IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
30. kvě 2013

@absti ahoj, já ho budu mít normálně v balíčku, takže mi ho budou dělat automaticky🙂
Ale v některých centrech už ho moc nedělají co vím...

kamisb
30. kvě 2013

@absti - koukala jsem na jednu reportáž a i doktorka to potvrdila, ale jestli máte ICSI tak AH je zbytečný protože ten obal už je vlastně jednou narušený, tak že to prý jsou zbytečně vyhozený peníze.
Ale víte jak to je, co doktor to jiný názor. Dala bych na doporučení embryologa.

orin77
30. kvě 2013

@absti My ne, ani nám to nenabídli.

jaka17
30. kvě 2013

@orin77 taky jsem se divila,že to bude brzo, ale ještě není vyhráno, sestra to chtěla dělat na manželovým odběru/ byl se mnou a nechal si odebrat jaterní testy/ tak snad ví, co dělá, jako celé naše zdravotnictví.....

janice_opice
30. kvě 2013

No právě, mně bylo řečeno, že AZH se až tak moc nedělá spíš prý u KET

orin77
30. kvě 2013

@jaka17 Takže je riziko, že Tobě udělají jaterní testy a manželovi hladinu HTC 😎

sasanka033
30. kvě 2013

@absti ja do AH ted pujdu pri KETu, pokud to bude pro embryo vhodne.

aranel6
30. kvě 2013

My jsme AH měli, ikdyž embrioložka říkala,že si myslí,že potřeba není, že je to AA blastocysta a že by to měla zvládnout sama,ale prostě pro klid duše jsme ho udělali, tak doufám že to bylo správné rozhodnutí.

janice_opice
30. kvě 2013

@sasanka033 jj právě jsem koukala na nějakej pořad a tam povídali, že při KETU je to dobré, že už to rozmrazení je pro mimíska záhul,tak, aby to měl jednodušší. Ale co doktor to názor....

janice_opice
30. kvě 2013

@aranel6 já si myslím, že určo jste nic nezkazili🙂

orin77
30. kvě 2013

Koukám, že dneska je tady docela mrtvo, hlavně po obědě 😀 Já jsem taky pořád utahaná a ospalá, kolikrát mám problém v práci se vůbec soustředit.

absti
30. kvě 2013

@janice_opice
a kam chodíš do CARu? já chodím do Gennetu na letnou a tam v balíčku není nic... za všechno se platí 😠
@kamisb no mi máme spermijky výborné , ale do ICSI půjdeme i tak .. taky jsem četla že po této metodě už je jednou obal narušen...
@sasanka033 a kdy jdeš na KET?

Holky děkuji za reakce.. já jdu v pondělí do Caru tak se na to chci právě zeptat. Na netu jsem četla, že AH zvyšuje úspěšnost IVF.

janice_opice
30. kvě 2013

@absti já jsem ted přestoupila na svůj 7. pokus IVF do IVF Cube a jsem tam moc spokojená, Absolutně jiný přístup a po tom posledním extempore jsem prostě potřebovala odejít... Já nevím,jelsti jsi samoplátkyně, ale ty balíčky tam mají asi pro samoplátkyně jenom - ale možná i ne..a když jsem to počítala, tak tam ušetřím skoro 12 tisíc než v minulém CAR kde počítali každý prd zvlášť. Ale hlavně ten přístup je skvělej🙂

kamisb
30. kvě 2013

@absti - já taky chodím do gennetu, ale klidně se na to zeptej doktorky a uvidíš co ti řekne, ale je pravda že ty 3tis nebo kolik to stojí navíc asi není takový rozdíl.

jaka17
30. kvě 2013

@orin77 Ahoj, tak hcg mám 538,5 myslím, že je to ok....do CARu jdu v úterý pro léky, tak si nechám udělat druhý, jak to stoupá...Snad to bude dobrý i u tebe.......tfuj,tfuj, tfuj...

absti
30. kvě 2013

@janice_opice
Můžu se tě zeptat jestli víš o nějakém důvodu proč se Vám mimísek nedaří, když píšeš že jsi podstoupila 7 IVF?

jaka17
30. kvě 2013

@absti já se taky na AH ptala a dr mi řekla, že u ICSI je to zbytečný, že už tam dírku má....

absti
30. kvě 2013

@kamisb
no přesně jak píšeš. Ty 3 tisíce mě už nezabijou a hlavně budu mít jistotu, že jsem udělala pro mimíska všechno...
Ke komu chodíš? Já chodím do G.na Letnou k Mudr.Vykysalé

absti
30. kvě 2013

@jaka17
no taky už jsem to slyšela... a povedlo se?

janice_opice
30. kvě 2013

@absti no, moje 1.IVF bylo úspěšné - narodil se mi kluk a ted mu bude 12...... pak jsem ještě s bývalým partnerem absolovala další 4 pokusy a nic...přes veškerou genetiku imunologii a vyšetření nic, takže vlastně nikdo neví proč. Pak jsem si říkala, že to tak asi mělo být, protože jsme se rozešli a ne v moc dobrém.....Tedy hlavne on kopal...
poznala jsem svého současného muže a po nějakém čase jsme se rozhodli, když jsme vyřešili nějakou finanční tíseň, že bychom spolu chtěli miminko mít a moc. Takže pokus číslo 6(v březnu 2013), který tedy byl od začátku do konce špatně - poslali mě dřív na OPU, protože špatně změřili folíky no a prostě stres a stres.No a nakonec jsem vlastně zjistila, že mám tu štítnou žlázu totál rozhozenou, což samozřejmě mohla(i když nemusela to být jediná) bát příčina nezdaru.... Takže jsem se rozhodli zkusit to ještě jednou a naposled a doufám, že kdyby to nevyšlo, tak tentokrát by mohli být i nějací mrazáčci aspon na KET. Jo zapomněla jsem říct, že mně nic jinýho než IVF nezbývá, páč nemám ani jeden vejcovod..🙂

kamisb
30. kvě 2013

@absti - já k Langerové, zatím jsem spokojená. Ale určitě se zeptej, ono taky aby nepíchli špatně a něco neponičili. Dala bych asi na její radu.

jaka17
30. kvě 2013

@absti jo jo, zatím to vypadá , že jo...tak jen to nezakřiknout, ono nás ještě po // čeká plno úskalí . srdíčko na UTZ, genetika a tak, ale člověk musí věřit... 😀 😀

jaka17
30. kvě 2013

@janice_opice jani, kde jsi prosím psala ty hodnoty HCG??? přibližně stránku asi nevíš 😝

absti
30. kvě 2013

@janice_opice
já už taky nemám jeden vejcovod a to z důvodu mimoděložního těhotenství které bylo z přirozeného početí..

janice_opice
30. kvě 2013

@jaka17 šmarjááa stránku fakt nevím, ale tohle by se ti mohlo hodit?
7 dní (1. týden) 21 dní (3 týdny) 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 – 7 340
28 dní 42 dní (6 tt) 1080 – 56 500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7 - 8 tt) 7 650 – 229 000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8 – 11 tt) 25 700 – 288 000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11 – 15 tt) 13 300 – 253 000
17 - 24 týden Druhý trimestr 4 060 – 65 400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3 640 – 117 000

janice_opice
30. kvě 2013

@absti stejně je to tak strašně nefér:( ale my to dáme a vyjde to a ty jdeš kdy na stimulku? 😉

aranel6
30. kvě 2013

@jaka17 Nádhera - to je přímo ukázkové HCG 🙂, takže trochu hlasitější gratulace

absti
30. kvě 2013

@janice_opice
určitě to dáme 🙂
já už od pondělí píchám 225 jednotek menopuru. Takže u mne je už stimulka v plném proudu. V pondělí jdu na kontrolu tak se trošku bojím , aby mi foliky vůbec rostli... mě totiž vůbec nic není a ani břicho mě nějak nebojí... Při prvním IVF jsem měla krátký protokol a 8 vajíček a teď mám dlouhý protokol...

absti
30. kvě 2013

@jaka17
No tak to je supr 🙂

janice_opice
30. kvě 2013

@absti jé tak to držím pěsti, já snad začnu nějak za těch 10 dnů doufám a moc si to přeju, no uvidíme, snad tu genetiku pošlou včas a bude OK. tak tfuj tfuj a informuj - v tabulce jsi zapsaná? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru