IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janinafox
20. kvě 2013

@jednalucka no, to já jsem taky byla na tom že "jednou já tobě, podruhý ty mně" a s tímhle kolegou to teda fakt neplatí, bohužel... on je prostě krysa... já vím že to ode mě není hezký ale jinak to nazvat nejde.... no taky jsem si říkala že mu nebudu zvedat telefony pokud bude volat a já budu mít dovču nebo neschopenku, a stejně jsem mu ten telfon zvedla no.... 🙂

jednalucka
20. kvě 2013

@aranel6 Děkuju!!! snad rostou, když o sobě dávají takhle vědět 🙂

renca1978
20. kvě 2013

@janinafox neboj, znam holky, co je taky mely hodne slaby, ani tomu neverili a jsou tehulky. 🙂 Urcite se nejedna o Pregnyl, ten uz v tele nemas.............zkus dalsi testik klido odpo, ja to taky tak udelala, a byla silnejsi nez rano 😉 😉 Hlavne by se melo stejne testovat az tak za 14 dni, jak rikaj v CAR, ale ja vim, ze se to tak dlouho neda vydrzet, moc moc drzim palce 😉

jednalucka
20. kvě 2013

@janinafox 🙂 je to boj 🙂 ale jak jsem psala- aspoň se opravdu odreaguješ 😉
Já jsem se o víkendu odreagovala u Ducha- a zase jsem ho obrečela 😉

janinafox
20. kvě 2013

@renca1978 moc děkuju... zkusím buď zítra odpo nebo ve středu ráno, až pojedu zítra k obvoďačce ukončit neschopenku, tak si dokoupím testíky a jsem zvědavá jak dlouho to vydržím 🙂 no mně v CARu řekli volat výsledek 27.5., což je až za týden..... no tak uvidíme co se z toho vyklube 🙂

janinafox
20. kvě 2013

@jednalucka to jo, na chvilku přijdu na jiné myšlenky....
já jsem viděla jenom kousíček...

renca1978
20. kvě 2013

@janinafox no vidis, a hlavne nekomu se ukazou // pozdeji, ctu to tady dnes a denne......drz se.... 😉

janinafox
20. kvě 2013

@renca1978 děkuju za podporu.... dám info o dalších testících 🙂

renca1978
20. kvě 2013

@janinafox no jasne, budu se tesit 😉 to vyjde, uvidis 😉

brsh
20. kvě 2013

@hhani Ahojky, tak já se válela a popocházela spíš po zahradě a tak 🙂 Jsem po Utrouši docela kožená, takže pospávám přes den - no nejsem schopná dokoukat žádnej film, vždycky vytuhnu 😀 Jinak příznaky žádný, prostě nic. Ani sem moc nechodím a nečtu, protože mám sama hlavu jak pátrací balon. A co Ty, jak jsi na tom?
@jednalucka - pěkně si zasportuj, je to určitě naposledy na pěknou dobu 😉
@janinafox - zítra už tam bude dálnice určitě 🙂

janinafox
20. kvě 2013

@brsh ain nevíš jak bych byla ráda kdybys měla pravdu 🙂

hhani
20. kvě 2013

Já řikám pořád,že @renca1978 nám seslalo samo nebe 🙂...ta nás ,ale dokáže nakopnout optimismem,co 🙂

hhani
20. kvě 2013

@brsh Ahoj 🙂 No docela mě dneska pustil ten krk tak jsem si trochu oddechla,ale byli to nervy..Jinak už to trochu vypouštim a nechávám to osudu,stejně nezměnim to jak to dopadne.A musim uznat,že je mi i líp.. 😉 Jinak jsme včera i zasázeli kytky do truhlíku a udělali něco na zahradě tak mám lepší pocit ze všeho...

jaka17
20. kvě 2013

@aranel6 Ahoj, já jsem 5 den po ET a už jsem z toho celá tumpachová, test jsem si dělat nechtěla, ale manžel mi podal skleničku na vecík a už to bylo - pochopitelně nic...sem blbec, že jsem se nechala vyhecovat..MS mám dostat až za 16 dní , tak budu jen čekat ..držím palečky a jdu něco dělat..Držím ti palec, když to přešlo, ty křeče, tak je to dobrý znamení mimo se drží 😀 🙄
@jednalucka já trpím právě kvůli sportu, chodila jsem hodně běhat a teď mám depku i z toho, že mi schází endorfíny..tak trochu chodím, ale to se nedá srovnat s hlavou vyčištěnou po hodince klusání se psem po lese... 🤐
@hhani ahoj, já jsem večeřela rybí salát a manžel hned, že je to jasný a pak se diví, že bulím jak želva...

jaka17
20. kvě 2013

@hhani jo, joto je stejně nejlepší terapie, dělat si radost...asi si koupím nějakou hezkou kytici do vázy...

jaka17
20. kvě 2013

@renca1978 Ahoj, jaké testy prosím používáš??? poraď , díky a moooc gratuluju, zadařilo se ti napoprvé???v kolikátém týdnu jsi?? 😕 jsem šíleně zvědavá 😲

jednalucka
20. kvě 2013

@janinafox Já se taky těším, až sem dáš svoji sérii foteček // 😀 A pak na fotky pupíčku a tak 🙂 ale to už bude na jiném fóru... a pěkně se tam potkáme a budeme se radovat z našich loupežníků 🙂
Musíme věřit 🙂

janinafox
20. kvě 2013

@jednalucka ráda, moc ráda, bych ti vyhověla s fotečkama.... tak snad.... trochu jsem se z toho tady "vykecala" tak splín už je menší.... 🙂

renca1978
20. kvě 2013

@jaka17 ahoj, ja pouzivala Pregnant 10, na krabicce je vyfocena tehule 😀 jinak u nas to byla bida, odsato jenom 7 folikulu, z toho bylo jen 1 vajicko 😒 pouzita PK, AH, ICSI...........Vlozeno 3 denni 8 bunecne embryjko, a momentalne jsem ve 13tt................U nas malem nedoslo ani k ET, 3 dny jsem proplakala, nedavala tomu zadny sance a vyslo to..............Tak jeste nemame mimco v naruci, vyhrano jeste neni, ale vse doposud bylo ok, dnes jdu teda do poradny a mam sileny nervy, ale snad to dobre dopadne.............Kazdopadne slo o nase Prvni IVF, predtim 5x IUI..............vsechny vysledky ok, pricina neplodnosti se nenasla

jednalucka
20. kvě 2013

@janinafox To víš, že jo, svěřená bolístka je poloviční 🙂 a jak píše @jaka17 tak je asi dobrý si udělat nějakou radost.. já jsem si teď načnula mandle v mléčné čokoládě se skořicí- mňam!!! 😀 a pak nemám vypadat tak, jak vypadám, že 😒 ale co, hlavně, že je člověk v pohodě 🙂
@jaka17 Ne že bych byla nějakej extra sportovec, ale chodila jsem na fitbox, běhat s pejskem a tak... ale v lednu jsem měla mimoděložní, tak jsem se musela šetřit, pak jsme se hned objednali do CARu, takže jsem potom ani nezačla- teď toho trošku lituju, jsem jaksi "blatovatější" ale snad to potom s prckama vyběhám 🙂

jednalucka
20. kvě 2013

@renca1978 Jéé tak sis taky užila svoje 😢 ale teď nás tady táhneš kupředu 🙂 je to fakt úžasný- ty fotečky s testíkama!!!!!

renca1978
20. kvě 2013

@jednalucka dekuju moc 🙂 za par dni tady budete mit svoje testiky //.Moc Vam to tady vsem preju 😉

janinafox
20. kvě 2013

@jednalucka no ty jo, ty si dáváš.... to může být úžasná kombinace, hmmmm mňam 🙂 tak mně udělal manžel radost těma čokoškama a objednala jsem se ke kadeřnici - teda měla volno až ve středu, ale aspoň s zpříjemním první pracovní den po válení.... vracím se k původní barvě vlasů tak to nechám na ní, tohle bohužel sama nepřebarvím - teď mám hnědou a svojí mám světlou zrzavou 🙂
ještě že se z toho můžu vykecat tady na koníkovi, manžel by měl za chvíli ze mě asi hlavu jak pátrací balon 😀

brsh
20. kvě 2013

@hhani no na to už se taky těšim - mám sazenice a už fakt nutně potřebují do země, ale v den ETu jsem si fakt netroufla, ani včera teda. Tak je zasadím další víkend, snad to rozdejchaj 🙂 Mně už je taky líp, máma mi domluvila píchání Clexane u její doktorky. Chodím tedy v týdnu k sestřičce a mám svatej klid. Po tý stimulaci jsem úplně vyřízená, jen co vidím jehlu. Nechápu. Myslela jsem si, že když bude jedna denně, tak mi to vadit nebude. Asi potřebuju trošku oraz 😎 A procházka mi taky prospěje 🙂

jaka17
20. kvě 2013

@renca1978 Tak abych to nezakřikla, ale je to nádhera, vidět tu i někoho, komu se zadaří....pro nás čekatelky zázrak na jaký si jen potají myslíme...
Já mám taky ET jen jednu blastulku, tak jí fandím, nic jiného se nedá...no a zmítám se mezi pocity, že je to jasný - a naopak,.Dík za naději a určitě piš, jak se vše vyvíjí..
Jdu si koupit zásobu testů...
dík

brsh
20. kvě 2013

@renca1978 Ahoj, můžu se zeptat, kam si chodila do CARu? Já měla totiž taky jen jedno vajíčko a PK mi neudělali, prý to nemá význam...takže jsem byla ve čtvrtek na OPU a v sobotu ráno na ET. Jen mě to zajímá, děkuju 😉 a pěkný těhulkování!

jaka17
20. kvě 2013

@jednalucka No, říkám si pokud to nevyjde, začnu trénovat na nějaký delší běžecký závod a na chvíli se na tyhle starosti vykvajznu Zatím si jdu dělat tu radost...opatrujte se

aranel6
20. kvě 2013

@brsh Koukám,že jsme na tom stejně-taky píchám clexane-já teda sama-po stimulce a třech včelkách denně je ta jedna docela v pohodě 🙂
Ona se teď sposta Carů kloní k tomu transferovat až více vyvinuté embrijko-takže jim klesl počet transferů ale stoupla úspěšnost na transfer
Já jsem za tu naší blastocystičku malinkou taky moc šťastná,že to tak hezky zvládla a nakonec to o den později vybojovali i ty dvě další-takže nakonec sněhuláčky máme 🙂

aranel6
20. kvě 2013

@jaka17 Díky za palec 🙂. No nevím co si o tom myslet-v sobotu mě bylo fakt ouvej, tak mě to úplně odrovnalo-furt jsem brečela a dnes mi nic není-nechápu
Ten tvůj testík 5 dní po ET ber tak,že teď už víš od Pregnylu už v těle nemáš nic a když se tam 8-9 den objeví dušík tak už je jasně miminka 🙂
Jdu si udělat radost na oběd-moje oblíbená část dne

jaka17
20. kvě 2013

@aranel6 Tak si dej něco dobrýho a nech si chutnat, nejlepší by bylo vypnout a nahodit se za těch 14 dní...tělo je fakt nevyzpytatelný a když si člověk čte, co by se v něm mělo dít, tak nevěří a nechápe...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru