IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

orin77
9. črc 2013

@janice_opice Díky moc. Slovinsko a tam kam?

janice_opice
9. črc 2013

@orin77 Město Piran třeba a jezero Borhinj

janice_opice
9. črc 2013

Tak jsem holky volala do CAR :DD Páč mi dochází léky........ tak tam manže dneska jede pro recept a vyzvedne je, protože má dneska volno...musela jsem na sebe samozřejmě napráskat, že jsem nevydržela s testováním:DDDD...23.7. jdu na UTZ ..ptala se mě, jeslti nechci ještě na krev kvůli svému klidu,ale to já si skočím naproti baráku máme Synlab tak tam zítra nebo ve čtvrtek spíš asi hupsnu.... taky jsem se jí ptala na tu dovolenou a prý to vůbec nevadí....ale já stejně už jsem rozhodnutá, že zůstanu tady radši pod kontrolou....

coralin
9. črc 2013

@petulak1988 když není nic horšího tak to přežiješ🙂, zkus spíš změnit stravu🙂

coralin
9. črc 2013

@brsh Rhodos Tě nenadchl? Jak to? Tam to zase táhne mně🙂

coralin
9. črc 2013

@janice_opice tak to je hezké místečko, pošleš mi odkaz?pls?

coralin
9. črc 2013

@go hlavně, že máte jeden druhýho, to je největší opora a podpora🙂

petulak1988
9. črc 2013

@coralin jak kdyz neni nic horsiho?? stravu\???Stravovala jsem se zdrave

brsh
9. črc 2013

@janice_opice tak to nas ceka krasnej zivot. Motorky a more 😉

go
9. črc 2013

@coralin taky se obcas pohadame, ale asi mame jinak moc hezky vztah. Sice jsem dlouho vyckavala a vyplatilo se, na stara kolena jsem potkala toho nejlepsiho chlapa 😉

coralin
9. črc 2013

@petulak1988 jako když můžeš normálně fungovat, vylézt z postele a jít ven, není ti blbě a tak... já měla každej průběh iVF jinej, při jednom jsem byla tak hotová, že jsem nebyla schopná vylézt z postele a dojít na roh baráku jak mi bylo blbě a teď to bylo zase v pohodě a měla jsem jen pocity jak když jsem těhu.. no ale... tak to je divný...:(

janice_opice
9. črc 2013

@coralin no já tu právě nabízím dovolenou pro 2 dospělé a dítě na 11 dní na Krétě se snídaní a parkování u letiště po tu dobu za 25.000,- původní cena 45.000,- a odkaz chceš na co poslat na jaké místo??

janice_opice
9. črc 2013

@go já taky potkala toho pravýho až po zenitu:D

coralin
9. črc 2013

@go no tak to je dobře🙂 my sice rodinu máme oba, ale naši třeba celej ten proces vůbec nechápou a podporu taky neuměj v tomhle dát. Pak to berou tak jako, že život jde dál a že se vlastně vůbec nic nestalo... jenže ono se stalo:( no a co ty, jak ti dopadlo testování?

coralin
9. črc 2013

@janice_opice no na to to tvoje, taky hledám nějakou dovču, tak se nechám ráda inspirovat, ale chceme jet až tak koncem srpna, polovina září..🙂 takže sis to raději rozmyslela a zůstáváš doma??? vůbec se ti nedivím, po těch všech pokusech je super, že tam jsou konečně //🙂

petulak1988
9. črc 2013

@coralin jj snasim to v pohode az na prvni IVF ale to bylo hyperstimulacnim syndromem.... skoncila jsem na jipce....zvracela jsem vse co mi prislo do pusy voda jidlo a pak uz nebylo co tak sla jen krev,voda v brise,pod jatrama,pod plicema...silene... ted druhe bylo v pohode... malo vajicek tak mi nic nebylo

coralin
9. črc 2013

@petulak1988 to sis teda s tím prvním "užila" mě teď po opu zase vraceli na sál. Krvácela jsem a pak jsem taky zvracela, ale přežily jsme to🙂 to je škoda, kolik?

go
9. črc 2013

@janice_opice ty jsi jeste mladoska 😉 Hlavne uz mas rostaky. U nas si musime vystacit jen ve dvou ☹

pidisek
9. črc 2013

@petulak1988 tohle jsem našla :
Výzkumníci z Univerzity v Novém Mexiku hodnotili 18 těhotenských testů a zjistili, že pouze jeden byl dostatečně citlivý, aby rozpoznal hladinu hCG, která je přítomná u většiny žen v první den chybějící menstruace. Většina testů je schopná zachytit těhotenství přibližně u 16% žen.

go
9. črc 2013

@coralin ja mam bilo, pocitala jsem s tim, tak to beru docela statecne, ted uz se jen tesim az vysadim leky. Je me blbe z toho jak asi nemuze menzes prorazit 😒 . Co mas ted v planu ty? Pujdes na tu minimalku? 😉

janice_opice
9. črc 2013

@go no je fakt, že mám jednoho puboše už doma, manža nemá žádné dítko tak snad se mu to splní🙂 a mě taky🙂

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek a Mexičanům bych věřila, budete se divit,ale mají tam zdravotnictví na vysoký úrovni...rozhodně na lepší než u nás...
@petulak1988

go
9. črc 2013

@janice_opice splni, to uz je jasna vec, mas u sebe fakt bojovniky 🙂

janice_opice
9. črc 2013

@coralin pošli mi na sebe mejlík, přepošlu ti inspiraci

pidisek
9. črc 2013

@janice_opice nejlepší zdravotnictví - nemocnici jsem zažila v Thajsku...pecka.....takže o Mexiku taky nepochybuji

janice_opice
9. črc 2013

@go no doufám v to!!ve čtvrtek pošupajdim na tu krev radši, jsem zvědavá na hcg

janice_opice
9. črc 2013

@malinka_02 tak tojsi mě fakt uklidnila🙂)) mám ty čárky taky pěkně viditelný🙂) tak to asi fakt stoupá pomalu🙂)) ve čtvrtek zaběhnu na krvičku🙂

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek hele kolikátý den jsi po ET a tyjsi měla blasťulku viď?

petulak1988
9. črc 2013

@coralin no mela jsem 12foliku z toho 7vajicek a jen 5zralych 3 byly dva dny a jedno mi zavedly jine uz nebylo

petulak1988
9. črc 2013

@pidisek
@janice_opice ja uz si nechci delat zbytecnou nadeji... pichani v brise neprestalo jako na vajecnicich a tak ale to je vsechno utrogestan

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru