IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
26. kvě 2013

@janice_opice Ahoj, a jaký máš plány teď do budoucna??? kdy do toho jdeš?

coralin
26. kvě 2013

@lenkafel každopádně, cítit se jinak je dobrý znamení🙂 a měla jsi klasickej ket nebo s AH? a kam chodíš?

aranel6
26. kvě 2013

@coralin Byli jsme v Pronatalu. Jsem teda ráda,že test je pozitivní a můžu se objednat na UTZ 🙂

lenkafel
26. kvě 2013

@coralin na ketu,a le nevim co je AH, jezdíme do Teplic do Pronatal Nord

lenkafel
26. kvě 2013

@aranel6 vy jezdíte do Pronatalu a kam, jestli se můžu zeptat???

aranel6
26. kvě 2013

@brsh Tak zázvorový čaj uvařit a zalézt do postele odpočívat-budu držet pěstičky,aby se nachlazení nerozjelo-ikdyž spousta těhulek byla na začátku jakoby nachlazená, ale bylo to miminko 🙂

aranel6
26. kvě 2013

@lenkafel Jsme od Prahy, takže do pražského. 🙂

malinka_02
26. kvě 2013

@coralin diky!

jaka17
26. kvě 2013

@aranel6 ahoj, jak jsi s nimi spokojená, my o Pronatalu uvažovali, nakonec jsme v Iscare...

lenkafel
26. kvě 2013

@aranel6 aha, tak to nic, ale děkuji za odpověď

kamisb
26. kvě 2013

@brsh - doktorka říkala paralen obyč, kdyby se něco dělo..tak si ho raději na noc vezmi.

aranel6
26. kvě 2013

@jaka17 No jak jsem to pozorovala-tak na samoplátce byli fakt hodný, ale já tam chvílema netušila co se děje a bude dít a moc nám to nevysvětlili-takže jsme to pak museli načíst doma z netu. Ale to bylo asi tím,že to bylo první IVF-podruhé už se člověk vyzná. OPU i transfer proběhl v pohodě,takže jinak spokojenost. Jen při OPU jsem šla poslední z pěti a to teda moc příjemný nebylo,protože ze sálu bylo všechno slyšet,tak jsem se klepala jen jsem tam vlezla a Dr. mi pak ještě nenapíchl napoprvé žílu,takže jsem vypadala jak jehelníček.
Ale jinak díky jejich přístupu (Dr. Mrázka) - jsem dostala veškerou podporu pro otěhu hned-žádný čekání až když to poprvé nevyjde-hned testy na imuno i základní genetika a jak zjistil Leidena,tak okamžitě Clexane od 2DC-říkal,že v tom u nás mohl být problém,že tahle mutace může způsobovat že se mimi nedokáže zahnízdit-no a asi měl pravdu,když jsem za 4 roky neviděla // čárky a dnes tam jsou 🙂.

lenkafel
26. kvě 2013

@hhani to je pozitivní 🙂 ,ale na druhou stranu si řikám, že po všech těch vyšetřeních a hromadu chemie co do sebe všechny cpeme, by to mělo vyjít nám všem tady a hned 😉

jaka17
26. kvě 2013

@aranel6 Díky za info., budeme uvažovat možná o změně, pokud nám nevyjde ani ten KET..no a abych to nezakřikla tfuj,tfuj , tfuj...velká gratulace a po tom všem tuplem...

hhani
26. kvě 2013

@aranel6 A jste tam spokojený?

hhani
26. kvě 2013

@lenkafel tak to 100%,ale nic nejde hned,bohužel ☹

lenkafel
26. kvě 2013

hhani bohužel no, ale pořád si řikám, proč nám všem, co chceme miminko to nejde a ty co fetujou a podobně jsou těhotný raz dva a pak se o děti ani nestaraj a ve finále jim je sebere sociálka.....vždyť je to strašně nespravedlivý....
a jak to u vás vypadá s testem???Už tam byl aspoň duch???

hhani
26. kvě 2013

@lenkafel to já řikám pořád,že ten tam nahoře nerozdává spravedlivě,ale s tim nic nenaděláme... ☹ Já jsem pořád bez ducha..už se smiřuji,že pujdeme v září na 2.pokus a užijeme si ještě dovču i když bych raději těhulila 😉 ,ale ono to přijde já tomu věřim..

brsh
26. kvě 2013

@malinka_02 - koukala jsem na ty Tvoje testíky a myslím, že to bude fakt dobrý 🙂 Tak si počkej na krev a nenervuj se.

Jinak vám všem děkuju za uklidnění - štve mě, že je mi blbě. Uvařila jsem si mátovej čaj s medem, koupila 100% šťávy a zalezla sem. Dala jsem si červenou řepu, tu teda miluju - tak snad i v tom jsou nějaký vitamíny. Uvidim, co ta teplota na noc, možná zvážim paralen.. Děkuju @jaka17 @coralin @janice_opice @aranel6 @kamisb a @malinka_02 😉

kamisb
26. kvě 2013

@brsh: ber to tak, že tělo aspoň bude věnovat pozornost tomu nachlazení a mimísek bude mít aspoň klid se hezky zabydlet 🙂

brsh
26. kvě 2013

@kamisb Ten jestli už se měl zabydlet, tak je zabydlenej 🙂 Ale děkuju. Já stejně na sobě nic nepociťuju, takže... 😒 No uvidíme 😉

lenkafel
26. kvě 2013

@hhani tak zas je dobrý, že k tomu přistupujete takhle pozitivně....já začínám být značně nervozní, zítra se dozvim, jestli je něco v krvi, ale je fakt, že jsem študovala na netu, kdy je poprvé něco vidět na ultrazvuku a prý až v 6.tt, tak doufám, že v té ktvi něco bude a budu těhulit...
jinak si totiž nedovedu představit, proč bych měla ten megapupík 🙂 a když nic, tak to asi obrečim a budu se chystat na další ket

hhani
26. kvě 2013

@brsh víš,že já na tom byla podobně a nějak jsem to ze sebe vypudila..hlavně ležet,čajík a vitamíny..a neboj třeba i tohle je dobrý znamení..spousta ženských řiká,že když otěhotní tak omarodí ...drž se a hodně štěstíčka 😉

hhani
26. kvě 2013

@lenkafel ono ani nic jiného nezbývá a musime tomu věřit..ještě,že mám tak skvělého chlapa vedle sebe.. za to jsem neskutečně štastná..on je fakt hnací motor a opora,ale takové tady máme asi všechny 🙂...držim mooooc palce 🙂

lenkafel
26. kvě 2013

@hhani to je pravda, nic než čekat nemůžem, ale je to hrůza, no bez opory chlapa se to snad ani nedá zvládat, nemít v něm oporu, tak se asi zbláznim....pořád mě pozitivně ladí, že to bude ok a že když to nevyjde ted, tak potom už určitě a já jsem za to strašně ráda, taky přeju hodně štěstí a hlavně brzo //

kamisb
26. kvě 2013

@brsh - ne každej něco pociťuje. Hezky odpočívej 😉

hhani
26. kvě 2013

@lenkafel v tomhle jsou ty chlapi fakt lepší než my...my se hned hroutíme a oni jsou veliký optimisti...moc děkuji..🙂 jednou určitě budou //...

lenkafel
26. kvě 2013

to jsou...já šla v pátek od doktora a řikám mu, že tam nic neviděla a on na mě a co by tam jako měl vidět po 14dnech??Tak jsem právě sedla k netu a dočetla se, že toje fakt brzo, tak snad ta krev ukáže víc....jednou určitě budou // 🙂 tak se držte a ještě neházejte embryo do žita 🙂

martas14
26. kvě 2013

@coralin a copak nevíš s KETem 🙂 z čeho máš obavy? Já ho právě taky rozjela? Že by byl nějaký problém s rozmrazením si vůbec nepřipouštím a dnes se mi konečně podařilo přesvědčit i manžu, že když to zvládnou dvě, tak že je dáme obě.....zatím nechtěl ani slyšet, protože má strach z dvojčátek, což já taky ale už vtipkujem kam by jsme to všechno dali a tak 😉 jak jsi na tom ty, už stimuluješ?

martas14
26. kvě 2013

@hhani jak říkáš ti naši chlapy jsou jedna část našeho štěstí, která nás potkala a ta druhá příjde taky ...někomu rychleji, jinému při dalším pokusu, ale kdo vyčká jednoho dne se dočká....na každou čeká mimi věřím tomu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru