IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

hhani
30. kvě 2013

😀 ...bud jsi měla krátky protokol-injekce jsi pichala cca 7-10dnů a nebo dlouhý kdy pichaš dele..a OPU je odběr vajíček 🙂

lenkafel
30. kvě 2013

@aranel6 aha, tak děkuji za vysvětlení a do té tabulky to píšete aktuálně, co se týče tohohle roku a nebo i zpětně???

hhani
30. kvě 2013

@aranel6 tak já to napsal jinak,ale snad tak nějak dobře..i když ..když to čtu tak jsem to pochopila asi blbě a mám taky pěknou díru v nauce 😀 😀

hhani
30. kvě 2013

@lenkafel vše co máš za sebou i aktualni stav😉

orin77
30. kvě 2013

@aranel6 A proč to má sílit ob den?

kamisb
30. kvě 2013

@orin77 - říkají, že to HCG ze začátku roste jen každý 2-3dny..

brsh
30. kvě 2013

Ahoj holky, tak jsem vyrazila do Iscare pro recept a radeji jsem se nechala taky dobnout, tak cekam do sesti.na hcg. V nejhorsim to bude zitra rano 🙂 Nevim, jak bych to pred rodinama okecala az do pristiho ctvrtka, ze nemam tuseni, jak.ivf dopadlo 😉 Tak snad... Ale test byl zase silnejsi jak vcera. Takze doufam....

orin77
30. kvě 2013

@brsh Budu držet pěsti. Určitě Ti oznámí zprávu, ze které se budeš vznášet v nadšené euforii 🙂

hhani
30. kvě 2013

@brsh straaaaaaaaašně mooooooc držim palce !!!!!!!!!

brsh
30. kvě 2013

Holky, dekuju moc!!! Nefunguje doma net, tak se snad prihlasin odpo. V tom.mobilu mi to leze na nervy 😉

janice_opice
30. kvě 2013

@lenkafel do tabulky píšeš kolik máš za sebou pokusů a pak aktuální datum pokud probíhá anebo čekáš...

janice_opice
30. kvě 2013

@brsh no tfuuuj tfuuuujj tak dej vědět!!!! ale je to tam to je jasný kor když to sílí

janice_opice
30. kvě 2013

Holky já stejně budu tu tabulku muset upravit aby to trošku vypadalo, snad o víkendu, tamtu jsem vytvořila jen tak narychlo,aby něco bylo 😉

meyryen
30. kvě 2013

Ahoj holky, tak nám zůstal jeden bojovníček, pro kterého si odpoledne jedeme. Pětibuněčné embryo se známkou dvě, od včerejška to vytáhnul z troječky 🙂

kamisb
30. kvě 2013

@brsh - tak to je super 🙂 potichoučku gratuluji 🙂

kamisb
30. kvě 2013

@meyryen - tak sláva ...tak ať se drobečkovi u Tebe moc líbí 😀

misulaf
30. kvě 2013

Ahoj holky, potřebuju radu...dneska jsem 7.den po ET (jedno osmibuněčné jedničkové po 3.dnech kultivace) a 12.den od píchnnutí Pregnylu 10000j. Mám na testu slabounkýho dušíka...myslíte že je to ještě ten hajzlík Pragnyl?? 😉

kamisb
30. kvě 2013

@misulaf - no ráda bych Ti dala pozitivní odpoveď, ale tohle bude hraniční počkej na zítřek nebo na sobotu a porovnej to. Ale určitě tu nějaká naděje už je.

misulaf
30. kvě 2013

@kamisb Ty jsi taky jako já všude 😀

aranel6
30. kvě 2013

@orin77 Jak ti už psala kamish-HCG z počátku roste dvojnásobně každé 2-3 dny -později cca od 7-8.týdne už jen co 4.tý den, ale to už to zpravidla nesleduješ 🙂-je to hlavně pro vás co jdete na krev-pokud by jste šli na krev znova třeba za 3 dny-mělo by být HCG dvojnásobnou hodnotu,tak se potvrzuje prosperující těhu.
Ale na testíku by to násobení taky mělo být vidět 🙂

orin77
30. kvě 2013

@meyryen To je úžasné, až mi z toho přeběhl mráz po zádech. To je teda chlapák. Jde vidět, že je opravdu vyvolený s vůlí to dotáhnout do zdárného narození 😉

orin77
30. kvě 2013

@aranel6 děkuji moc za informace

kamisb
30. kvě 2013

@misulaf - njn, došlo mi to když jsem odepsala 🙂

janice_opice
30. kvě 2013

@meyryen tak budu držet mooooocccc pěsti at to vybojuje!!!!! 😉

janinafox
30. kvě 2013

@meyryen držím ti moc moc moc palečky...

aranel6
30. kvě 2013

@meyryen Tak to je krásný silný bojovníček, tak ať se mu u maminky líbí 😵

barakara
30. kvě 2013

@brsh Ahoj drzim moc palecky....koukam, ze Ti snad IVF vyslo, to je super! 😵 😵

Jinak ja uz stimuluju druhy den, v pondeli jdu na kontrolu jak rostou folici.

jaka17
30. kvě 2013

@brsh neboj..., já se taky bojím a ve dvou se bojí líp 😀 já byla na testu nakonec hned blízko v laborce, stál 200.- výsledek bude odpoledne...

jaka17
30. kvě 2013

@meyryen vidíš, a zejtra v mámě z něj bude 1 😀

orin77
30. kvě 2013

@jaka17 tak to máš bezvadný, já si teda ještě počkám.

absti
30. kvě 2013

Kočky,
připlatila jste si některá asistovaný hatching????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru