IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pidisek
8. črc 2013

@petulak1988 musím dojet do lékárny... My na vesnici to máme těžký 😀 😀 😀

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek jj ja si pockam 🙂

janice_opice
8. črc 2013

@pidisek taky čekám...

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice tyyy jo pribude ti kolegynka 🙂

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 no to bude super!!!! 🙂))) já jsem ted vyděšená z trefulky..... jdu makat snad až přijdu tak tu bude od @pidisek pozitivní zpráva!!!

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice jj to bude... budete dve a snad vas budou jeste dalsi holciny nasledovat

hhani
8. črc 2013

@brsh ..a abych nezapomela co tycinka neresti jeste porad davas? 😉

brsh
8. črc 2013

@hhani ted jsem.tu mela navstevu. Tetu s detma 😉 ty.mas taky krasny plany na.leto. Vsechno.v.zari dobre dopadne a ja se ti budu smat kvuli nevolnostem 😀 Jinak.nekourim uz vubec, ze dne na den mi to zacalo vadit. Nekdy v 7tt. Jsem.rada, tj jasny. Ale neverila jsem, ze to prijde 😉

petulak1988
8. črc 2013

@brsh Ahojky jak ty se citis?? 🙂

hhani
8. črc 2013

@brsh tak to ja si zase ted muzu uzit slunicko,bazen a vinecko heeeeč 😀 ..ale nepopiram,ze ti to samozrejme v dobrem zavidim 🙂 uz se nemuzu dockat az s tim taky prasknu a bude konec ...to bude super a penizky z toho pujdou do mimiska,jupiiiiiii 🙂 ..tak se pekne opatruj Baru a uzivej si ten stin,kdyz nemuzes na slunicko 😀 😀 😀

go
8. črc 2013

@petulak1988 to je blaznive, prestavka musi byt min. 3 mesice u klasickeho IVF, jinak je to nebezpecne. Me dva lekari , kazdy z jineho Caru rekli, ze by si kratsi dobu na triko nevzali. 😒

petulak1988
8. črc 2013

@go jj asi neumim pocatat...ted to neresim uz to bedu 2mesic od zacatku stimulace takze v zari muze byt dalsi pokus coz mi krasne vychazi... ale pokud jak tady rikaji holky a asi to tak je s pojistovnou musi byt 3mesice pauza ale jinak vim ze ve vice carech nedelaji vzdy 3mesice...

go
8. črc 2013

krasne odpolko, vsem. 🙂 Byla jsem na kavicce s kamaradkou a pak nejaka prochazka po centru. Hruza , udelalo se me tak blbe, ze jsem tak tak dojela domu. ☹ . Ted vas doctu a udelam si pohodicku, uz je to o moc lepsi 🙂 . Chysta se menzes, no ☹

go
8. črc 2013

@petulak1988 ja tomu i verim, ze nektery Car to dre co to da , co nejrychleji, ale to neni uplne dobre.....dle meho nazoru 😒

petulak1988
8. črc 2013

@go jj je to mozny ja jsem rada ze mi to na ty tri mesice vyjde..mezitim snad budou ty lazne

janice_opice
8. črc 2013

Kurva tohle v životě nepochopím!!!!!!!!!! a už vůbec ne, když už to musí některá"matka" udělat tka když jsou babyboxy a aspon to dítě může dostat šanci na nějakej pěknej život s milujícíma rodičema!!! bych nevim co udělala těm "lidem"
http://www.novinky.cz/krimi/307215-v-kontejneru...

janice_opice
8. črc 2013

@go souhlas - dobrý lékař a Car by určitě doporučil odpočinek 3 měsíce a ne dolovat co se dá!

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice ted jsem to cetla a je mi z toho dost spatne ☹

pidisek
8. črc 2013

Holky tak jsem počurala test.....

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek tak ukaz ty // suuuuuup

trefulka
8. črc 2013

@janice_opice to jsem nechtěla, buď hlavně v klidu a těš se na vikingy 😉

pidisek
8. črc 2013

Jsou tam //

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek gratuluji

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek ted uz je to u me jasne ja zadne priznaky jako vy dve nemam takze asi tak..... takze ja test az dyl...na smutek ted nemamm naladu 🙂

go
8. črc 2013

@pidisek bomba, super, veeeelka gratulace. Mam z tebe faaaaakt radost 🙂

trefulka
8. črc 2013

@pidisek taky gratuluju 🙂

janice_opice
8. črc 2013

@pidisek gratulujùuuuuu ja ti to rikala,mely jsme podobne priznaky to je supeeeeerrr!!!!!!

akdar5
8. črc 2013

@pidisek tak velká gratulace a hlavně, ať je maminka pěkně v klidu a vše určitě bude tak jak má.... 😉 😉

janice_opice
8. črc 2013

@petulak ja te nechapu misto,abys testla tak stresujes tomu fakt netozumim.kazda jsme jina a nektere holciny nemely vubec zadne priznaky.nechspu proc se tak tyras....

trefulka
8. črc 2013

@pidisek fotku!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru