IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

hhani
18. kvě 2013

@brsh HOOOOOOOOOOOOODNĚ ŠTĚSTÍ.... 🙂

hhani
18. kvě 2013

holky poradte prosím..Mám po 3 den po ET a strašně mě bolí v krku.Nemáte nějaký tip co na to?V lékarně pouze jedny tablety a ty moc nezabírají... ☹....za co mě kdo trestá 😢

malinka_02
18. kvě 2013

@renda12 tak drzim palce at se chyti!!

malinka_02
18. kvě 2013

@peta2010 to me moc mrzi..
@magdous u tebe taky nic? Mrzi me to..

Holky drzte se!

malinka_02
18. kvě 2013

@hhani to nevadi, rika se ze kdyz telo bojuje s nemoci tak zapomina bojovat proti embryjku 😉 Dej si caj s citronem, zazvor a med vse prirodni..

malinka_02
18. kvě 2013

@brsh drzim palecky!

magdous
18. kvě 2013

@lucina100 já už absolvovala 2...nějak přestávám věřit že nám to vyjde

magdous
18. kvě 2013

@malinka_02 nejspíš nic... ☹ ☹

malinka_02
18. kvě 2013

@magdous mrzi me to, jeste je nadeje do krve.. Ja ted absolvuju 5 pokus(2. Ivf ale mela sem 3 kety) tak uz taky tezky verit ale snazim se.. Nic jinyho nam kocko nezbyva!!

brsh
18. kvě 2013

@hhani zkus salvej. Udelej si odvar a pij nebo kloktej. Je to antiseptikum ;) Ja uz se valim na pokoji a cekam. Nevzala jsem.si nic na cteni. Jsem trumbra. Jdu zkusit usnout, vstavala jsem v sedm.

hhani
18. kvě 2013

@malinka_02děkuju...., 🙂 to jediné by na tom bylo to pozitivní.Snažim se,ale už jsem těch čajíků nějaká přepitá,ale musim vydržet...Dnes je tam ještě tak ošklivo,ale snad se to umoudří..

hhani
18. kvě 2013

právě,že šalvěj jsem četla nedoporučují v těhotenství kvůli vývojovým vadám a tak nechci nic podcenit kdyby náhodou tam byl zavrtanej ☹ Za chvilku to budeš mít za sebou a potom se o něj hezky starej at se mu tam líbí 😉

hhani
18. kvě 2013

@brsh ..a taky prý vyvolává potrat ☹... to nad tim bylo též tobě,jsem neodklikla 🙂

malinka_02
18. kvě 2013

@hhani no klasika o vikendu..
@brsh jen si schrupni 😉

brsh
18. kvě 2013

@hhani fakt jo? Ty brdo, tak to promin. A myslis, ze je to blby i na kloktani? Jinak: jak kdyb byl zavrtanej?! To je snad jasna vec 🙂

hhani
18. kvě 2013

@brsh v pohodě,taky jsem to nevěděla ,náhodně jsem si to přečetla🙂..v lékárně nám řekli,že ani kloktadla co jsou dostupný..zkusila jsem vodu se solí,ale to se fakt nedá 😠 ..tak snad to nějak dopadne,víc udělat nemůžu...To by mě stejně zajímalo jak se ženská když je těhotná a onemocní léčí když prakticky nic nesmí 😒 ..A jak Ty..už se ti to rýsuje?

renda12
18. kvě 2013

děkuju všem uvodíme jak to celé dopadne🙂 zatím se cítím dobře jen mě trošku bolí břicho jinak nic

brsh
18. kvě 2013

@hhani no presne takhle. Caje, vitamony, lezet... Boda. Ja uz jedu na chatu 😉

amadores
18. kvě 2013

@hhani nevím,zkus tdy projít diskuze, určitě bude někdo vědět,nebo i na Emiminu

jaka17
18. kvě 2013

@hhani Ahoj,
hlavně lež a možná zkus pryznic, kapesník do ledové vody a přes to igelit a navrch hodně teplou šálu, ať se to zapaří...Tomi pomáhalo..Co břicho....???

hhani
18. kvě 2013

@jaka17 no to se snažim od včera tak uvidíme jestli bude líp,musíííííí 😠 ...Trochu mě pořád pobolívá podbřišek,ale jinak dobrý...a samo jsem pořád jak balon...co ty?

hhani
18. kvě 2013

@brsh Snažim se...a ty v pohodě?

renda12
18. kvě 2013

moc díky za podporu dneska je mi nějak divně tak píšu a ted děsně mě bolí bedra,břicho trošku a mám citlivé prsa.tak nevím co se děje je to teprv 30Hodin po transféru

jaka17
18. kvě 2013

@hhani Jo , já v pohodě, díky...líp je mi, když se trochu procházím , malinko jsem špinila, tak doufám, že je to to uhnizďování, na MS je zatím brzo...Tak se hezky leč, já zítra jedu trochu pracovat, máme odpoledne pro děti, ale to je spíš zábava, aspoň to čekání líp uteče..

jaka17
18. kvě 2013

@renda12 Ahoj, to bude to zavrtávání do sliznice, doktoři to vždycky píšou...musíme to vidět pozitivně..ještě tak 10 dní a bude klid...snad v dobrém.

hhani
18. kvě 2013

@jaka17 no začínám být skeptická..v krku mě bolí čím dál tím víc ...bříško pomalu přestává pobolívat,jen prsa cítim a jsem uplně čistá bez jakéhokoli špinění...chjoooo a ještě tak daleko do testování,přestávám věřit ☹

malinka_02
18. kvě 2013

@hhani spinit vubec nemusis a mit priznaky taky ne..

lucina100
19. kvě 2013

Já měla taky po ET angínu jak Brno. Vzala jsme si paralen na noc, plenku na krk a stříkala JOXem do krku na noc. Jinak bych se nevyspala. a kapky do nosu Vincentku. Prý je to dobré, že tělo bojuje s angínou a nevšimne si cizího tělesa a nesanží se ho vypudit. A taky mi to pak vyšlo. tak se drž!!!

biolage
19. kvě 2013

holky, 21.5 jdeme na konzultaci ohledne ivf a ja mam dnes 38 horecku, boli me v krku a jeste k tomu rymu. myslite,ze to vadi? snad to bude ok a neodlozej mi to.

hhani
19. kvě 2013

@malinka_02 snad máš pravdu,já vůbec nevim co mám pocitovat,děkuju 😒
@lucina100 budu doufat,že to tak bude a ještě to neni ztraceno...Děkuju 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru