IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

go
10. črc 2013

@janice_opice Jani, mrzi me, ze uz nemame ty vysledky dnes, ale verim, ze se trochu vyspis na ty krasne zpravicky zitra. Pripojina jsem se k srdickarkam a sve posledni jsem ti take poslala. Moc na tebe myslim a drzim pesti.

janice_opice
10. črc 2013

Holky to už mi nedělejte s těma srdíčkama už zase řvu... děkuju moc, ještě že Vás mám 😲

janice_opice
10. črc 2013

@hhani zítra ti každopádně dám vědět jak s tou dovčou a určitě je dobře, že jsem Vás navnadila a až pžijedeš od moříčka ta hups pro nanučka odpočatá a moře je na to fakt moc dobrý, mám vlastní zkušenost.🙂

cristinaxo
10. črc 2013

Ahoj holky...sice IVF v cervnu necekam...ale dnes jsme se dozvedeli ze pritel je neplodny a jedina moznost je prave IVF ..chtela jsem se zeptat jak to vse probiha..kolik to stoji a jake jsou vubec nadeje.Dekuji moc

janice_opice
10. črc 2013
hhani
10. črc 2013

@janice_opice bufu verit,ze mi pisnes,ze nikam nejedes 🙂
..my mame ivf nam nic nezustalo z prvniho byl jen jeden bojovnik a nedal to..tak vse znova od zacatku..

janice_opice
10. črc 2013

@hhani no jo vlastně promin, já to mám dneska celý pomotaný nicméně na tom s tím mořem to nic nemění🙂
kdepak holka, já to vím, že je to pryč, cítím to bohužel... a nahoře fakt nikdo není...to už vím dávno navíc jak jsem tu už psala nezapomen, že jeho pozemští noshledové jsou zásadně proti IVF......hlavně už mě fakt bolí na MS, je to jiná bolest než to ze začátku......bohužel...ale holt život jde dál no....už s tím stejně nic neudělám......Já jen doufám, že ostatní tady na tom budou mnohem líp a povede se to. a jeslti se někdy ještě rozhodnu, že do toho půjdu, tak doufám, že tu bude spousty těhulek už

brsh
10. črc 2013

@janice_opice Jani, vydrz jeste. Ja mam.bolesti na ms doted!!! Nechci Ti delat zadny falesny nadeje. Vim, ze jsi realista. Ale.je.nesmysl.mit pozitvni test a nebyt tehotna. Moc Ti preju zitra jen ty nejlepsi.zpravy - taky mohl odejit jen.jeden, to je taky varianta, a proto ty bolesti a slaby hcg jen.od.jednoho prcka! Drz se, zeno.moje.motorkarska!

lenkafel
10. črc 2013

@janice_opice počkej do zítřka na výsledky, třeba to fakt bude dobrý.....a kdyby ne, tak si přes léto odpočineš a třeba se pak vrhneš do dalšího pokusu....kurňa to ten nahoře nevidí, že my všechny tady si zasloužíme mít miminko a že se o něj budem starat a ne jako ty čůzy, co pak novorozeně někde pohodí....fakt nespravedlnost 😢

janice_opice
10. črc 2013

@brsh hele no ale tyhle bolesti jsou jiný než ty doposud fakt už ms..ten test už není pozitivní ani jeden právě.....holka tak se na tebe těhule aspon přijedu podívat na motorce.....dáme si spolu nealko a bude- já řidič ty těhule.)aspon mi ukážeš těhu pupík🙂

janice_opice
10. črc 2013

@lenkafel to jsem přesně dneska říkala, když jsem manžovi brečela jak jsem na hovno ženská a že na jinou by dvakrát skočil a bylo by jak je to nespravedlivý, že támhle hodí holčičku do popelnice a nedá jí šanci na štastný život!!!

lenkafel
10. črc 2013

@janice_opice jsme ve stejný situaci, obě máme syna z předešlého vztahu a teď super manžela, který by si taky zasloužil mimčo a nějak nám to není přáno, ale pořád věřím, že se nám to jednou povede, musíš věřit, myslím, že jsi takový hnací motor nás všech tady

janice_opice
10. črc 2013

@lenkafel to jo, jen na ty další léky a všechno kolem už nemám sílu a už ani peníze....ted jsme si vzali hypotéku a rozjeli rekonstrukci chaty, takže na další IVF prostě nebude, proto mě mrzí, že jsme neměli ani jednou mrazáčka...

janice_opice
10. črc 2013

Holky, ale já to vím, že všem to tady vyjde!!!!!Postupně,ale vyjde!!!!!Já už mám asi vybráno a manža si holt vybral smolně, ale fakt věřím tady tomu, že jste tak našlápnuté, že to půjde........určo!!!!!!! Zíta Vám rozposílám ty krásná srdíčka!!!!!a to by bylo,aby brzo nebylo srdíčko na utz!!!

lenkafel
10. črc 2013

@janice_opice manžel si vybral dobře má super silnou ženskou 🙂 , třeba se ještě zadaří

hhani
10. črc 2013

Holky vite co je nejhorší,že kdejaký feťák má nové injekce,odvykačku na kterou se stejně vykašle uplně zadarmo...sám si takový život vybral a my nejenže na ně ještě platíme ze svého,ale ještě po nás chtějí peníze na něco co jsme vlastní vinou nezavinili a nerozhodli se pro to jen tak z nějakého manýru...to mě tak strašně štve jak to je všechno nespravedlivý...
@janice_opice ..však on moc dobře ví,že si vybral tu nejlepší ženskou pod sluncem a hlavně člověka,který opravdu dodává sílu a oporu ostatním a neměnil by ..za to,že jsi tady s námi Ti Jani a určitě nejen já MOC DĚKUJU!!!! 😉

janice_opice
10. črc 2013

holky tak prý pozitivní testy může dělat i cysta, tak to bylo asi ono.....

janice_opice
10. črc 2013

@lenkafel

@hhani moc děkuju za krásná slova!!! 🙂

go
10. črc 2013

Dobrou noc, a Jani hlavne Tobe rano drzim pesti. Pokud to jen trochu jde, dobrou noc. Ja jsem silene unavena, bricho mam jak v patem. Zitra rano ranu jdu na krev. Krasne sny, vsem 🙂

jaka17
10. črc 2013

janice_opice
@go
dobrou všem a a zítra třeba krásné překvapení pro všechny

jaka17
10. črc 2013

@janice_opice jani, ted´jsem koukala na moje testy a zrovna 10 den jsem to vzdávala, nic tam nebylo, fakt se podívej,prosím no a pak 12 den zase naskočily..já to jinak nevidím, že budeš fakt překvapená, vyjde to....

janice_opice
10. črc 2013

@jaka17 holka, ale dneska to byl 13. den a h.... h.... slavný soude

jaka17
10. črc 2013

@janice_opice tak já nevím...stejně pořád věřím.... 😀 😀 😀 sakra

janice_opice
10. črc 2013

@jaka17 hele už jsem lepší,musím to vzít, že to tak prostě je🙂 děkuju zlatíčko za podporu a držení palčákůůů!!! Strašně mi to pomohlo a já ti to vrátím s tím tvým nanučkem, už se na to těším!!!!!! 😉

janice_opice
10. črc 2013

@jaka17 já jen bych ráda, aby mi někdo vysvětlil jak to mohlo takhle najednou zmizet - večer - no počkej já ho sem dám ten test ze včerejška.--- já prostě nechápu, že 3 dny to sílí, dokonce i večer z moči totálně naředěný 3 litrama džusu s vodou a pak další den ráno úplně bílo ale úplně a na několika testech..to mi hlava nebere, kdyby to jako sláblo tak to je jasný.....ale možná to dělá ta cysta, ale už mi vůbec nic není, ani nejsem unavená a nic jen ty jiný bolesti na ms...

janice_opice
10. črc 2013

@jaka17 tohle je ten včera večer asi v 19.30, tzn. 12tý den večer

jaka17
10. črc 2013

@janice_opice tak dobrou, zítra je taky den....

janice_opice
10. črc 2013

@jaka17 dobrou noc, já si dala malý pivko tak snad usnu....

jaka17
10. črc 2013

@janice_opice mě to taky hlava nebere...musíme se na to asi fakt vys...pat

janice_opice
10. črc 2013

@jaka17 😀 máš pravdu, aspon jsem si dneska na ten záchod došla...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru