IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

petulak1988
7. črc 2013

@janice_opice no tak ja beru jinak utros na srovnani ale kdyz mam ovulaci coz jsem ted mela tak mrcha vzdy prisla normalne kolem 28 az 30 ale co treba ji ted drzi

janice_opice
7. črc 2013

@pidisek a proč jako teda rozchod nechápu??vždyt do toho šel a fakt mysli na sebe a miminko na chlapa se vykašli!!!!!

pidisek
7. črc 2013

@janice_opice hele max budes mít zelenou hlavu....🙂

janice_opice
7. črc 2013

@petulak1988 jak ti říkám, mně nikdy utrouš nic nepozdržel........ tak testuj až budeš mít chut🙂každopádně at tam jsou // ti přeju🙂

janice_opice
7. črc 2013

@pidisek 😀 😀 😀 😀 neva známka punku vezmu si holínky na ruby a namaluju si rtěnku přímo na zuby, myslim si, že je to známka Punku 😀 😀 😀

hhani
7. črc 2013

@janice_opice ..no Jani to je pekna dalnicka tak at jen sili a sili.. ježiš já ti to tak přeju ..mit srdicka tak ti poslu vsechny pro stesti..tak doufam,ze to co prineslo stesti Ráďe ode me a ona ho poslala tobe tak ti taky prinese to vytouzene stesti!!!! 🙂

pidisek
7. črc 2013

@petulak1988 me boli dneska zase všechno.....ty jsi o týden dopředu testuj a sup!!!!!!!!!

hhani
7. črc 2013

@janice_opice a s tou barvou to ti tedy nevim..co dat radeji jen preliv...ja bych se toho asi bala

hhani
7. črc 2013

@pidisek je to tezky,ale jestli ma byt mimisek tak se na toho chlapa vyprdni a zkus byt co nejvic v pohode..ja vim je to tezky,ale ten mrnousek za to stoji..a jestli tohle nezvladl tak ti ten chlap nestoji za jedinou slzicku ..drz se!!! 🙂

janice_opice
7. črc 2013

@hhani asi jo nebo nějaký ty pytlíčky at nevypadám jako strašidlo a pak se na to zeptám v CAr, zatím to nějak přežiju🙂

pidisek
7. črc 2013

@hhani ja vím, ja nebrecim kvůli nemu ale z toho zklamaní ze to udělal... A přesně jak říkáš, mimčo za to stojí 🙂 🙂 🙂

janice_opice
7. črc 2013

@hhani myslíš už dálnička jo? bych řekla tak jako silničička🙂)) ale jeeeee🙂 To srdíčko pošl dál neboj hned jak to bude všechno potvrzeno, zatím si ho budu ale krkavě škudlit a hned jak to bude potvvrzeno, posílám!!!!! 😀 😀 dostala jsem 4 tak až budu potvrzenou těhu tak to poplivu těhu bacilama a rozešlu dál🙂

brsh
7. črc 2013

@janice_opice - ja myslim, ze malinka.taky.barvila haro.a.nic se nestalo 😉
@go - vydrz, ty plasane, tj tak brzo!
@pidisek - nic do sebe neper, dejchej a bez se projit a testni si uz. Az najdes //, tak se vxprdnes na vsechny muzsky sveta 😉

hhani
7. črc 2013

@janice_opice já myslim,ze zacatek naaaadhernee dalnice 🙂 🙂 ..to bude uvidis...ja chtela na melir a taky jsem to tenkrat radeji nedala..bude lepsi ten preliv,tim nic nezkazis.. 🙂

brsh
7. črc 2013

@petulak1988 boha jeho, se drzis v takovym napeti 😉 drzim palce, ale.rekla bych, ze to vypada dobre!

hhani
7. črc 2013

@pidisek takovy za to nestoji,ver mi 🙂 ..a presne jak pise @brsh zadny prasky,nic a testni... 😉

pavlina1976
7. črc 2013

@janice_opice prosím tě klidně si je obarvi 😉 myslím, že se nemůže nic stát 😉 , já jsem dnes jak na trní, úplně podebraná - vzteklá ze všeho 😀 . dneska to na mě nějak dolehlo......Ján počkám do termínu ms, jestli teda nepřijde a testnu, 16.7. já se do tý doby zblázním 😀

janice_opice
7. črc 2013

@pavlina1976 no já přemýšela, aby se neddostalo něco kůží víš do krve nebo tak🙂))) 😀 mno jo jsem hrozná🙂

janice_opice
7. črc 2013

@pavlina1976 ms má přjít až 16.7?

akdar5
7. črc 2013

@brsh tak babí zítra pouští a řekli nám,že tam někdo musí být nebo jí nepustí a dají jí mezi ležáky,kteří už tam spíše dožívají....řekla jsem mamce,že si klidně přepíšu neschopenku k babí,ale ona ať se hlavně starám o to malé a je vše v pořádku,že ona to zvládne...domluvili jsme jí soc. pracovnici,co tam bude docházet a snad se tím srovnají i prášky....no, musíme to zvládnout 🙂
taky se opatruj ,ať máme veškeré výsledky za 1 🙂

akdar5
7. črc 2013

@janice_opice jééééééééééééé, to je suprácký....🙂 ty jsi to věděla, já to věděla - všichni to věděli,že ti to konečně vyjde....🙂 to mám velkou radost 🙂 tak už jen dobré zprávy...🙂

akdar5
7. črc 2013

@hhani to je přece jasný....🙂 takže za všechno můžeš ty...:D neboj, jedno mám v záloze i pro tebe na září..... 😉

pavlina1976
7. črc 2013

@janice_opice tak pro tvůj klid si dej ten přeliv, jak psaly holky, to vadit určitě nebude 😉 a ms jsem 16 měla minulý měsíc, tak teď tak 14 no 😉

janice_opice
7. črc 2013

@pavlina1976 tak ted mačkám palečky at to vyjde!!!! to je ten další čáp🙂)))))))))))
@akdar5 tak to je fajn, že s babí to tak dopadlo, at to zvládnete a šetři se🙂 a neboj taky ta mám pro hhani srdíčko, jedno musím šetřit na zimu pro martas14🙂

janice_opice
7. črc 2013

Tak dneska je 7.7..2013 a 7.6. byl prví den stimulace na tohle IVF - k dnešnímu dni 55 injekcí od začátku stimulky v sobě hustý🙂)))))

akdar5
7. črc 2013

@janice_opice jenže zase toho maka bude mít dost...:( má docela blbou pracovní dobu a vstává ve dvě ráno a domů se vrací kolem osmé a pak po obědě jde zpátky do práce...tak jen doufám,aby jsme se za chvilku nestarali i o mamku.... 😒 ale musí me to zvládnout......
a ty se koukej taky šetřit,když budeš mít ty dvojičky.... 😉

akdar5
7. črc 2013

@janice_opice to má být - mamka...:D

janice_opice
7. črc 2013

@akdar5 neboj, to bude dobrý, když ta bude ta pracovnice uvidíš, že si to sedne a bude to dobrý🙂
myslí, že dvojičky jo? tak uvidíme to se asi pozná až na UTZ ne?Mně je to úplně jedno, jeslti jedno nebo dvě,jeslti kluk nebo holka hlavně at to je zdravéééééé A když budu zdravé dvě tak když už, tak už!!!!!🙂

tygrisek09
7. črc 2013

@janice_opice uz podle toho, že máš test pozitivní takhle silně a takhle brzy (když máš testovat až v pátek), tak bych řekla, že to ta dvojčata budou

tygrisek09
7. črc 2013

já si dneska připadám tak všelijak, břicho cítím občas, jsem unavená, máme tu na návštěvě tchánovce, takže odpočinek v nedohlednu, testovat se bojím a do čtvrtka dlouhá doba, tak co teď 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru