IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
2. črc 2013

@coralin ano od ctvrtka jsou u me.

go
2. črc 2013

@coralin vajicek jsem mela stejne jako pri IVF, coz nechapu 🙂 . Odebrano 10 z toho jedno nezrale, tak 9 z toho se oplodnilo 7, ale zbylo jen - 2 zavedene a 1 melo byt nanuk, ale dnes jsem se dozvedela, ze ne ☹

coralin
2. črc 2013

@go jj, jsem, já právě slyšela, že je na minimálky vyhlášenej a ségře mého muže se tam povedla holčička na 4 pokus. 3 pokusy jí nevyšly u Apolináře a pak jela do Brna a malá je zlatá... jenže to je právě to... někomu to může vyjít a někomu ne.. v Iscare to vyšlo taky spoustě známejm a nám ne... a strašně jsem tomu věřila... kolik jsi měla těch vajíček? to je jak celý IVF..

orin77
2. črc 2013

@janice_opice No to je super, musíš být hvězda. Péče od hlavy až po paty 🙂

eviku52
2. črc 2013

@janice_opice Jani kolikátý den jsi po ET??? Prsiska mě bolely tak, že jsem se jich nemohla ani dotknout natož si lehnout na břicho a jak jsem psala břicho mě bolelo od samého začátku po ET a ty křeče v době MS byly tak brutální, že jsem ani nedoufala, že by to mohlo klapnout!!! No a zatím vše OK, jsou tam pořád obě, tak hlavu vzhůru a užívej 🙂 ty rybky ti fakt závidím, jaký je to pocit??? Já bych se asi počůrala smíchy, kdyby mě ožužlávaly 😀

coralin
2. črc 2013

@coralin promiň, jsem to tam neviděla.... tak to je dobrý na to, že jsi měla jen clostík... to je dost🙂 držím palce...

coralin
2. črc 2013

@go tohle je hrozný, že jich má člověk 10 a pak nemá ani na zamražení..... :( to je mi líto, ale máš 2 na zavedení tak to je dobrý..

coralin
2. črc 2013

@janice_opice tak to je super... takže hezky odpočívej, držím palce, ať se pěkně zavrtávaj🙂 jedno nebo dvě?

pidisek
2. črc 2013

@coralin mám dvě čerstvé u sebe a 3 nanuky kdyžtak...

go
2. črc 2013

@coralin uz mam ty 2 od nedele u sebe 🙂

go
2. črc 2013

@pidisek muzu se zeptat kam chodis do Caru? Mam v tom nejaky zmatek 😉

eviku52
2. črc 2013

@hhani Mám za sebou 3IVF a mezitím 1xKET, ale zatím to vypadá dobře. Jsme v 7tt a mám u sebe dva mazlíky, minulý týden potvrzena i srdeční činnost, tak teď už jen doufám, že vše už bude OK, ale dnes ráno opět špinění, ale hlavu zatím neztrácím 🙂 kontrola až 16.7. a pak se rozjedou všechna vyšetření 😉 tak bud držet palce, je to boj!!! A jak jsi na tom byla při 1IVF???

tygrisek09
2. črc 2013

@pidisek u mě je klid dán tím, že jedno mrnĕ máme, tak to člověk bere jinak, to mi potvrdila i embryoložka, břicho na ms mě bolí občas (a právě teď) :-P zas tam snĕhuláček něco provádí

petulak1988
2. črc 2013

@eviku52 jee to je krasny drzim pestiky urcite bude dal vsechno v poradku.. 🙂

eviku52
2. črc 2013

@petulak1988 děkujeme, taky doufám, už se doma strachuju celkem dlouho tak si pořád říkám, že teď už to musí vyjít 😉 a co ty??? Nestíhám to tady vůbec dočítat takže pořádně nic nevím ☹

petulak1988
2. črc 2013

@eviku52 ja jsem 5.den po ET druhe IVF mezitim jeden KET vzdy jedno embryo

eviku52
2. črc 2013

@petulak1988 a jak se držíš??? Já měla strašné bolesti po ET a o to větší nervy 😖 budu držet palečky 😉

go
2. črc 2013

@eviku52 moc drzim pesti, uzasne, moc se opatruj 🙂

petulak1988
2. črc 2013

@eviku52 me od vcera desne boli prsa...bricho ustava jen obcas vajecniky nebo MS bolest ale ja to vse prikladam k utrosi.. ☹ takze zadny priznaky,.. ale jinak uz mi je fajn.. jak dlouho si se setrila?? Kam si chodila do centra?

pidisek
2. črc 2013

@go Gest Praha 🙂

pidisek
2. črc 2013

@petulak1988 jak ti je?

go
2. črc 2013

@pidisek vidis to jsem vubec nepostrehla, ze je tu nekdo z Gestu 🙂

petulak1988
2. črc 2013

@pidisek dobre... nebo jak se to veme nevim jestli je to dobre ale prestava me bolet bricho a boli uz me jen prsa a jak je tobe??

eviku52
2. črc 2013

@go Děkujeme, opatruju se jen krátké vycházky a teď už konečnětrochu vyhřívání na sluníčku 😉 a jak se daří tobě???
@petulak1988 jak žádné příznaky??? Bolesti a prsa jsou asi první příznaky 😉 já ležela první týden, ale mezitím jsem se potulovala po bytě, čučela na telku, ale nic jsem netahala a to vlastně dělám do teď, jelikož mi doktor řekl, že nic nesmím, takže akorát uvařím, prádlo do pračky a pověsit ho musí manžel,kytky a občas návštěva kamarádek a procházky se psem, ty mě vždycky dodají energii 😀 jezdili jsme do Pronatalu Č.B., ale na zákrok jsme museli do Prahy, protože v č.B. jim nechcou pojišťovny dát smlouvy, což tedy vůbec nechápu!!! A kam chodíš ty??? Bude to dobrý 😉

malinka_02
2. črc 2013

@brsh ja vim.. Tak to je dobry! Ja tady taky nestiham docitat!!
Jinak me chytla krcni pater a migrena od toho tak tise trpim kdyz nemuzu ibac!! A mam strach ze to budu mit 3 dny a mam po dovce! 😖

pidisek
2. črc 2013

@petulak1988 no ted je to 6 den a břicho uz neboli, pocity na ms jen občas jakoby v nohách a tam dole 😀 ted jsem posouvala dveře u skříně a zabrala jsem a úplne me tam chytla kreč. ☹ ☹ ☹ snad jsem něco nepo.....

go
2. črc 2013

@eviku52 ja jsem druhy den po ET a zadne bolesti nema, coz me desi ☹ . Ted jsem lezela chvilicku na terase, snazila jsem se ve stinu, ale radeji asi zalezu, at si pak nic nevycitam. Krasne, ze mas dvojicky, to bych si take prala 🙂

malinka_02
2. črc 2013

@orin77 no ja taky klidne ych si to i zaplatila! Ja mam screening 25. A ja to mam presne tak s tim kafem vzdy s kolegyni za holama a ted nechodim ak myslim ze sem jasna!!
@pavlina1976 tak drzim palce at se zakousne!!

malinka_02
2. črc 2013

@petulak1988 prave orgasmus vadi! Sex spis kvuli zanetum.

petulak1988
2. črc 2013

@eviku52 no uvidime...ja to spis prikladm vedlejsim ucinkum z utrogestanu vis?Minule jsem to mela podobne a nic.. ☹ ja chodim k Apolinari...z pronatalu z prahy jsem utekla..ale pry je takovy jen opravdu v ty praze.. ☹ uvidime jestli to ted vyjde...uz jsem z tech hormonu pekne tlusta...bricho mam jak ve ctvrtem mesici ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru