IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
30. kvě 2013

@visnu no krátký s antagonisty tak jsem zvědavá

sasanka033
30. kvě 2013

@janice_opice tak u nas je to zatim dost dany - dokud to jen trochu pujde, budu si nicit zdravi a ruinovat rozpocet. ja jsem zatim na zacatku a kdyz vidim, ze to nekomu vyjde treba az na 5.ivf nebo i vic...sice me ta predstava nici, ale zatim jsem rozhodnuta tomu obetovat hrozne moc. psychicky je to stejne nejvetsi zahul:(

sasanka033
30. kvě 2013

@hhani hani, dala ti dada nejakej feedback na tu doktorku blahovou?

malinka_02
30. kvě 2013

@janinafox ja bych dvojcatka brala hned! Ale abychom neprisli o 4. Pokus davali jsme ted jen1.
@zimka no klasicky chlap :D

janinafox
30. kvě 2013

@malinka_02 já bych raději jedno (z takového toho strachu - z neznalosti), ale jinak když se nám z Ketu v létě povedou dvě, nadávat rozhodně nebudu 😀

janice_opice
30. kvě 2013

@sasanka033 mno jo no, je fakt, že já už jedno dítko mám to je o to jednodušší, ale stejně si moc přeju miminko strašně moc a hrozně moc bych ho přála i mému mužovi, ten žádné svoje nemá a neví co to je od miminka si užívat🙂 Já tomu ted taky věřím, že to vyjde.......... a moc tomu věřím, jen je to finančně fakt náročný..a o psychice? tak to se fakt vůbec nebavím!!!!! Ale jsme silné a dáme to!

martas14
30. kvě 2013

@sasanka033 joo zvedli ti i Estrofem, když máš tak super sliznici? No já jsem zvědavá co řeknou pozítří mě, takže utrošem se začíná už před KETem, no na ten se teda vážně netěším, posledně jsem ho brala přes tři měsíce a je to vážně otrava 😝 ale zase co by jsme pro mimi neudělali, toto je asi to nejmenší

martas14
30. kvě 2013

@absti já měla AH i při ET a teď při KETu do něho rozhodně chci jít taky, u nás v CAR to doporučují dost, že někdy jsou ty obaly embroušků hodně tvrdé a když je i slabší spermije, tak by to nemusela stihnout se vyloupnout a ještě mít dost síly na zahnízdění, tak nevím...u nás to stojí 3500,- ale určitě do toho půjdem....

malinka_02
30. kvě 2013

@lenkafel je to hodne tezke, ja se taky kolikrat pred doktorem rozbrecela..hold neslo to udrzet.musis tomu porad verit..me vyselaz 5. Transfer ted..

malinka_02
30. kvě 2013

@janinafox my bychom u ketu taky davali 2.

malinka_02
30. kvě 2013

@jaka17 je super! A ty jsi kolikaty den? A 1 embryjko?

hhani
30. kvě 2013

@sasanka033 ahoj..jj psala,ale prý jsi to nějak pomotala,protože chodí ke Krutinový 😉 ,ale nevadí i tak děkuju

janice_opice
30. kvě 2013

ty brdo, začala mě bolet prsa, mrcha se asi ukáže dřív než má, ale to já ted nemůžu potřebovat kruci ☹

sasanka033
30. kvě 2013

@hhani 😀 😀 aha, no to je tak, kdyz chce clovek pomoct🙂)

akdar5
30. kvě 2013

@hhani tak to mě mrzí,ale další pokus určitě vyjde 😉

sasanka033
30. kvě 2013

@martas14 no ja nemam uplne super sliznici, mam 7 mm, coz na 11DC asi neni uplna hitparada, ale asi to staci🙂
no me ten utros taky sere, co ti budu povidat🙂) jsem po nem strasne unavena a hrozne spatne se hlida to zavadeni pres den - v praci este ok, ale kdyz nekam o vikendu jedes treba na vylet, tak si zavadej utrose nekde v lese, ze jo 😀

jaka17
30. kvě 2013

@malinka_02 Já jsem 15 den po ET s 1 blastocystičkou, 2 jsem nechtěla vzhledem k věku...to bych fakt nedala...a co ty, jak těhotníš, jak ti je a kdy jdeš na UTZ??? 😀 😀

hhani
30. kvě 2013

@sasanka033 ale v pohodě..stejně jsem zjistila co jsem chtěla 😉
@akdar5 určitě já tomu věřim 🙂 ..a jak jsi dopadla ty dneska?

akdar5
30. kvě 2013

@hhani já jsem byla na krvi jen kvuli tomu syndromu a na nic jiného mi nenapsali odběr a to jsem doufala,že mi třeba dneska něco řeknou....dnes mám poslední utroš a do neděle ten clexane a v pondělí ráno si udělat test,pokud teda nedovalí paní MS 😒

hhani
30. kvě 2013

@akdar5 ty jo a na co je ten clexane?A ty jsi jim řikala,že ti utroš dochází?

martas14
30. kvě 2013

@sasanka033 není? já si myslela, že na KET má být sliznice kolem 8 mm no to jsem teda zvědavá, dokonce jsem někde četla, že sliznice může i přerůst a pak není KET možný 😕
No máš pravdu za smrčkem se zavádí špatně 😀 mě teda hlavně točí to vytíkání, ale zase lepší než ho polykat, to každý říká že je z toho hotový úplně a ještě to ničí játra 😝

sasanka033
30. kvě 2013

@martas14 ja covece vubec nevim, kolik ma ta sliznice bejt...zkusim to nekde vyguglit. ale je mi jasny, ze moc je zas taky spatne.

brsh
30. kvě 2013

@hhani - Clexane je na ředění krve, taky můj kámoš 😒

hhani
30. kvě 2013

@brsh aha..a ty bereš ještě utroš?

akdar5
30. kvě 2013

@hhani přesně tak na krev....jo, řekla jsem to,že mám dnes poslední a ona ať ho doberu a pak je to na přírodě.

sasanka033
30. kvě 2013

@martas14 tak minimalni vyska pro ET a KET je 7, 8 mm a vice...co jsem teda tak nak ponasla.

absti
30. kvě 2013

@janice_opice
děkuji jsi hodná 😵

martas14
30. kvě 2013

@sasanka033 no jo to je jak se vším málo i moc všechno špatně, hold musí být jen zlatý střed jaká to maličkost 😅

martas14
30. kvě 2013

@sasanka033 jo jo já taky všude viděla těch osm co tak holky psaly

brsh
30. kvě 2013

@hhani - jj, ten nechávají dlouho - někdy do 12tt. Já čekala na krev a dneska ještě nejsou výsledky, achjooo. Tak to bude dlouhá noc 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru