IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

hhani
2. čer 2013

@brsh ahoj🙂...no už přestalo pršet tak snad bude už jenom líp,ale je to strsšný,chudáci lidi ☹ ....k dálnici mooooooooc gratuluji 😉

martas14
2. čer 2013

@sasanka033 aha tak to jo, to si tělo asi potřebovalo dát oddych aby se srovnalo....já měla vše v pořádku folíky dva kolem 8mm jen ta slizna nízká ☹ teď jsem psala s jednou holčinou a ona lepí čtyři náplasti a roste jí po tom skvěle, tak fakt nechápu proč mi nezvednou o víc, když jí to pomohlo i po tom 1O DC 😠

martas14
2. čer 2013

@coralin aha takže ty jsi to teprve teď rozjela, tak hlavně ať ti to jde dobře, bez vedlejších účinků a roste slizna o sto šest 😉 a určitě dám vědět

martas14
2. čer 2013

@jaka17 kéž by holka, ale bohužel nerostou potvora jedna 😝

martas14
2. čer 2013

@mispulina912 téda ty máš sliznu jednou takovou co já, no ty jsi šikula, to se teda máš, mě právě neroste to je děs 😒 a ten kontryhel piješ kolik? No ale když jsi jí měla posledně 9 mm tak to byla taky dobrá né? na CARu mi právě říkali že sedm je limitní ale že se tak dělává 7 -9 mm

martas14
2. čer 2013

@mispulina912 tož ve čtvrtek budu držet palce ať ti zadělají na pořádné // 😉

akdar5
2. čer 2013

@hhani no, snad vědí ,co dělají...asi nemáme na výběr... 🙂 a co ty, už jsi to dostala? nebo tam zítra budeš volat?

hhani
2. čer 2013

@akdar5 to nemáme... 🙂..jj už dorazila mrcha jedna..tak je to definitivní,ale už se těšim na září 😉 ...jediný co mě strašně mrzí,je že nemáme ty mrazáčky,ale co nadělám .. ☹

akdar5
2. čer 2013

@hhani a kolikátý den od vysazení utroše ti dorazila?
tak v září to bude určitě lepší a určitě se to hned povede 😉 máš si ještě pořádně užít léto a pak Ti to nastane... 😉

hhani
2. čer 2013

@akdar5 🙂..to určitě,ale s břichem by se mi užívalo mnohem líp 😀 ..3 dny po vysazení ...to máš ještě čas..a zítra budeš testit?

akdar5
2. čer 2013

@hhani stejně se tu každá budeme stěžovat,až budeme mít mega pupík... 🙂 ve čtvrtek jsem měla poslední, myslím,že stejně jako ty,pokud si dobře pamatuju. jo, ráno budu testit - bojim,bojim...a pak se rozhodne,co dál

hhani
2. čer 2013

@akdar5 já už ve čtvrtek nebrala...ale neboj dobře to dopadne 🙂... a na ty mega pupíky si určo budeme stěžovat,ale bude to i tak nádhera 🙂

akdar5
2. čer 2013

@hhani tak uvidíme, já už tak tři dny nemůžu pořádně spát, už jen kvůli tomu,že jsem nervozní,ale taky furt lítám na záchod...děs....to jo, už abychom ten pupíček měly...a brzo taky budeme mít 😉

hhani
2. čer 2013

at ti prinese moc štěstí 🙂

akdar5
2. čer 2013

@hhani děkuju... 😉 snad přinese 🙂

hhani
2. čer 2013

@akdar5 žádný snad,ale URČITĚ!!!!! 🙂

jaka17
2. čer 2013

@akdar5 neboj, to já měla taky - po půlnoci na záchod a pak jsem nemohla zabrat, pak ve dvě, pak v pět, pak chtěl ven pes...no a dopadlo to, tak tobě taky.. 😵 😵

sasanka033
2. čer 2013

holky, mne je upne uzko z ty vody. mame pred barakem botic, o kilometr dal uz je vylitej. je to fakt hnus:(

jaka17
2. čer 2013

@sasanka033 taky na to koukám, od Bohemky....je to síla..chudáci lidi, co to mají už po několikátý, ...

sasanka033
2. čer 2013

@jaka17 od bohemky? tak to mi koukas do oken🙂)) sportovni?

sasanka033
2. čer 2013

@jaka17 preparkovali jsme si radeji vejs i auto a byli se podivat u grobovky a tam uz je to vylity:(

sasanka033
2. čer 2013

@jaka17 to je v pytli, zavrou na zejtra i kus metra, cely useky:(

jaka17
2. čer 2013

@sasanka033 přípotoční,my máme auto naštěstí v garáži...a bydlíme ve 3.patře...no ale stejně ..snad přestane už konečně lejt..

lucavka
2. čer 2013

Ahoj holky. Musím vás dočíst. Dneska jsem si udělala hezkej den s kamarádkou a našima synátorama. Dneska sem 5. DC. Začalo mě nějak bolet přicho, přitom mrcha zmizla už třetí den stimulace. Snad to není zase špatný znamení. Ve čtvrtek UTZ tak uvidíme jestli se dočkáme Ketíku.

hhani
2. čer 2013

@sasanka033 ty
@jaka17 ty jo holky ..je to strašný co se děje...tak to hlavně přežijte bez úhony...Ať už to skončí,je to hrozný... ☹ ☹

jaka17
2. čer 2013

@hhani díky, a to my jsme doslova "za vodou" proti těm, co jsou u řek....koukám na zprávy a je to hnus.. 😔

hhani
2. čer 2013

@jaka17 ...hrozná bezmoc.... ☹

malinka_02
2. čer 2013

@rose8 proc zrovna 19 den?

coralin
2. čer 2013

tak máme po dovolený na chatě....:(
plaveme....

coralin
2. čer 2013

@jednalucka taky bych jela k moři, ale s tím naším psím mimi to teď nejde..ale teploučko a moříčko bych brala hned. Včera jim tam, ale prý taky pršelo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru