IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
27. čer 2013

@petulak1988 ty osamělý jsou nejhouževnatější, zeptej se brsh. 😀

petulak1988
27. čer 2013

@jaka17 🙂 kez by .. verim mu moc...

martas14
27. čer 2013

@petulak1988 přesně tak holka jeden pořádný bojovník vydá za pět malých slabších, tento bude bydliti devět měsíců, takže za mražáčky nesmutni, než to pak ještě odkojíš, tak by jim byla dlouhá zima....pro druhátko si skočíte s čerstvýma .....teď mysli jen na toho v bříšku a on bude vrtat jako pořádný vrták...

petulak1988
27. čer 2013

@martas14 to si napsala pekne...jj presne tak moc mu verim 🙂 no my chceme jen jedno detatko pritel uz jedno ma....snad se zacne brzy zavrtavat 🙂

jaka17
27. čer 2013

@janice_opice hele, neřikej, že ti ty embroušci připomínali ten šušeň 😉 😉 Ty vogo, to musí vyjít, matka éro, děti taky!!

pavlina1976
27. čer 2013

@petulak1988 tak se hezky hýčkej a opatruj 😉 , určitě se mu u tebe líbí, vždyť ví, že je u maminky Neeee 😀 . Za 14 dní se budete s Janinkou předhánět, která má tlustší //.

petulak1988
27. čer 2013

@pavlina1976 kez by...cely den jsem prolezela boli me jeste vajecniky z opu kdyz udelam blby pohyb ale dneska jak mi tam zase sramotili tak jsem to citila...pred chvili jsem se vzbudila 🙂

janice_opice
27. čer 2013

@petulak1988 hele mně zaváděli při prvním IVF šestibuňku.....a doma už mám skoro dvanáctilétého puboše zdravého, i když si to musel fakt vybojovat i přes kleštový porod 🙂 takže věř!!!!!! možná by tě neměli hnát tak na kvantitu jako na kvlitu....třeba změnit protokol....... máš všechna vyšetření:??? Každopádně držím ti pěsti,aby jsi je už nepotřebovala!!!!!!!!!!! je potřeba znovu rozjet tu // vlnu! 😉

janice_opice
27. čer 2013

@jaka17a víš o co jde???? Páč když poua krmíš tak jako mlaská u toho takový zvuky vydává🙂 a jak tam doktorka říkala, že ted se budou vyživovat tak dva dny na sliznici:D tak pak muž mi říká - úplně to slyším jak ti půjde z dělohy mňam mňam mńam mlask mlask a úplně napodobil ty zvuky toho poua 😀 😀

pavlina1976
27. čer 2013

@janice_opice Dyť říkám, že se za 14 dní budete předhánět která má tlustší //. 😀

janice_opice
27. čer 2013

@petulak1988 já taky před chvilkou vstala - já myslím, že to chce hodně odpočívat..... 😉 😉

janice_opice
27. čer 2013

@pavlina1976 já myslím, že předhánět se budeš i ty s náma🙂)) zítra na tebe budu moc myslet 😉

janice_opice
27. čer 2013

@martas14 hele co ty tvoje palce????? už máš placičky nebo ještě ne????? 😀

petulak1988
27. čer 2013

@janice_opice nemam genetiku ani imunologii no prave ze mam dlouhy abych nemela tolik vajicek tak jich tentokrat bylo malo a zbyl pouze jeden ☹ ale co verim mu 🙂

pavlina1976
27. čer 2013

@janice_opice 😀 děkuju dám hned vědět 😉

jaka17
27. čer 2013

@janice_opice no to si piš,že budou mlaskat...jo,jo,🙂 uz se na ně tesim.

janice_opice
27. čer 2013

@petulak1988 co to je málo?koolik jsi jich měla? Myslím, že je chyba že nemáš genetiku ani imunologii teda i manžel by měl mít genetiku!!!

janice_opice
27. čer 2013

@pavlina1976 no to bych si prosila at se nemusim soustředit na ty svoje Vikingy jeslti se zavrtají, potřebuji přísun pozitivních informací!!! 🙂

janice_opice
27. čer 2013

@jaka17 no já když to tady vidím - jak tu můj muž běhá po bytě a honí se s Kubou a střílej po sobě nerfkama a do toho tu lítaj splašený kočky, skáče pes, no bordel a do toho ještě mlaskající Vikingové to bude úplně mazec 😀 😀

petulak1988
27. čer 2013

@janice_opice tady ji dealji az po druhem IVF mela jsem 7vajicek z toho 5zralych a zbyl nam jeden bojovnicek

petulak1988
27. čer 2013

@janice_opice nechci si ted kazit nadeje a chci verit

janice_opice
27. čer 2013

@petulak1988 málo vajíček?? Já měla tři a věřím ( a nevzdala jsem to ani po pěti neúspěších)a brsh měla jen jednoho(jediné vajíčko a embryjko) bojovníčka a je co? je těhule 😉 😉 😉 takže vůbec nepřemýšlej negativně 😉 😉 😉 a hlavně mu věř!!!! já si myslím, že by vyšetření měli dělat tedy před 1.IVF... ale je to business ;bohužel...Drž se a věř - navíc jsi fakt mladá, takže ty šance máš rozhodně veliký!!

janice_opice
27. čer 2013

@petulak1988 a ty nemáš šanci přirozeně vůbec žádnou??? nebo IUI?

petulak1988
27. čer 2013

@janice_opice tady to nedelaji kvuli penezum....plati se tu jen kdyz chces leky ktere neplati pojistovna a to si muzes vybrat jestli chces hrazene nebo ne..no a potom jen metodaICSI a mrazeni...jsem tu desne spokojena s pristupem...pred prvnim IVF ho delaji zenam po 30...

petulak1988
27. čer 2013

@janice_opice pritel ma spatne spermio a ja PCO syndrom ..a mam za sebou dve neuspesne IUI v jinem soukromem caru... a tady jsme se dohodli ze to nema smysl ze ja bych stejne musela brat hormony protoze bez nich neovuluji a s pritelovym spermiem to nema smysl...mame i metodu ICSI

janice_opice
27. čer 2013

@petulak1988 no ty jim to neplatíš samozřejmě,ale za tebe pojištovna.....ale to neřeš..... a kam vlastně chodíš?
tak ti prostě přeju aby ti to vyšlo a ted ho máš tedy už v sobě?🙂

brsh
27. čer 2013

@petulak1988 ja mela jedno.ctyrbunecny 😉 bud v klidu, at se u Tebe mimous citi dobre!
@janice_opice - super, tak pekne odpocivej, at si uzijeme pristi Spanilku s limcou a kocarkem 😉

jaka17
27. čer 2013

@janice_opice no a právě proto se jim u vás bude líbit- jako doma u vikingů.

hhani
27. čer 2013

@brsh ahoj 🙂 ...Jedeme na moravu na kola tak si užijeme pořádně léto i s dobrým vínečkem,protože v září to určo vyjde a mám na dlouho konec s kolem i vínkem 😀 ..a co ty vše v pohodě a pěkně těhulíš? 😉

hhani
27. čer 2013

@janice_opice no to je nááááádhera..Jani moc ti to přeju a držim všechno 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru