IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

go
7. črc 2013

ja bohuzel nevydrzela a testila ted...... ☹ ☹ ☹ ☹

petulak1988
7. črc 2013

@janice_opice krasny... potichu gratuluji a myslim ze to bude dobre.. 🙂 je krasne ze jsi se konecne po tolika letech dockala... jen tak dal

petulak1988
7. črc 2013

@go kolikaty jsi den??

pidisek
7. črc 2013

Holky muzu si vzít něco na uklidnění? Třeba jen L- tryptofan?

janice_opice
7. črc 2013

@petulak1988 děkuju moc a c ty?

janice_opice
7. črc 2013

@go ty jsi 9.den?

go
7. črc 2013

@petulak1988 7 a mela jsem PK , 5denni blastiky ☹

pidisek
7. črc 2013

@go ....☹ kolikaty den???

pidisek
7. črc 2013

@go ty blaho to je brzo...

petulak1988
7. črc 2013

@janice_opice pritel nechce jeste abych testovala ze je brzy.. ja se bojim ze to nepodalo.. a on rikal ze si jeste rad uziva ten pocit.. 🙂 ja mela jen jedno embryjko osmibunecne..

pavlina1976
7. črc 2013

@janice_opice Dobré ráno, to jsou tak krásný zprávy Janinko!!!!!! Jsem z toho celá rozvrkočená 😀 . A ty ducháčci jsou krásně vidět, to budou oba! Mám fakt obrovskou radost 😀 . Hned se mi zvedla nálada, dnes jsem vstávala s tím, že to asi neklapne, a ještě včera jsem věřila na 100ˇ% a taková zpráva mě hned zvedla náladu. moc moc ti gratuluju!

go
7. črc 2013

@janice_opice ne sedmy

pavlina1976
7. črc 2013

@go neblázni to je ještě brzo 😉 , za pár dnů tam budeš mít taky// uvidíš, bude to OK.

janice_opice
7. črc 2013

@go jééé neblázni to je ješště moc brz, musíš jim dát čas!!!!!!! Zkus to až ten 10. den 😉

janice_opice
7. črc 2013

@petulak1988 testuj až budeš cítit ty jak se ti bude chtít.....a mrcha kdy?hele já mezi těmi dvěma měla taky osmibunku🙂

petulak1988
7. črc 2013

@janice_opice ja jsem dnes 37DC tak si myslim ze uz mela dorazit nebo nevim treba mi ji tentokrat utros drzi...minule ji sice pustil ale muze to byt pokazde jinak

janice_opice
7. črc 2013

@pavlina1976 děuju moc, já jsem teda ještě při zemi...zdá se mi to neuvěřitelný, fakt jsem byla přesvědčená, že se mrcha akorát zpozdila tím Agolutinem....a testila jsem asi v půl šestý ráno páč mě vzbudilo čůrání ta jse si řekla, že to rovnou prubnu a jak jsem byla rozespalá tak jsem na to čučela jako vejr 😀 😀 😀 😀 Hele to určo jeden ten čáp ja jsi ho viděla!!!!! A vydrž!!!!!! moc přeju nám všem,a by to vyšlo!!!!!!!!! 😉 😉

pidisek
7. črc 2013

Jsem to blbe napsala..poslední ms byla 9.6. Takže dnes 29.den cyklu, 15 dni od Opu a 11 dni od ET....

pidisek
7. črc 2013

@petulak1988 37 den???? Ja 29.... Tak to uz testuj holka a rychle!!!!!!!!!

petulak1988
7. črc 2013

@pidisek no posledni MS byla 1.6. opu bylo 24.6.takze jsem 14dni po opu a ET 27.6. tak 10den po ET podle me mi to brzdi utros... mam uz jen obcasne pichnuti v podbricku nebo na vajecniku a obcas boli zada ale to neberu uz za priznak.. prsa uz neboi vubec

go
7. črc 2013

@janice_opice zkusim, ale znam to, 7den uz by to po PK melo byt videt. Navic to citim, ze nic ☹ . Jedine , ze jsem to nedelala ani z prvni ranni moci, male uklidneni 😒

janice_opice
7. črc 2013

@petulak1988 hele mě utrouš nezabrzdil mrchu nikdy!! naopak i přišla dřív!!

go
7. črc 2013

@pavlina1976 neni tak uplne brzo, nejradeji bych uz dnes vysadila prasky ☹

janice_opice
7. črc 2013

@petulak1988 hee já to mám stejně - prsa nebolí, jen mi tam naběhly ty žáíly🙂 a břicho fut jako ped MS akorát mě to tak jako dloube... .-)

janice_opice
7. črc 2013

@go posledně tu nějaká holčina psala,že měla ducha právě ten 10.den a měla dvě blastocysty pětidenní jakýpak copak nic nevysazuj(a propos já chtěla vysazovat léky už ve čtvrtek jak jsem byla v CAR)

tygrisek09
7. črc 2013

@petulak1988 tak 37DC je už opravdu hodně. To už bys měla testovat.

tygrisek09
7. črc 2013

@go klid, 7Dc je opravdu málo. Ještě počkej, ani nic nevysazuj, mrňous by event. přišel o výživu

janice_opice
7. črc 2013

@petulak1988 taky myslím, že bys měla, i když u tebe 7 DC díky PCO nic neznamená co?? Ale jsi stejně od ET jako já🙂

pidisek
7. črc 2013

@janice_opice me fakt hrábne....na uklidnění pry nemůžu nic....

janice_opice
7. črc 2013

Holky ted položim dtaz jao nějaká náctiletá blondýna do Brava--potřbuju si nutně nabarvit vlasy...myslíte, že se nemůže dostat z té barvy do krev něco co by začínajícímu miminu uškodilo? Já vim dotaz jako prase 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru