IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
6. črc 2013

@go já bych si to taky přála, at rozjedeme těhu vlnu. Nemám odvahu testovat..navíc dneska mám žaludek jako na vodě a to mám vždycky v den kdy přijde mrcha§!!!!! no za chvilku se jdu dát nějak do pořádku a vyrážím se synkm na obídek a do kina a pak ještě vybrat dárek za penízky,které dostal od bývalé švagrové🙂tak snad se zabavím...

janice_opice
6. črc 2013

9.den od ET je ještě asi brzo na test....navíc, když nebyla blastocysta....blastocysty se zavrtávají dřív🙂 nechám to asi až na pondělí, když by teda nedorazila mrcha..sice to mám povolený až v pátek,ale to nevydržím🙂

go
6. črc 2013

@janice_opice priznaky jako na mrchu mohou byt i dobre znameni 🙂 . Nekdy si zase rikam, ze nevadi byt pesimista nebo realista pak je treba clovek prijemne prekvapeny 😉 . Krasny , ze mas doma rostaka a ceka Vas krasny den, urcite prijdes na jine myslenky. Ja si vcerejsi navstevu u nas vycitala, ze jsem se moc prepnula, ale zase jsem se nasmala od srdce a vubec na nic nemyslela, coz ma take urcite neco do sebe 🙂 . Krasny den a moc si uzij den juniora, je to jeho den, je urcite moc rad a tesi se 🙂

go
6. črc 2013

@janice_opice a jo ty jsi nemela PK, tak to mas pravdu, je brzo. Ja mela 5 denni blastiky, tak zkusim asi uz 8 den, mozna 9 😉

brsh
6. črc 2013

@janice_opice Jani, dobre vis,jak to.bylo u me! Sla jsem ve stredu testit, abych mohla ve ctvrtek..na krev a v patek jit kalit 😉 neboj se nic a pekne pocurej papirek, at tady zase rozjedes epidemii // 😀

pidisek
6. črc 2013

@go kéž by kéž by......

janice_opice
6. črc 2013

@brsh a kdy mám čůrat teda? 😀 😀 😀 jako ty 11.den?

janice_opice
6. črc 2013

@go no já měla osmibunku a skoromorulku.......tak ještě počkám asi......

go
6. črc 2013

@brsh krasny, to je lepsi nez jit kalit 😉 Kolikaty den jsi tedy testila? 😉

pidisek
6. črc 2013

Ja právě porad v zázrak doufám....ted me neboli nic, jen po snídani žáha...ale ja jim v hotelu uz týden, to fakt muze byt zmena stravy.....

akdar5
6. črc 2013

@brsh no, babička má cukrovku,takže jí pro změnu našel strejda a je v nemocnici :( a řekli,že už musí mít dozor,aby jedla a brala léky....takže teď řešíme,jak to udělat ....
to bylo hrozný z tou vodou :( člověk si to ani nedokáže moc představit,co všechno ta voda dokáže, když to nezažije..:(
Neboj, určitě máme siláky,když jsme si je tak vybojovaly...🙂 člověk asi nad tím nemůže moc přemýšlet,ale vím sama jak je to těžký - nemyslet....

trefulka
6. črc 2013

Ahoj holky, tak já už testuju a vypadá to, že čárka od včerejška zeslabuje, místo aby sílila. Ve středu jsem měla hCG 71 a v pondělí jdu na krev znovu. Bojim bojim....

akdar5
6. črc 2013

@janice_opice Jani , já testovala 9dpo a měla jsem bílo - takže nálada na bodu mrazu a už jsem počítala to nejhorší,ale nakonec to tam bylo....🙂 ale někdo píše,že už 5 - 6 dpo už mají ducha .....no, každá to máme prostě jinak...🙂

tygrisek09
6. črc 2013

@pidisek teď jsem si uvědomila, že Ti radim, co se zácpou, a u mě asi třetí den to taky není, co to bývalo, jak se říká: jde to, ale dře to 😀

tygrisek09
6. črc 2013

@janice_opice klid holky, já u malého ani nevěděla, že jsem těhu, před krví ani příznak, až asi od 8.tt mi bylo špatně

janice_opice
6. črc 2013

@akdar5 no jo no vím, že ty blastocysty jsou většinou brzy..každopádně dneska se ještě bojím, bud dorazí mrcha a tu bud brzdí ten Agolutin anebo ne anebo testuju v pondělí..... a kdy se ti tam tedy objevil duch?
@tygrisek09 tak kupříkladu mě se synem nebylo vůbec nic až později mi ztmavly bradavky a pálila mě žáha a chodila jse čůrat, jinak mi nebylo ani špatně celé těhu.....když prostě jak mám už 7.IVF tak prostě cítím, že je to zase špatně no...prostě uvidíme no...

coralin
6. črc 2013

@janice_opice tak to může být super na prožití filmu... ale myslím si, že to asi moc dobrý není v tomhle období... já bych na to teda teď raději nešla

tygrisek09
6. črc 2013

My jsme měli OPU 5.9. a ET 7.9. Teď jsme měli KET a embryoložka říkala, že je to blastocysta jdoucí do moruly (nebo obrácenĕ?). A nekompaktní části že se začínají spojovat.

janice_opice
6. črc 2013

@tygrisek09 obráceně, blastocyysta je poslední stadium embrya,které může být in vitro pak musí šupem k mamině

janice_opice
6. črc 2013

ted mě normálně rozbrečel syn mi povídá..maminko nebooj musíme těm našim Vikingům moc věřit, když to vzdáš ty tak oni určo taky..to mě teda dostal..

tygrisek09
6. črc 2013

@janice_opice děkuju za vysvětlení, já tomu nerozumím, tak spoléhám na doktory

tygrisek09
6. črc 2013

@janice_opice to je nádherné, že je syn tak empatický

pidisek
6. črc 2013

Holky je to v pr..... Přestávají me bolet prsa...To vzdy tesne pred ms....... ☹

go
6. črc 2013

@pidisek ale to je blbost, beres utrous, tak to je vse jinak.....neplas 😉

tygrisek09
6. črc 2013

@pidisek klid, to by potom farmaceutické firmy moc neudělaly na těhotenských testech a laboratoře na krevních testech, kdyby jsme si každá určovala těhotenství podle sílících a slábnoucích příznaků

tygrisek09
6. črc 2013

@pidisek neudělaly=nevydĕlaly

malinka_02
6. črc 2013

@akdar5 no to je jak ja! Ja kupuju ibalgin v pikslach po 100 ks a ted je tam mama nemuzu 😀
@brsh ja mam ted taky zacpu a kdyz tlacim fakt moc tak mam zase strach abych prcka nevytlacila 😀
@coralin me se takhle furt pta svagrova a v praci a furt nekdo 😒 Uz chapu lidi co rikaji ze chtej delat karieru a kecaj lepsi to nez furt ty dotazy!!

pidisek
6. črc 2013

Achjo zase se bojím ☹

malinka_02
6. črc 2013

@brsh no ja taky vzdCky prectu o zamlklem tehu a sem jak na trni!!
@allmeyo bohuzel s antikoncepci pri ivf nemam zkusenost tak neporadim.
@janice_opice jasny duchove vylezou zezacatku az za dlouho.

malinka_02
6. črc 2013

@trefulka neboj ze zacatku roste hcg hodne pomaloucku, me sililo az po krvi.
@janice_opice ja mela blastocystu a testila 10 den jenze starym mamatestem a to bylo dobry ale pak starym mamatestem 11 den skoro nic, tak nakup drmax testy!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru