to krásný, manžel tomu taky pořád věří, ale s mejma nK buňkama, nevím nevím....

orin77
2. črc 2013

@lucavka Budeme všichni doufat, že to bude v pořádku.

petulak1988
2. črc 2013

@lucavka drzim moooc pesticky.. 🙂

janice_opice
2. črc 2013

Holky tak mam za sebou kosmetiky,kadernika a ted mam nohy v akvarku a ozdubujou me rybicky gara ruffa 😀 strasne to lechta 😀

eviku52
2. črc 2013

Ahoj holky,jak se máte a jak se držíte??? Doufám, že jste statečné 😉 omlouvám se, že jsem tady dlouho nebyla, ale kleknul nám počítač.. ☹

coralin
2. črc 2013

@visnu Slyšela jsem chválu na Reprofit nebo Uni... něco........... o Reprofitu jsem taky uvažovala. Sestřičky v caru říkali, že to je na to nejlepší, stěhovat se nebo řešit rekonstrukci a říkat si, že do tohoto blázince otěhotnět nemůžeš. Zaměstnavatele bych neřešila, hlavně v práci nic neříkej... prostě bych si vzala PN a hotovo........ s tou prací to bude asi na Moravě složitější, co? Ale změna prostředí bude super🙂
Odpočinout si potřebuju.. jenže když pak vidím ty matky s břichama a kamarádky s dětma.... tak je to takový náročnější................

petulak1988
2. črc 2013

@janice_opice koukam ze si to krasne uzivas.. 🙂 ja jsem doma a varim...takze ti hoooodne zavidim ...🙂

hhani
2. črc 2013

Holky kašlete na tu kalkulačku..je to blbost..To jsem to pěkně vymňoukla,že jsem to sem dala..NEVĚŘTE TOMU!!!..a zbytečně nestresujte 🙂

pidisek
2. črc 2013

@tygrisek09 no pravě...uz to na me zase jde...fakt uspat a probudit za dva týdny....

hhani
2. črc 2013

@janice_opice no jen pěkně užívej 🙂 ..Krásný klídek a žádný stres 😉

eviku52
2. črc 2013

@janice_opice to musí být úžasný si takhle udělat den pro sebe 🙂 tiše závidím 🙂 taky jsem měla v plánu pedikuru a masáž, ale opět špiním tak jsem všechno odvolala... A jak se cítíš ty??? vše OK???

coralin
2. črc 2013

@janice_opice ty o tom takhle vůbec neuvažuj, že by to nemělo vyjít. Přehoď jen na pozitivum, že to vyjde!!!!!🙂je hrozný, že i když jsem půl roku doma, tak jsem hodně unavená z toho metypredu... na druhou stranu.. si říkám, že když to vysadím, tak mi zase hodnoty NK buněk vylítnou hrozně nahoru... je to začarovanej kolotoč, ale teď to cítím, že potřebuju vysadit všechny léky a dát si pauzu... no a pak se budu třeba rozhodovat kam na minimálku.... a díky.. líbila se mi ta věta na podporu o mně🙂

janice_opice
2. črc 2013

@ hhani mno jo uzivam jen mam poxit,ze se ty rybky plavou nadechnout obcas z tech mych haxen 😀 cestou zpatky koupim kureci platky a dzusik a pak se doma natahnu a budu studovat jak vytvorit skalku.🙂

coralin
2. črc 2013

@go můžu se tě zeptat na kolik to tak vyšlo? vím, že můžu mít jinak léky, ale čistě orientačně, protože Reprofit je car o kterým jsem na minimálku uvažovala... i když je dost z ruky.. a kolik jsi měla vajíček???

eviku52
2. črc 2013

@hhani jsem trochu mimo 🙂 ale o jaké kalkulačce je tady řeč???

coralin
2. črc 2013

@pidisek moc díky, držím pěsti ať to vyjde... a máš co? mrazíky?

hhani
2. črc 2013

@eviku52 to je dobře ani ji nehledej..akorát se člověk víc vystresuje a je to fakt pitomost 😉

janice_opice
2. črc 2013

@eviku mno je to super zvlast,kdyz na to nemas normalne cas.tak odpocivej a s tema masazema opatrne.me boli od OPU silene prsa a ted tak nejak bricho jako pred ms ale snazim se na to nemyslet a zabavit se 🙂

coralin
2. črc 2013

@lucavka to mě taky mrzí, mně krev ani nedělali, jak jsem to dostala, říkali, že to nemá ani cenu.... tak to je dobře, že máte ještě 2 mrazíky.... to určitě vyjde, uvidíš... já mám chuť teď vše vysadit a odpočinout si od léků... pak se uvidí.. peníze ještě nějaké máme, ale nevím jestli je dobrý to takhle do toho těla prát, když je nechce přijmout...........moje NK buňky jsou bohužel pěkný mrchy:(

eviku52
2. črc 2013

@hhani dík za radu, máš pravdu, nervujeme se celou dobu při stimulaci, pak po transferu a při potvrzeném těhotenství to stejně pokračuje... 😉 a jak se daří???

janice_opice
2. črc 2013

@coralin ja myslim,ze je dobre udelat to jak to citis a dat se do pohody!!!urcite!!!

go
2. črc 2013

@coralin ty jsi take z Prahy? Puvodne jsem take nechtela dojizdet, ale reprofit je opravdu vyhlaseny, hlavne na minimalku. Cele komplet to vyslo nas jako samoplatce na cca 32 000.Bohuzel ja mam pocit, ze tentokrat opet nic, ale i tak Reprofitu verim a hned se budu chystat na dalsi minimalku 🙂

coralin
2. črc 2013

@janice_opice to je dobře...hezky se odreaguj a nepřemejšlej nad tím, vím , že to jde těžce.. Jani takže ty už je máš u sebe??? 🙂 já jsem to tam ani nepročítala.. jen teď jsem mrkla na ten poslední komentář....

hhani
2. črc 2013

@eviku52 ..už se těšim na srpen až si pujdu pro výpis stimulaci a v září huráá do 2.pokusu.. 🙂 ..Ty jsi v jaké fázi?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru