IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

ewickova
29. kvě 2013

Ještě mi zjistily alergii na sperma, ale kdyz mi dělaly rozbor z krve a alergie zmizela tak vážně nevím kde je chyba. Držím moc palecky aby to vyšlo a byla jsi v klídku 🙂

coralin
29. kvě 2013

@janice_opice za pár let.....a co my teď.............jen věřit a doufat...........

coralin
29. kvě 2013

@ewickova Ahoj, kdes byla na testech?

ewickova
29. kvě 2013

Ohledně ty alergie? Byla jsem na imunologii u dr. Maličkové. Před IVF jsem měla vysledky v poho a stejně nic tak si říkám ze nejsem vhodná nádoba ☹

janice_opice
29. kvě 2013

@ewickova hele to nemůžeš soudit po 1.IVF prostě se to někdy nepovede bohužel:( Každá jsme vhodná neboj a i tobě se zadaří,🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@coralin ani nevš jak moc věřím a doufám!!!!!! ale to tady asi všechny🙂

martas14
29. kvě 2013

@brsh jééé zase jeden krásný testík vespolek.....moc přeju, jen tak dál 😉

martas14
29. kvě 2013

@sasanka033 ahojky ty jsi měla jít dnes na UTZ, tak jak dobré? Já už jsem též objednaná na sobotu ráno, což jsem ráda aspoň nebudu muset jet sama a zaveze mě můj.....no aspoň se zase něco bude dít 😉

ewickova
29. kvě 2013

Tohle nebylo moje první IVF . Tento mesic jsem byla po páté. A ted jsme se s muzíčkem dohodly ještě na šestém. Mám radost ale zároveň mám obavy, aby to nedopadlo stejně ☹

martas14
29. kvě 2013

@coralin věřit, věřit, věřit a ono to dopadne, všechny držíme palečky, aby na závěr na tebe čekala sladká odměna 😉 a až se ti zabydlí doma, tak se začne šetřit na nějakého toho sourozence, nevíme co na nás čeká, takže to nemusí být naposled, i když ty finance jsou na tom hodně těžké ☹

janice_opice
29. kvě 2013

@ewickova ahaaa tak to joooo tak to je jiná a jak tě léčí a jaké máš protokoly|?

martas14
29. kvě 2013

@ewickova já toto hrozně obdivuji, že máte sílu jít do dalšího a dalšího pokusu, ale bohužel to bez toho nejde a musíme se za ty naše drobečky bít.......ale jak se říká kdo se nevzdá, ten se dočká, držím palce aby už ten příští pokus byl ten pravý

jaka17
29. kvě 2013

@aranel6 tak holky, příznaky těhu fakt nemám, citlivý prsa a hlad jsem měla před MS vždycky....ale jak si matně vzpomínám, tak mi přijde, že jsem citlivější na pachy...jinak fakt nic a možná si to simuluju...

jaka17
29. kvě 2013

@malinka_02 ahoj, do únorovek taky až po UTZ, to tam pak bude nával....těším se

malinka_02
29. kvě 2013

@lenkafel kocko moje kamaradky maji uz druhy deti a nejlepsi kamaradka otehotnela v den meho 1. Ivf a holcicce je 6 tydnu a ja mezitim byla na 4 dalsich transferech.. Utekla mi a uz vozi kocarek s jinou kamaradkou.. Hold to je zivot no.. Na ket muzes hned.

lenkafel
29. kvě 2013

ženský já už z toho asi fakt zešílim, ms nedorazila, prsa mě pořád bolí jako blázen, břicho pořád megaveliký a dneska na testu bílo.....

lenkafel
29. kvě 2013

@malinka_02 já vim, že v tom nejsem sama, jen to zamrzí no...jsme to měli tak pěkně naplánovaný, domluvili jsme si společně dovolenou s rodinama, protože máme obě už jednoho syna, oba Jakubové a jsou jen půl roku od sebe a ještě ke všemu spolu chodí do školky a jsou to nejlepší kamarádi a teď jsme to rušili ☹

jaka17
29. kvě 2013

@lenkafel no to je hrozný, člověk by chtěl, aby se to nějak definitivně vyřešilo, a ono nic...

lenkafel
29. kvě 2013

@jaka17 přesně tak, ráno si udělám ještě jeden test a budu volat do caru, že chci raději ještě na krev a na ultrazvuk, ať mám jistotu

malinka_02
29. kvě 2013

@brsh
@aranel6 holky ja se taky bojim ale bude nas vic nebudeme se bat vlka nic! 😀 A kdy mate ty utz? A pak budeme zase cekat na srdicka a pak na screaningy 😀 Ja mam uz od 6 dne po et strasny hlad!! Furt! Porad se cpu necim. Rao se budem v 5 hlady. No a teda boli me bricho jak na MS treba dneska fakt krece.. Tak snad to bude dobry no..

malinka_02
29. kvě 2013

@jaka17 a ty nas kdy utz? 😀
@lenkafel no ja prisla o vsechny kamaradky,je to tezky.. Ale vyjde to musis verit ze jo..
@ewickova nam taky vysel ted az 5. Transfer do te doby nikdy nic..

lenkafel
29. kvě 2013

@malinka_02 tak to ne, my se bavíme pořád hodně, já s ní byla i na ultrazvuku a viděla jsem miminko, taky jsem to obrečela, ale kamarádky jsem pořád....

jaka17
29. kvě 2013

@malinka_02 nemůžu vás najít, ůnorovky???? 😝 pošli mi odkaz....prosím 😔 na UTZ jdu 12.6., tak zatím budu jako pozorovatel

hhani
29. kvě 2013

tak holky mrcha příšla na den přesně i přes utroš..takže ani na tu krev nemusim ☹..at už je září..

ewickova
29. kvě 2013

@martas14
Zkusím ještě jednou ale už naposledy. Jsem po nezdaru vždycky vycucaná jak hadr na podlahu. Držím všem palečky aby vám to vyšlo. Jsem rada ze jsem vás našla a mám si s kým pokecat 🙂

jaka17
29. kvě 2013

@hhani budu držet palce příště, díky za podporu ....

janice_opice
29. kvě 2013

@ewickova
@hhani
holky moc držím pěsti at nám ten příští pokus vyjde!!!musí !!!! posbírat sílu a jedéémmm

malinka_02
29. kvě 2013

@lenkafel no to my taky ale je to jiny.
@jaka17 kdyz si das termin porodu do profilu tak te to tam samo hodi ve skupinach kde jsi clenem.Ja tam teda jeste nebyla pockam na vas!

jaka17
29. kvě 2013

@malinka_02 to jsi hodná, já si zatím pořád nějak nemůžu zvyknout a snažím se být ještě trochu nad věcí, každé ráno se bojím, že // zmizí a že přijde MS.... 😝 ale snad to bude ok...

hhani
29. kvě 2013

@janice_opice no jasněěěě....už se nemůžu dočkat září 🙂 🙂 🙂 🙂 všem držim moc palce..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru