IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

malinka_02
26. čer 2013

@petulak1988 ja zavadela 1,2,1, 1 a ted zase 1 pokazde luxusni blastocysty a tech dvou byla to druhe morulka..

pavlina1976
26. čer 2013

Tak mi muž bodnul ovitrel......tak teď už to jedeeeee 😀 . Tak zítra děvčátka. A Jani zítra hned piš! Myslím na tebe 😀 😀

brsh
26. čer 2013

@lolinek - ale jo, až na ty nevolnosti, to jde 🙂 ale dneska mi třeba není vůbec blbě, spíš jsem strašně ukňouraná a všichni mi přijdou zlý a tak 😀 Takže taky bezvadný, hehe...
@malinka_02 - mě přestaly taky bolet prsa, přestaň plašit, matko!!! Já do těch únorovek zatím nechodím, přijdou mi tam některý holky zvláštní 😝 Tady mi přijde, že držíme víc za jeden provaz. Nevím, jestli tam budu vůbec 😀 😒
@pavlina1976 - no vidíš, jak je šikovnej 🙂 a teď..........tralala..........hezky odpočívej, pak už budou furt jen nervy 😀
@janice_opice - moc na Tebe myslíme! Ale Ty nám stejně dáš ještě vědět, viď? Kdyby ne, tak se hezky vyspi, ať se Tě neleknou a líbí se jim u Tebe 😀 😀

lolinek
26. čer 2013

@brsh Za to, to stojí.Jen si to pořádně užívej!!!

petulak1988
26. čer 2013

@malinka_02 ja zavadela pokazde jedno ET a KET a pokazde to byla morula.. tak nevim co zitra pokud neco...

baby1984
autor
26. čer 2013

@coralin čekám už 4 měsíce až odejde a pořád se jí nechce

malinka_02
26. čer 2013

@brsh fakt jo? No ja sem strasne vypleskla.. Kvuli te hadce a te nemoci a ted todle ☹ Jako jo ale zase i vezmi ze ty holky budou resit stejny problemy ve stejnou dobu jako my a muze nam to dost pomoct s pak i treba s miminkama 😉
@petulak1988 urcite to tentokrat klapne 🙂

brsh
26. čer 2013

@malinka_02 - já mám taky za sebou teď nepříjemný vynervený dny a do toho bydlím u mámy už dva měsíce a hrabe mi z toho....takže si taky říkám, aby všechno dopadlo dobře... no uvidím. Zatím mě tam nikdo nenalákal 😉 a s miminkama mám svoje nejbližší kamarádky. Tady se mi líbí víc, ale nikdy neříkej nikdy. A Ty se neboj, všechno bude dobrý! Moje máma byla se mnou taky marod v prvním trimestru 😉

malinka_02
27. čer 2013

@brsh dneska uz je mi docela dobre tak musim doufat ze hlad presel a prsa splaskli jen tak a ne z nemoci ani po te hadce! Dnes zacinam 10tt a 3 mesic a nejak se bojim radovat! Za tyden utz to bude tyden!! A to mam zrovna dovcu ale moc nevidim ze bych si ji uzila ..Radsi bych zvracela abych vedela ze je vse ok!!

janice_opice
27. čer 2013

@malinka_02 hele klííííííddddddd uvidíš, že je všechno v pohodě!!!!!!!!!!!!!!!!! rozmazluj si pupíka a užívej si toho mimíska co ti uvnitř roste🙂))

janice_opice
27. čer 2013

tak mě napadá, kolik jich chi to si asi řeknu těsně předtím podle toho kolik jich dneska zůstane, že?? Já normálně asi mám od těch hormonů zatemnělej mozek, páč si to vubec nepamatuju :DDDDD

janice_opice
27. čer 2013

@brsh tak jsem se teda hezky vyspala jak jsi říkala 😀 vyhnala jsem Kubajse do školy - maj dneska mejdan - toje hrozný od září už bude na druhém stupni, to to tak strašně letí!!!!, nasnídám se, vysprchuju a hurá pro Vikingy!!! Doufám, že jsou v pohodě a v dobré náladě na zavrtávání! 😉

jaka17
27. čer 2013

Dobré ráno, holky
@malinka_02 neboj, vůbec takhle neuvažuj, prostě tam je a líbí se mu tam, je to hodné dítě 😀 😀 😀 tak nezlobí...
@janice_opice tak prosímtě, nezapomeń si dát cuba libre a vzhůůůru na palubu...

brsh
27. čer 2013

@malinka_02 - ty jo, buď v pohodě, přečti si co se děje s tělem v 10 tt. Nikdo ani žádný nevolnosti nemá, necítí prsa, nic. Mám dvě kamarádky, který měly rozhozený cyklus a obě zjistily až na začátku 4 měsíce, že jsou těhotný, tak prosim tě 🙂 Mě píchá podbřišek, tak doufám, že jsem nenastydla. A přesouvám se s pejsanem na chatu, do klidu a pohody.
@janice_opice - no to jsem sama ráda, že ses dobře vychrupla 😀 Já jsem se v noci vzbudila a drbala se na břiše, zase ty potničky, to je hrůza. Teď už jen čekám do devítí na Clexane a mažu. Já to s tím zaváděním nevím, protože jsme měli jen toho jednoho bojovníka 🙂 Ale určitě se dá domluvit tam, když jdou čerstvoučký a ne mrazáčci. Půjdeš do dvou?

janice_opice
27. čer 2013

@jaka17 🙂)))) Cuba Libre už dneska neeeeeeeeeeee ode dneška jen nealko!!!! 🙂
@brsh určitě 2, vždycky mi dávali 2...... a jednoho mrazáčka - pokud tedy budou dneska ještě všechny tři...jo ptala jsem se na ty potničky po tom píchání a nedozvěděla se nic, ale nap=adlo mě, že se ti zeptám dneska přímo v Cube co ty na to?

janice_opice
27. čer 2013

@brsh já píchám ten Freaxiparin a azatím nic naštěstí nemám, ale píchám ho pár dní, manža mi teď ďobnul Agolutin do svalu tak ho jdu za to nakrmit a kolem půl dessátý vyrazíme🙂

brsh
27. čer 2013

@janice_opice - tak super, jsem ráda - to by bylo, aby nebylo 🙂 Neboj, budou v kondici všichni tři a prostě jednoho schováš, kdybys chtěla sourozence náhodou ještě 😀 Jinak ty potničky, to už asi nemá nic moc společnýho s těma vpichama - to byl jen impuls k tomu, aby se to rozjelo, bych řekla. Asi si skočím na obvod, nějak se mi to nelíbí ☹

janice_opice
27. čer 2013

@brsh to určitě udělej než ně+co zanedbat tak určo dojdi -....vím, že sousedka to měla na stehnech!! a nějak jí to likvidovali

brsh
27. čer 2013

@janice_opice - fuj ☹ achjo, tak jo.... Jdu dát prášky Leftymu, sobě píchnout a jedu. Jani, tak ať to dopadně výborně a mávej, víš jak 😀 papa

kamisb
27. čer 2013

@baby1984 -ta antikoncepce pomůže, mě jí dali taky a pak byla hned pryč 🙂

janice_opice
27. čer 2013

Tak holky my vyrážíme, zpátky už budu snad 3 v 1.🙂 doufám, žeto nedopadne jako v březnu....

baby1984
autor
27. čer 2013

@kamisb kéžby už opravdu zmizela a něco se začalo dít,já se těšim i na ty injekce,jenom aby už to fakt začalo 🙂

kamisb
27. čer 2013

@baby1984 - to Ti věřím, já bych už brala srpen aby se něco začalo dít, nevím jestli dáme to IUI v červenci, asi podle toho kdy teď přijde MS a pak podle dovolený, hold to případně bude bez tohohle no.

baby1984
autor
27. čer 2013

@kamisb tak kdyby tam cysta nebyla tak by mi to vycházelo taky na začátek srpna tak bysme zabojovali spolu 🙂

kamisb
27. čer 2013

@baby1984 - já bych měla dostat injekci nějaký 24DC, takže všechno u mě bude záležet jak teď přijde MS, ale OPU a ET bude až v září. Budeme zkoušet dlouhý protokol.
Tak ona už určitě zmizí, musíš jí vynadat a poslat někam 😉

go
27. čer 2013

Ahoj holky, mohu se k Vam pridat?🙂 V utery jsem mela OPU po minimalce a pokud bojovnici zabojuji bude transfer asi v nedeli 🙂

jaka17
27. čer 2013

@go ahoj,kolik bylo vajec ?Přeju ať se pěkně .dělí.

janice_opice
27. čer 2013

Tak jsme tu 3 😀 Vikingové jsou v kajutě a doufám, že se začnou za pár dní zavrtávat, prý jsou pěkná a odpovídají té fázi jak mají být jedno jej osmibuňka krásná, která už jde do morulky a to druhý je taky osmibunka a říkala doktorka, že prý fakt krásné embryjka- to třetí že se loudá je to pětibunka tak počkaj do soboty a kdyžtak ho zamrazí pokud se nějak začne vyvíjet🙂ted prý budou ležet na sliznici a přichytávat se a tak za dva dny se začnou zavrtávat....blastocysty se prý zavrtávají hned...tak my si holt počkáme🙂))) sedmý den už by měli být zavrtané hluboko. Test za 14 dnů

janice_opice
27. čer 2013

jo a v neděli si mám píchnout decapeptyl to jesm nikdy neměla

go
27. čer 2013

@jaka17 moc dekuji🙂. Po minimalce 10 odebrano, 9 zralych, ted je jich 7 oplodnenych. Za 10 min. volam jak bojuji 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru