IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

brsh
7. čer 2013

Holky, jinak mi tu zbylo celý nový pero Gonalu 450 j. Nechce někdo? @janice_opice - kdybys pak potřebovala dokoupit, tak bysme se nějak určitě dohodly, mám ho tu celkem na prd v lednici 😉

coralin
7. čer 2013

@janice_opice jo jo, byla tam loni a koukala jsem na fotky a vážně paráda. Jinak motorky taky pěkný..pohodička na relax🙂 🙂

coralin
7. čer 2013

@visnu držím pěsti, ať je to dobrý.. tu psýchu zkus ukočírovat. Já měla po prednisonu strašný stavy a jsem ráda, že mám teď ten metypred, protože ten mi to nedělá🙂

coralin
7. čer 2013

@meyryen koukám, že to taky nemáš jednoduchý, ale 17% je v pohodě, já měla 69,7%

janice_opice
7. čer 2013

@brsh jéé tak mi ho schovej, něco jsem nasbírala, ale nevím kolik toho budu potřebovat a kolik by jsi za něj chtěla? 🙂

meyryen
7. čer 2013

@coralin Jojo není to tak moc, jen trochu zvýšené 😎 A na kolik se ti je podařilo dostat teď?

coralin
7. čer 2013

@meyryen před IVF jsem měla 41,5 % a to bylo v dubnu, jsem pořád na metypredu, chtěla jsem si udělat kontrolní testy, ale nemůžu sehnat paní doktorku Malíčkovou. Zajímalo by mě jak ty hodnoty vypadají teď. Všichni říkali, že je to v normě, nechávala jsem si dělat ještě další vyšetření v Podolí, kde ho dělají jiným způsobem a potvrdili, mi, že je to ok ať do IVF jdeme.. Šli jsme.. strašně jsem tomu věřila.. přála jsem si, aby to bylo i na jaře.. ale nějak se mu mě nechtějí zabydlet... ☹ tak snad teď🙂
to ti klesne úplně krásně po prednisonu🙂

brsh
7. čer 2013

@janice_opice Já nevím, mám na účtence 3852 - nějak se domluvíme, mně je na prd 🙂 Dopláceli jsme stejně za léky 13 000 - což mi přijde dost strašný, na to, že jsem měla "hrazený" IVF od pojišťovny. Ale čert to vem, když je fazol 🙂 Měla jsem celou dobu 300 j Gonalu a prý pojišťovna hradí jen 2225 j... asi jo

jaka17
7. čer 2013

@eviku52 já chodím do Iscare
@zimka já beru estrofen2-2-2 a utroš 2-2-2 +anopyrin a prednison 1 večer.To mám brát dál.. prostě hormony na slizny ,aby se nezačaly odlupovat a pěkně živily mimčo, než si udělá placentu...pak se to vysadí.

janice_opice
7. čer 2013

@brsh no mně to povídej já taky šetřim kde můžu, jo IVF je business ..hele ale za to mimčo to stálo ne??? 😀

janice_opice
7. čer 2013

@coralin o čem se to bavíte holky?

sasanka033
7. čer 2013

dobre dopoledne vsem🙂

@coralin cusky, tak v pondeli se dozvime, kdy jdes na KET?
@meyryen ty zlobivko, nezmatkuj, proste tam je a hotovo🙂 ja jsem ted taky po ketu a po nezdarenym ivf ani nemam chut testovat, proste budu cekat, ale na naky priznaky uz fakt neverim - po ET jsem mela ms bolesti, v noci se budila na curani a, byla desne unavena, zvysena teplota...proste tehu priznaky a prd z toho. kolikatej jsi den?
@brsh nazdar matko🙂 a co cudka, dala by sis?
@janice_opice jak je to vsechno relativni, vid, donedavna ses modlila, aby ms neprisla a ted zas naopak 😀

sasanka033
7. čer 2013

@eviku52 ahoj, tebe asi neznam, ale gratuluju!!! 🙂 nejaky podrobnosti?🙂 ET? KET? kolikaty pokus, kolik jste zavadeli?🙂

brsh
7. čer 2013

@janice_opice - tak o tom žádná samozřejmě 🙂
@sasanka033 - hele, nezakřikni mi to, ty kozo 😀

sasanka033
7. čer 2013

@brsh neeee, to ja spis tak popichuju, esli ted uz vydrzis bez cudky🙂 jako esli mas chut a tak🙂 takze mas, ale nedas, dle reakce 😀 ja mam klid v tomhle ohledu, nemam ani chut, kdyz jedu ty hormony.

janice_opice
7. čer 2013

@sasanka033 ty jedeš 😀 no joo já zítra začínám se stimulkou🙂

sasanka033
7. čer 2013

holky, dneska vyrazim pres reku na smichov, nakoupit neco do bioochodu myho oblibenyho. asi pesky, aby se mi trochu prokrvila deloha. jsem zvedava, jak vltava vypada. nevite, zda je uz vsechno ok? da se jit po nabrezi, pres mosty a tak?

sasanka033
7. čer 2013

@janice_opice to je dobre, to jsem rada, preju ti to, i kdyz musis bejt po tolika pokusech vycvicena v trpelivosti, je dobre, ze se konecne neco zacne dit🙂 tak pichej, pichej🙂

kamisb
7. čer 2013

@jaka17 - a ten prednison fakt furt máš jeden denně, mě na imunologii říkali, hned jak se potvrdí těhu tak snížit na polovinu ...pak v 8tt na kontrolní krev a podle výsledků se pak buď vysadí nebo dál bere ta půka ....

janice_opice
7. čer 2013

@sasanka033 jj dá, dneska jsem jela do karlína normálně autem a přes mosty se dá úplně v pohodě.
hele to my jsem si s Martas14 daly včera každá lahvinku červenýho na prokrvení:DD
jo a co se týče mé trpělivosti to sice bych měla být vycvičená,ale opak je pravdou:D přijde mi, že právě naopak!

sasanka033
7. čer 2013

@janice_opice no tak to ja uz zadnej chlast nechci ani videt, minulej tejden jsem si dala svoje milovany plznicky dvanactecky, celkem tri kousky a bylo mi strasne zle dva dny - migrena a bliti. zrejme se estrofem u me s chlastem nejak nekamaradi🙂

jaka17
7. čer 2013

@kamisb no jo, nemám nic měnit...tak sama do toho nepůjdu..snad to fazolka vydrží..

meyryen
7. čer 2013

@sasanka033 Dneska 8. den 😕

sasanka033
7. čer 2013

@meyryen a co delas? jsi doma?

meyryen
7. čer 2013

@sasanka033 Kdepak to by mi hráblo, v práci 😀

sasanka033
7. čer 2013

@meyryen tak to jo🙂 chtela jsem ti to doporucit prave 😀

zimka
7. čer 2013

@jaka17 Aha, tak to máš stejně, já mám teda jen ten Estrofem a Utroš a listovku. Ty další ne. Ale to byl jen KET - tys měla vlastně taky sněhuláčka?

zimka
7. čer 2013

@malinka_02 Taky jsem na nějaký koukala na internetu, ale ve všech byly třicetikilový modelky, tak to asi pak koupím normálně v obchodě, přes internet si netroufnu. Ale pěkný by se sehnat daly, to zas jo. Ale teda.... před testováním nervy k nevydržení, co tam bude, teď zas se víc bojím, když už to tam JE, tak aby to vydrželo a bylo to i na UTZ! 14 dní, bóže! 😀
A to mám manžela takovýho flegmouše - co se nervíš? Test je pozitivní, tak to neřeš.
Jo, a sranda - jdu ze schodů a prej - "neposkakuj, ať je nevytřeseš!".

jaka17
7. čer 2013

@zimka ne, já měla ET a máme ještě jedno zamrazeno, ale na to už doufám nedojde...
je lepší, že se tváří jako flegmouš, než se nervovat oba 😀 😀

jaka17
7. čer 2013

@zimka jo vy máte zavedeny dvě???já mám prednison kvůli imunitě a anopyrin kvůli lomivosti kapilár

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru