IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lucavka
13. kvě 2013

@sasanka033 to že mi daj nadbytečnost je téměř 100%. Vzhledem k tomu že chceme druhé mimi je promě důležité zůstat zaměstnanec. Měla jsem slušný plat, takže pěknou nemocenskou v těhu a mateřskou. Ta druhá možnost o které se zmiňuješ je dobrá, ale mám strach abychom to zvládli finančně. Ale není to špatné řešení. Pokud nebudu v sobotu těhule, tak si asi budu muset vykouzlit neschopenku nebo to risknout jak říkáš...

sasanka033
13. kvě 2013

@lucavka no takhle ti to povim - dokud se neobjevis v praci, nemuzou ti dat nadbytecnost. takze je vyhodnejsi jako zamestnanec zustat, i kdyz uz jsi vycerpala penize. podle me z kratkodobeho hlediska je dobry se nechat vyhodit, dostanes 2+3, takze jednorazove hodne penez. z dlouhodobyho je ale lepsi tam zustat, musej ti drzet misto, i kdyz ho uz treba zrusili.

sasanka033
13. kvě 2013

@lucavka teda nehlede na to, ze to odstupny stejne jednou budes muset dostat, jinak te proste nemuzou vyhodit🙂

lucavka
13. kvě 2013

@sasanka033 máme úplně stejný názor. No budu se modlit ať to klapne a budu jim moct pěkně poslat neschopenku a vzkaz že sem zase těhu... Mě jen celkově mrzí jejich chování v tomhle směru. A není to jen vůči mě. Prostě jak si holka "dovolí" otěhotnět tak s ní končí veškerou domluvu a má smůlu... Já mám svojí práci ráda. Chtěla jsem se před rokem dokonce dohodnout že kdyby potřebovali tak jim tam na pár hodin týdně pomůžu...

sasanka033
13. kvě 2013

@lucavka a ty bys sla na neschopenku? kazdopadne drzim palce, at se vsechno povede, jak si prejes🙂

peta2010
13. kvě 2013

holky za jak dlouho se na testu po Et ukáže druhá čárka?

meyryen
13. kvě 2013

@peta2010 Asi jak komu, někdo jí měl už 8 den a někdo jí neměl ani 14 den a přesto se těhotenství potvrdilo z krve 😉

lucavka
13. kvě 2013

@sasanka033 pokud budu těhu tak určo neschopenka. Pokud nebudu tak bude asi záležet jestli se mi Ketík jenom o měsíc posune nebo ne. Když jo, tak bych asi šla taky. Ale nevzala bych si neschopenku kdybych nevěděla že brzy půjdu znova na KEt. To bych si šla pro tu výpověď a hledala nové místo.

@peta2010 mě se u prvního ukázal duch 5. den po ET. U druhého až 9.den ale to pak bohužel skončilo jako biochemický těhu..

peta2010
13. kvě 2013

@lucavka no právě,že tam mám ducha...jenže nevím,jeslti to není po nějakých lécích ... pregnyl už by to bejt neměl, to už je 10dní,co jsme píchali, tak by to neměl....

coralin
13. kvě 2013

to je jasný..věřit musíme 🙂

peta2010
13. kvě 2013

Et byl v pátek dopoledne, tak nevím,jestli tady po 4 dnech může bejt duch..ale udělala jsem ten dražší testík- jsem to totiž nevyržela skrz manžela... páč se mě od rána ptal,kdy udělám test ,a už jsem ho měla plné zuby 😀 další udělám ve středu a další v pátek 😀

sasanka033
13. kvě 2013

@peta2010 nerada to rikam, ale o tom jsem jeste neslysela, 4.den aby mel nekdo ducha...a nebyl to pregnyl nebo tak...radeji na to moc nespolehej a testuj fakt co nedyl to vydrzis🙂

sasanka033
13. kvě 2013

@peta2010 navic den ET se nepocita. takze bys mela ducha 3.den.

peta2010
13. kvě 2013

@sasanka033 no právě...sem to chlapovi též říkala, že to bude z léků...

mispulina912
13. kvě 2013

@peta2010 ach ty chlapy vid ,,,, ti jsou s tím čekáním hůř než my .. taky bych ještě vyčkala pak máš zbytečné nervíky ale budu ti přát aby vše dopadlo co nejlíp... hodně štěstíčka

coralin
13. kvě 2013

@jednalucka to je dobře🙂 podpora je důležitá🙂 dobrá odměna. A na jaký téma jsi psala jsi psala bakalářku?

peta2010
13. kvě 2013

@mispulina912 no popravdě VÁM všem řeknu,že co tady jsem si přečetla,tak nevěřím,že by se nám to povedlo na poprvé 😉 takže jsem docela v klidu...njn chlapi....co dodat 😉

lucavka
13. kvě 2013

@peta2010 hele já otěhotně při prvním i druhém IVF hned napoprvé, jen to druhé těhu holt nedopadlo ☹ . Já nemám skušenosti s Pregnylem, tak nevím do kdy to může být on. Fakt je, že mě prvního prcka ve středu zavedli a v neděli mě kámoška vyhecovala, tak sem udělala test (mama test 10 za dvacku) a duch tam byl...

hhani
13. kvě 2013

@brsh stimulka v pohodě až poslední dva dny jsem měla břicho jak balon,pobolívalo mě v podbřišku a boleli prsa,jinak dobrý🙂

hhani
13. kvě 2013

ahoj holky 🙂 Tak mám za sebou první odběr vajíček.Na to jakou jsem z toho měla hrůzu to bylo opravdu super.Vzali mi jich 5 z toho 4 jdou k oplodnění a 2 z toho necháme udělat metodou ICSI.Zítra budeme volat jak se to dál vyvíjí a do pátku ET...Tak kdo to máte ještě před sebou tak žádný strach je to opravdu brnkačka někdy i zábava...já se probudila s plačtivou a volala pořád svou doktorku a druhá holčina zase byla jak totálně zlitá,pořád se smála a řikala jak je to super stav...měli dnes u Apolináře o zábavu postaráno 😀...však mi pak doktorka řikala,že jsem si ji nějak oblíbila 🙂

lucavka
13. kvě 2013

@hhani - já když se byla po krátký narkóze při hysteroskopii tak sem pak prý brečela a volala synánora. Vůbec o tom nevím 😀

hhani
13. kvě 2013

@lucavka 😀 jj já si jen matně pamatovala,že jsem jí chtěla mít u sebe🙂

biolage
13. kvě 2013

ahojky holky, pridavam se k Va. ikdyz jeste presne nevim nic. 21.5 jdeme do car sanus v hk na konzultaci hledne ivf. doufam,ze to bude mit rychly spad. ted v kvetnu se u nas nic nedelo-iui,tak bych v cervnu chtela mit zas sanci,ze to vyjde.

hhani
13. kvě 2013

@biolage Hodně štěstí a džim palce 🙂

lucavka
13. kvě 2013

@biolage taky přeji hodně štěstí.

coralin
13. kvě 2013

@sasanka033 mám to k tomu, dálkově... ale teď jsem doma...... 😉 takže šprtám na zkoušky

coralin
13. kvě 2013

@lucavka to jsi šťastná duše🙂

magdous
13. kvě 2013

kočky moje, v pondělí 6.5 jsem podstoupila KET. Je možné že už po pouhých 6 dnech lze vyvodit nějaké příznaky? Začaly mě totiž ukrutně bolet prsa...

brsh
13. kvě 2013

@hhani - držím palčáky, ať krásně rostou!!!
@malinka_02 - Tobě taky držim palečky 🙂

Holky, tak já dneska na utz - takže v pátek tři folikuly, dneska vydolovala čtyři. 2 x 16 mm a 2 x 12 - takže ve čtvrtek OPU. Mám ještě dnes Gonal, zítra ráno Cetrotide a večer Pregnyl (myslela jsem, že se píchá až den před zákrokem - nevíte některá, kdyžtak bych ještě zavolala do CARu)...

hhani
13. kvě 2013

@brsh Děkuju .. 🙂....tak to máš taky hezký... podle mě to máš dobře..my ten pregnyl píchali taky v sobotu a dnes je pondělí.Takže je to o den dřív 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru