IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

visnu
21. čer 2013

@martas14 ☹ taky me to moc mrzi.

visnu
21. čer 2013

@coralin jak je? Odpocivas a hyckas se? 🙂

eviku52
21. čer 2013

Ahoj holky, jak se držíte??? Nějak mi nejde spát... všude čtu, že když jsi těhotná tak únava, ospalost a já to mám úplně naopak 😒

eviku52
21. čer 2013

Tak už jsem tady asi sama 😢 tak přeji pěkný a klidný sny všem a pěkný víkend 🙂

malinka_02
22. čer 2013

@pavlina1976 krasyn super!
@janice_opice jeden staci a ty mas 3 za cenu nativu to sou holky co maji za ivf jen jednoho! Tak podle me super ti vysli vstric a priste budou vedet jak na tebe jenze ono zadne priste nebude!

janice_opice
22. čer 2013

@malinka_02 no uvidime jak budou vypadat v pondeli.mudr mi nabizela,jestli chci narkozu nebo bez na opu tak jsem koukala a pak jsem to probirala se sestrickou a ta mi poradila at chci anestezii.protoze pry 1-2 bez anestezie jdou,ale vic uz boli a kdyby se tam nahodou jeste nejaci rozhodli dorust tak v ane mi je odsajou.bez ni asi tezko.jsou tam fakt supr.!

janice_opice
22. čer 2013

tak jsem dneska celou noc nespala a přemýšlela nad tím vším, jestli jsem to radši včera neeměla stopnout - něja mě po těch všech nezdarech opouštějí síly......

brsh
22. čer 2013

@janice_opice - Jani, neblazni - moc dobre vis, ze i kdyz bude jedno, tak to staci a b) preci jsi neprosla celou stimulkou jen pro to, abys to nakonec vzdala!!! Verim, ze to dobre dopadne - zaslouzis si to hrozne moc a nechci slyset zadny negativni reci. Na spatny zpravy je vzdycky casu dost! Rozhodne jdi do narkozi, nemusis se jeste teapit a priprav brisko na miminaka. Prisri rok odsedime Spanilku s kocarkama u zmrzky 😉 jinak to nevidim!!!

jaka17
22. čer 2013

Dobré ráno, tak pořád čekám mrchu a nic, hormony neberu už 48 hodin..jaké máte zkušenosti?Chtela už bych mít ten potrat za sebou, kdybych to neviděla sama na utz, tak si myslím, že jsem pořád téhu -prsa mne bolí, je mi blbě-no prostě n jako před tím..Popíjím červený, ubéhla jsem4 kiláčky a furt nic.
@janice_opice ahoj, myslím na tebe, prosté je to o štéstí, ale chápu, že z toho máš hlavu jak pátrací balon...vydrž, teď už jsi on the road...

janice_opice
22. čer 2013

@jaka17
@brsh ale jo asi máte pravdu holky, asi se osprchnu, vezmu motorku a půjdu se projet at si pročistím hlavu a stavím se v \bikers crown koupit nový boty🙂..večer píchnu v 22 pregnyl, vezmu dvoje antb... a uvidíme no -----akorát se netěším an ten Agolutin - je to olejová injekce to bude asi trochu bolet, ale zvolila jsem si to sama tak to mám 😀 😀 😀 😀

janice_opice
22. čer 2013

@jaka17 hele to je hroznnej stav vid,.(((((( co když si pořád těhu? co když na utz byla nějaká chyba?

jaka17
22. čer 2013

@janice_opice To si nemyslím, ackoli jsem mela taky takový myšlenky..bylo jasne videt, ze je to malický a takový rozplizlý..no pockam do pondělí a uvidím...na kyretáž se mi ale fakt nechce, takhle bych mohla mit KET už v srpnu...
Jo a jed si udélat radost, stejné nic nevsmyslíš... 😀 😀

coralin
22. čer 2013

@visnu Ahojky, je střídavě oblačno... já nevím.. začalo mě bolet v krku a dostala jsem rýmu... pak krk ustal a měla jsem jen rýmu a teď ho zase cítím.....?....dneska ráno jsem se vzbudila úplně hotová, že mi bylo blbě a to si máme jít sednout s holkama na pokec...uzavřely jsme semestr, tak to musíme.. ale nevím, jestli vůbec budu schopná někam jít... mám z toho takové smíšené pocity.. jinak i pospávám, jsem docela unavená, odpočívám, ale jsem ráda, že tu mám to štěndo, protože mě zabaví a to čekání není tak hrozný, i když mám pocit, že je nekonečný...nedokážu to vnitřně vůbec vyhodnotit.... tak uvidíme a co Ty?

coralin
22. čer 2013

@janice_opice no jasně motorka je na pročištění hlavy super..jakej byl výlet?

janice_opice
22. čer 2013

@coralin jééé to mě mrzí, že ti není dobře,ale zítra u to bude dobrý uvidíš.-))))) Jakej výlet myslíš?🙂

jaka17
22. čer 2013

@coralin Zkus zázvorovej čaj ve velkym množstvi, to na mé v leté zabírá nejlíp...chce to cerstvej zazvor a klidné vychladit s ledem, hodně citrónu a med...

coralin
22. čer 2013

@janice_opice tu projížďku na tý motorce..díky..no já doufám, že to přejde do odpoledne, abych mohla na ten dýchánek s holkama, ale jsem fakt hotová, takže vůbec nevím.. navíc mám strašně smíšené pocity jak mně začalo zase bolet v krku a mám tu rýmu.... chjo...

coralin
22. čer 2013

@jaka17 to je dobrej nápad, po něm jsem ani nevzdechla... díky za radu 🙂

janice_opice
22. čer 2013

@coralin na výlet jedu za chvilku, naložim synátora a jedeme. Manžel je v práci tak ojedeme jen spolu......🙂
nechci ti do toho moc kecat, ale jeslti ti je takhle tak bych se na dýchánek vyprdla - fakt,zdraví máš jen jedno

jaka17
22. čer 2013

@coralin není za co, já to zrovna radila dceři, taky má néjakou angínu či co, no a už bydlí sama, mamce volá, jen když je ouvej.. 😀 😀

coralin
22. čer 2013

@jaka17 ale hlavně, že ty dobrý rady jsou🙂

coralin
22. čer 2013

@janice_opice taky jestli se cejtit nebudu tak zůstanu doma s Duffinkou a nikam se plahočit nebudu.. jen by to bylo fajn pokecat s holkama.. ale víme jaký to je, že... a setkání může bejt příště taky... cejtím se i hodně unavená...
pročistíš si hlavu a bude to dobrý... už máte nějakej plán kam pojedete?

janice_opice
22. čer 2013

@coralin no asi tak jako na chatu estou a stavíme se v bikrs crownu pro moje boty a pak na OC Šestka na ten leteckej simuátor...

coralin
22. čer 2013

@janice_opice to je hezkej program🙂

malinka_02
22. čer 2013

@janice_opice urcite si udelala dobre! Staci jeden bojovnik! A mysli pozitivne babo 😀

malinka_02
22. čer 2013

@jaka17 taky me napadlo jestli se dr nesekla?

jaka17
22. čer 2013

@malinka_02 Kéž by, no , uvidím, to by byl ovsem pěknej omyl...

malinka_02
22. čer 2013

@jaka17 a to si byla v caru nebo na gynde?

pavlina1976
22. čer 2013

@jaka17 no nevím, já jsem poprvé srdíčko neměla, hcg mi klesalo a nic, takže jsem musela na potrat do nemocnice, samo neodešlo 😒 , ale nechci tě nějak znervozňovat......Já už začínám ty hormony pociťovat.....jsem jak když do mě píchne, hned v nervu 😀 a taky mě začíná bolet dost břicho, tak snad je to ok.

pavlina1976
22. čer 2013

@janice_opice Ahoj, jsou to nervy viď? Úplně to chápu, mě to čeká, jak se všechno blíží tak nervy pracujou 😒 , bude to dobrý uvidíš! Mě začíná pěkně bolet břicho a začínají hormony působit, jsem hned vytočená 😀 , naštěstí jen chvilku 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru