IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

brsh
17. kvě 2013

@hhani Já do práce nechodím - zrušili mi místo, takže jsem doma 😉 Děkuju a zatím, jdu ještě na koncík, než zalehnu 😀

malinka_02
17. kvě 2013

@lucavka já měla AH 2x ze 4 pokusu a steně o nepomohlo.. A nativni ket je že tě nenastimulujou hormonama - u nas v caru tvrdí že je lepš ket v nativu že má vyšší uspešnost, ale zase třeba když není ovulace nebo sliznce tak to nejde..
@jaka17 jo jo já si taky říkám, že už je to rozhodnutý..
@brsh skvělý!!!Tak držíme palce!! A u nás se před ET polyká aby se v tom dr nemusel hrabat 😠

malinka_02
17. kvě 2013

@aranel6 to doufám je to muj 5 transfer tak by mohl být úspěšný..

malinka_02
17. kvě 2013

@brsh se máš 😀 Já jsem si říkala že si nedovedu představit být doma 9 měsícu v paneláku sama, manžel chodí v 8 tak by sme nemohli ani ven spolu ,jen víkendy a to jsme zase zvyklí jezdit na chaty a nemohli bychom nic.. tak sem říkala že bych chodila, pak si vybrala veškerou dovču a chodila do práce a pak evntuelně třeba když už by se na chaty nejezdilo tak byla doma. Ale dneska jak jsem jela ukončit neschopenku tak sem si říkala najenou že co když najednou zistím že sem ěhotná že to fakt vyšlo, budu to riskovat, nebudu hned tady škemrat znovu o novou neschopenku? A ještě sestřička jestli to fat chci zrušit že ani nebudu mít peíze za to, tak já že o peníze nejde vubec..

amadores
17. kvě 2013

@brsh no vidíš,tak to je fajn.
Před ET nám říkaly sestry, že utroš jen polknout ,určitě nezavádět a pak mudra byla hotová z paní přede mnou,že si 2 zavedla a pak to maj na UTZ při zavádění embryjí blbě vidět a ještě k tomu se nenapila.říkala mi, že to je věc každé z nás, ale tohle zmenšuje možnost správného zavedení a má to o hodně větší vliv, než pak nějaké ležení...je fakt, že od toho za poslední 2 roky dost ustupují,naopak nás při poučování po ET přímo odrazovaly.jo, po ET určitě den, dva klidovější režim,ale určitě ne ležet jak nehybná panna v posteli a po dvou dnech už běžný režim,samozřejmě,že netahat těžké,nesporotvat, horké vany atd...ale jinak se ničemu už nevyhýbat.už to člověk stejně neovlvní,možná jen ten pocit,ale to je vše
dobře pořď zátra

coralin
17. kvě 2013

@amadores Ahojky, už ho máme, ale ne tak velkýho jako ty🙂

coralin
17. kvě 2013

@sasanka033 Ahojky už ho máme doma, teď spinká, je roztomiloučká. Kavalírka, bílé ťapky, bílá náprsenka🙂

coralin
17. kvě 2013

@malinka_02 Ahojky, tak mi chceš říct, že když neovoluju, tak je úplně zbytečný jít do ketu?? vše budou řešit pilulema..a řekla jsem, že chci taky AH...

sasanka033
17. kvě 2013

@coralin no to je krasa!🙂 dej mi do posty fotku, esli to tam nak jde prosiiiim🙂 my ted meli navstevu, kamaradku s 4,5 letou holcickou a pulrocnim chlapeckem🙂 tak jsem se s nim pomazlila aspon, je to desnej pohodar🙂

hhani
17. kvě 2013

@amadores @brsh v každém caru je to asi jinak.Mě řekli normálně zavést i před transferem...

lucina100
17. kvě 2013

@amadores děkuji. tak já OHSměla, tak si je nakoupím. Pila jsme přes 5 litrů, ale stejně mě to neminulo. Já už to cítila těsně před Et, ale tajila bolesti, nemohla ani chodit, teploty, nfouklá. četla jsem že je při OHs větší šance že se to chytne. a taky že jj. 😀

lucina100
17. kvě 2013

@brsh držím moc pěsti na zítra. Utroš jsem zaváděla 2-2-2 pokaždé. Hodně štěstíčka.....................

renda12
17. kvě 2013

ahojky tak dneska jsem to podnikla s manželem takže jsem 3v1🙂 nechala jsem si dát 2 embrijka obě byly hodnoceny známkou jednička takže jsem ráda🙂 nato že se chytne jedno mi dal 80% úspěchu a na dvojčata dvacet% takže jsem moc zvědavá jinak mám brát utrogestan,anopirin,prednisol od každého jednu tabletku.bylo hrozně dojemný vidět ty dvě embrijka na monitoru zvětšené🙂 jinak jak byla semnou paní v neděli na odběr tak dneska šla také vypadalo to dobře,ale dneska jí odešli takže to bylo pro ni hodně emotivní bylo vidět že má tak 36let.je to hrozné jinak jsem platila dnes 20tisíc (11tisíc za picsi,a 9tisíc za embria do stadia blactocysty)určitě to není správně napsané🙂 takže za 14dní uvidíme jak dopadnu 🙂zatím je vše ok

lucina100
17. kvě 2013

@amadores tak já si taky před KET zaváděla 2 utroše, tak mi bylo řečeno a o pití, že se pije před Et a KEt slyším poprvé a to mám 5 transféru za sebou... Mám jít právě nalačno, nepít, nejíst, nečůrat.....

coralin
17. kvě 2013

@sasanka033 to je fajn, já se s neteří taky vždycky mazlinkuju. Alespoň nás to odreaaguje...a jsou zlatí. Pesinka je moc hodná, spinkala tu teď hodinu u mně na klíně a úplně mě až překvapila jak je hodňoučká, jak zvládla cestu autem a jak se tu zabydlela. Fotku pošlu během zítřka, chtěla jsem jí dát někam do fotek do svého profilu a nějak jsem to tam neviděla.... tak nevím

lucina100
17. kvě 2013

@renda12 držím moc pěsti.

coralin
17. kvě 2013

@jednalucka Ahojky, už ho máme doma, jsem nadšená. Je moc hodná, zatím.. asi než se rozkouká a bude šikovná 🙂 jsem ráda, že jsme se rozhodli🙂 sice to pak bude náročnější, ale když mi pes teď momůže k mimču tak to pak nějak zvládneme

jaka17
17. kvě 2013

@hhani Ahgoj, já utroš jedině zaváděla, je to šetrnější k játrúm a ty máme už zatížený dost..

jaka17
17. kvě 2013

@renda12 Ahoj, tak to držím palečky, já se o ty naše vajda taky bála a nakonec jsem si nechala dát jen jedno, na dvojčata už se necítím. Tak držím palec a ráda slyším, že někdo mluví o takové pravděpodobnosti těhotenství

peta2010
18. kvě 2013

Dámy,všem držím palečky a loučí se s vámi ... MS po 7dnech od Et došla.
Mějte se a hezky si těhulkujte 😉

amadores
18. kvě 2013

@lucina100 nám do dávaj i na poučení před ET,že máme být napité a minimálně středně plný močový měchýř,čím více, tím lépe..jenže se to těžko pak dá vydržet,když ET dělaj postupně třeba nás ten den bylo asi 13... 😠
a že by se před ET nesmělo jíst,tak to jsem od nikoho neslyšela.U nás by to ani nešlo,ET dělj po obědě,tak to by pro hladiny krevních cukrů bylo blbý.Kam chodíš??

amadores
18. kvě 2013

@lucina100 jo,jo, při OHSS je šance opravdu velká,já znám osobně dvě holčiny s OHSS a obě byly těhu.jedna teda musela pak až na KET,tak se jí to rozjelo, že skončila v nemocnici,ale za dva měsíce už byly // 🙂

amadores
18. kvě 2013

@peta2010 ach jo, to mě mrzí... ☹

brsh
18. kvě 2013

Ahoj holky 🙂 děkuju moc za podporu všech, akorát si balim tašku a vyrážím. Budu pak na chatě, zítra večer se přesunu k mamce, aby mi mohla venčit - takže teď budu omezeně na netu.
Děkuju vám všem 😉

magdous
18. kvě 2013

no tak já to dneska prubla, jsem 12.den po KET a na testu je sněhobílo...čili mám už od rána náladu pěkně na prd.. ☹ ☹

lucina100
18. kvě 2013

@amadores my chodíme ráno a vždy nepít, nejíst. a to jsem byla ve 2 carech.... Na wecko jsme před šla. Před ketem mi pak doporučili, abych nešla a nevyšlo. Když jsem před Et šla těsně na wecko a byla na lačno, tak to vyšlo. Adi to tím nebude.
Každý car má jiný UZ, jiné metody. Někde setřeba leží 2 hodiny po Et, někde jen 15 min. My ležíme 2 hod, ale já jdu už po hodině domů. Mám to daleko...
Magdous, taky mi ty KETy nevyšly. Větší šance je z čerstvých, tak nezoufej a zkus ještě další IVf. Já začínám příští týden.

meyryen
18. kvě 2013

@brsh Tak to jsou skvělé zprávy,držím palce ať se miminko zavrtá 😉

meyryen
18. kvě 2013

@hhani Já taky zaváděla před transferem...

meyryen
18. kvě 2013

@renda12 Tak ať se pořádně zakousnou 😉

lucavka
18. kvě 2013

Holky co je přesně OHSS? Díky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru