IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

sasanka033
30. kvě 2013

@brsh promin, kdyz to tam tak hezky vyslo 😀 😀 ja to nevim, jaky mate jmeno? no ja myslim, ze s tvym stestim to bude chlapecek - to bude klasika, vsechno bude obracene, jako jsi neverila, kdyz jsi sla testovat, ze tam neco bude🙂 drzim palce na pekny hodnoty hcg zejtra!
no je mi lip, ale jako na bliti celej den, pak jsem jela tagem z prace domu, lezela jsem asi hodinu, zkousela spat, byla mi zima, porad bolest hlavy, tak lup ibac, ani ten nepomoh, pak jsme meli jet na sedmou na bedas, rikala jsem si, ze se pobleju po ceste v aute, nebo az na kurte a zdechnu tam🙂 no a paradoxne mi ten pohyb hrozne pomoh. fakt den divnej no. ale chlastat uz nebudu na ty hormony. od zejtra zvysuju estrofem a nasazuju zas utros, takze uz fakt ne.

martas14
30. kvě 2013

@brsh tak v tom případě jsi na dítě jako dělaná, to pro tebe bude přímo procházka růžovým sadem 😀
Teď když máš ty // tak aspoň budeš mít ty dvě hodiny v noci co nespíš něčím vyplněné 😉

martas14
30. kvě 2013

@jednalucka tak ET za tebou to je super, teď už příjde jen to nekonečně dlouhé období čekaní a pak určitě // 😉

brsh
30. kvě 2013

@sasanka033 - jméno neřeknu, to je tajný 🙂 Ale máme ho zatím jen jako pracovní, uvidíme. Já jsem vždycky hrozně chtěla dva chlapečky a pak se všema těma komplikacema mi to začalo bejt tak jedno 😀
Aspoň, že už Ti je fakt líp - protože dneska to bylo otřesný s tím počasím a tlakem. Jinak fakt nekal, protože ty hormony dělaj peklo s tělem. Já jak jsem měla od září na půl roku Vissane a řízenej hormonální přechod, tak jsem první dva měsíce nemohla pít vůbec. Jako chutnalo mi, ale druhej den? Takový kocoviny jsem neměla ani za nejburařejšího mládí 😀 😀
@martas14 - To já vím, že jsem jak dělaná na dítě, ale příroda to nějak neví 😀 😀 😀
Holky, já jdu spát - Utrouše mám nacpaný už 30 minut a fakt mi padaj očička. Mrknu se tak ve tři ráno, co je novýho 😀
Zítra držím palce všem na kontrolách!!! Dobrou

sasanka033
30. kvě 2013

@brsh tak bejby dobrou noc a krasne se na zejtrejsi meganumera z hcg vyspi🙂 pa

martas14
30. kvě 2013

@sasanka033 určitě každý má svoje, asi si vedou nějaké statistiky 🙂 Já nejsem ze soukromého CARu a taky jsem ho měla celý první trimestr.....určitě to je jedna z takových těch berliček, ale víš jak to je - celé IVF stojí na psychice, takže hold síla placeba je velká 😀 Navíc sice si tělo v těhu produkuje už progesteron, ale vzhledem k tomu, že předtím bylo tělo vystaveno dávce různých hormonů a k početí hold nedošlo přirozeně, tak i bych polemizovala jestli se všechno nastartuje tak jak má, že by něco nechybělo.......tak jak kojení, taky když je porod sekcí, tak trvá než se mléko dostaví, protože tělo nedostane ten správný povel jak při spontálním porodu, příroda je mocná čarodějka, ale taky se nenechá jen tak oklamat 🙂

malinka_02
30. kvě 2013

@jaka17 ja jdu na utz 6.6.
@sasanka033 ja jsem mela taky vzdy 7-8mm.

malinka_02
30. kvě 2013

@brsh jezis to sou tragedi ze ti nerekli vysledky!! Ja se budim takhle uz tyden asi strachem jestli tam ty // budou a to me teprv furt sili, furt nejsou stejne silny 😀

malinka_02
30. kvě 2013

@jednalucka super tak at se zahryzne!!

malinka_02
30. kvě 2013

@brsh js vzdycky chtela holcicku ale jak pises-uz mi to je davno jedno!

jaka17
31. kvě 2013

Dobré ránko, děvenky, dneska to vypadá zase na krásný den...vítám nové kecalky a držím palce všem starým/ tedy služebně/
@mispulina912 to dopadne, neboj...
@brsh dej vědět, jak jsi dopadla, určitě budeš mít takový HCG, že to nepochytaj 😀 drze jsem zašla do únorovek a už se tam po UTZ 12.6. těším...jo a taky si myslíme , že to bude holka...
@jednalucka Tak jen samé pozitivní zprávy a testy, zabojujte...
@visnu a janice opice
@sasanka033 tak ať se nám to krátí, rostou vejce a slizny 😀 😀 😀

orin77
31. kvě 2013

Přeji všem krásné páteční ráno. Tak koukám holky jste pěkná nočňátka, já pravidelně chodím spát už kolem 20 hodiny a stejně jako řada z Vás pár hodin v noci probdím.

jaka17
31. kvě 2013

@orin77 jo, já jsem po zprávách mrtvá, víka mi padaj a ve 4 ráno už vejřím...bolí mne prsa, chce se mi čůrat 😀 😀 no a po o bych si ty dvě hodinky zchrupla...
dej vědět, co HCG...

orin77
31. kvě 2013

@jaka17 Jasně jak tam zavolám dám zprávu. Mě prsa bolela do 10 dne a teď nic. Taky chodím častěji čůrat než je mi milo, hlavně v noci. Takže obvykle testím kolem 2-3 hodiny ranní. V práci pak po obědě jsem jak mrtvá. Ještěže je ten pátek a o víkendu je volno. Před několika měsíci jsem se přihlásila do kurzu první pomoci. Český červený kříž pořádá pro amatéry takové kurzy zdarma. Z hrůzou jsem si totiž uvědomila, že už si ani nepamatuji jak správně poskytnout první pomoc a navíc, pokud se zadaří a budeme mít mimi, co kdyby se s ním něco stalo a já mu nedokázala pomoct. Takže teď o víkendu jdu na ten kurz. To se může vždycky hodit. A pro jistotu jsem přihlásila i manžela ať si to osvěží 🙂

jaka17
31. kvě 2013

@orin77 jo jo, já pracuju ve školství, takže to máme dobrovolně povinné každé tři roky...letos jsem zrovna byla a divila jsem se, jak je to zase odlišné a taky mne udivily údaje o AIDS, že vlastně v zaschlé krvi virus již nepřežije, takže ty hysterie okolo jehel na písku jsou na místě, ale kvůli žloutence, to je horší mrcha a vydrží i v uschlé krvi snad několik hodin/už si to zas nepamatuju/
tak napiš a držím palce, ať jdeme do únorovek spolu 😀 😀

orin77
31. kvě 2013

@jaka17 Děkuji, taky bych si to moc přála, abychom tam šli spolu a i s dalšíma holkama. Bylo by fajn, kdyby se celá skupina překlopila 🙂

brsh
31. kvě 2013

@malinka_02 Já jsem dneska ráno brejlila na ten test a přijde mi, že včerejší a dnešní čárka je stejná. Ale pokud roste hcg obden, tak to snad neva. No za deset minut budu vědět. Pojedu se dneska asi podívat do HM po nějakých těch džínách - po stimulaci atd se fakt nevejdu do žádných kalhot. Tak Ti dám vědět, co mají za poklady 😀
@jaka17 - Ty máš ty testíky přímo ukázkový 🙂 Já volám za chvíli 😉

jaka17
31. kvě 2013

@brsh neboj, ono to stoupá postupně, teprve dneska mám ty // takový, jaký jsem si představovala, že se mají ukázat...No že si koupím nějaký nový hadry se taky těším....a co teprv na malou-ho?? 😀 😀 😀Napiš, co ti řekli....
Já půjdu do Iscare asi v úterý...

orin77
31. kvě 2013

Kolegyně čekatelky, před chvílí mi sami volali z kliniky prý aby mi udělali radost, jelikož mám hodnoty HCG 877 🙂

meyryen
31. kvě 2013

Tak jsem dostala jedno malé, pomalé embryjko a jak říkal embryolog, budeme mu držet palce 😉 V pravém významu slova teď chápu slovo vymodlené dítě 🙂

kamisb
31. kvě 2013

@orin77 - tak to je krása 🙂, taková hodnota jsem koukala do tabulky kolik jsi zaváděla ... no gratuluji 🙂

kamisb
31. kvě 2013

@meyryen - tak super, bude to určitě bojovníček. Tak jej hezky hýčkej aby mu bylo u Tebe dobře ...

orin77
31. kvě 2013

@meyryen To bude v pohodě, pěkně se zabydlí a nebude chtít jít pryč 🙂

hhani
31. kvě 2013

@meyryen moc džím palečky a at se pěkně zavrtá a nepustí 🙂

hhani
31. kvě 2013

@brsh ty jo ty tedy napínáš... hodka pryč a ty nic nepíšeš... 😒

sasanka033
31. kvě 2013

@jaka17 ahoj, to me zajima a nepochopila jsem to s tim virem hiv - takze v zaschle krvi neprezije, ale proc je teda na miste hysterie kolem jehel na pisku? diky🙂

sasanka033
31. kvě 2013

@meyryen ve stredu me ceka to samy na ket - jedno pomaly🙂

brsh
31. kvě 2013

Tak holky, já kecala s budoucím tatínkem 😀 Je to tak: ofiko těhule 😀

sasanka033
31. kvě 2013

@brsh gratulujuuuuuuuuuu🙂)) a jak se cejtis, co rikal partner a vubec?🙂

aranel6
31. kvě 2013

Dobré ránko holčinky,
@orin77 - Velká gratulace - to je parádní hodnota HCG 🙂
@brsh - držím pěsti, ať je tam taky pořádně velká hodnotka 🙂

@meyryen; @jednalucka - tak ať se těm vašim bojovníčkům u vás líbí a za 14 dní hlásíte // čárky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru