IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

akdar5
19. čer 2013

@malinka_02 neboj, taky u vás bude bušit 😉 i když ty obavu chápu - těch se asi nezbavíme 🙂

orin77
19. čer 2013

@akdar5 Já byla na UTZ zatím jednou a v takovým spěchu. Prý tam bobík je, ale byl ještě moc malinký. Takže jdu na kontrolní v pátek 21/6. Tak zkusím požádat o fotečku 🙂

akdar5
19. čer 2013

@martas14 tak víš,jak to je 😉 teď je většina fotek v počítači a člověk se nemůže dokopat ty fotky nechat vyvolat a tady? to máš hned v ruce...:D :D :D a tatínek s náma nejezdil,tak to prostě nutně potřeboval vidět 🙂

akdar5
19. čer 2013

@orin77 no, ono když se koukneš na tu první fotku,tak je to ta tečka uprostřed...:D neuvěřitelný,jak z takové tečky může být miminko... 🙂

pavlina1976
19. čer 2013

Dobré ráno ženy 😀 , vy jste se pěkně rozjely včera večer 😵 , fakt jsem teď bavila! Děkuju za radu s ledováním, zítra to hned zkusím, neb začínám ke gonalu píchat ten menopur 😒. Těším se na nové zprávičky 😀. Asi dneska risknu ten bazén, zase je vedro, už od rána, skočím na lehátko a bude se opalovat, to nemůžu z bazénu nastydnout ne? V takovém vedru, můj chlap mě straší ať tam radši nelezu, abych nenastydla atd....tak mě úplně pobláznil 😕 . A na večer naložím kuřecí křidýlka na gril.....

janice_opice
19. čer 2013

@pavlina1976 😀 si myslim, že nastydnout určo nemůžeš, jen bacha na přespřílišné slunění a na infekce z vody, ale předpokládám, že bazen je čistej asi ne? 😀

pavlina1976
19. čer 2013

@janice_opice no nějakej ten chlor jsem tam dala 😉 😉 , napouštím ho i z řádu, vždy jsem ho napouštěla ze studny, ale máme málo hlubokou a je tam jen povrchová voda, na první kuk vypadá čistě, ale za boha jsem tu vodu nemohla udržet čistou, buď byla zelená, nebo moc přechlorovaná........Pochopila jsem z diskuze, že máš nějak víc zvířat jo? Tak zase to máme stejně 😀 , vypadá to, že si vymejšlím, ale vážně, máme dva psy, 4 kočky (jednu nahatou).....Takže taková malá zoo, je fakt, že se teda nenudíme co?

absti
19. čer 2013

@pavlina1976
Já jsem po ETu a v Caru mi dovolily jak sluníčko tak domácí bazén... na koupaliště nebo veřejný bazén nesmím, protože tam infekce hrozí, ale doma ne 🙂

brsh
19. čer 2013

@akdar5 - ja jdu az 17/7 na krev a pak 22/7 na utz i s panem domacim 😉 to bude pekne dlouhej mesic. Ja jsem nakonec ani utz v CARu nestihla. Tak at vse dale klape ;)) btw: kolik jsi ted tt? @pavlina1976 - spis at neprostydnes z ty vody, co se drzi v matraci - preci jen nema 37 stupnu 😉

pavlina1976
19. čer 2013

@brsh jj, tak tam asi vlítnu a pak na lehátko vedle 😉 , je fakt, že za ty dva dny se moc prohřát nestačil......já jdu něco dělat, moc se mi nechce ale musím 😀

janice_opice
19. čer 2013

@pavlina1976 jjj máme psa (vydá tak za 4), dvě kočky, dva papoušky, hodně rybiček, kraba, manžela, syna....a to vše v bytě 😀 😀 😀 občas je to tam jako když se probouz í džungle
Jáááá tíííí zááávidímmmm ten bazééééénnn strááášnéěěěěěě ale až budeme mít na chatě studnu tak taky budeme mít cachtačku

jaka17
19. čer 2013

@absti Tak to je super, já se do bazénu taky bála, ale včera už jsem to nevydr... 😎 no a sluním si jen nohy...a jen zapředu, 😀 😀
@brsh ježíš to je za dlouho...ale přesně tak mi to vyšlo v kalendáři vyšetření..že máme jít 17/7 na ten větší UTz a genetiku...
@janice_opice chudáku, ty v těch tropech seš v práci někde v horku.. já mám kabinet ve skoro sklepě, takže je mi normálně zima na nohy..no ale když vylezu, tak dostanu pecku jak palicí...

jaka17
19. čer 2013

@orin77 ahoj naše dvojče, jak se máš, co záda, je ti něco, blbě a tak?? Já jdu zítra pro další fotečku...

orin77
19. čer 2013

@jaka17 Ahoj, taky bych už ráda měla nějakou fotečku. Je mi strašné vedro, připadám si jak vyplavený vorvaň. Jak je v práci? Zvládáš To?

orin77
19. čer 2013

@jaka17 Dneska až na bolest zad mi zatím nic není, což je bezva, ale znáš to, když ti nic není tak si říkáš jestli je všechno v pořádku a když ti něco je tak si to říkáš taky 😉 že by mi bylo jindy na zvracení říct nemůžu, spíš mě pořád pobolíval podbříšek, jako když máš MS

janice_opice
19. čer 2013

@jaka17 ale néé, máme tu klimošku,ale já asi jak jsem nacpaná těmě hormonama dlouhodobě, tak mi není úplně dobře a nějak to snášim hůř to teplo

jaka17
19. čer 2013

@orin77 jojo, to znám, furt je prostě něco, stále tomu v podstatě ještě pořád nevěřím...že to tak je...no, potichu, ať to nezakřiknem...já v práci papírování, pohoda, všichni jsou na mě hodní... 😀 😀 jen to vedro 😝 a když se najím, je mi šoufl...ale jen po něčem, asi to tláče nechutná
@janice_opice nojo, není nad to se nechat ofouknout na mašině...

lolinek
19. čer 2013

Přesně před týdnem v totu dobu mi doktor zavedl naše dva kulíšky,tak doufám,že tam ještě jsou 🙂

orin77
19. čer 2013

@lolinek To víš, že tam jsou, akorát slaví výročí, kdy se dostali do ráje 🙂

janice_opice
19. čer 2013

@
@jaka17 to joo ale i v tom městě tě to už moc neofoukne 😀

janice_opice
19. čer 2013

@lolinek té jasný, že jsou kam by taky chodili, když tam mají ráj🙂

lolinek
19. čer 2013

@orin77
@janice_opice taky jim to neustále vykládám a hladím,přemlouvám.

lolinek
19. čer 2013

@janice_opice jak to vypadá s folíkama?

janice_opice
19. čer 2013

@lolinek no hele nic moc .....včera na utz to bylo špatný, moc se jim nechce růst, takže mi ještě zvýšili dávku a v pátek na další UTZ a tentokrát doufám, že se proberou a fakt dorostou a já půjdu v pondělí na OPU

lolinek
19. čer 2013

@janice_opice jé,já byla taky v pondělí na OPU,to bude dobrý hlavně žádnou paniku.Však jsem Ti říkala,jak to bylo s těma mojema folíkama.Všechny na ně tady myslíme,však oni povyrostou 🙂

jaka17
19. čer 2013

@lolinek neboj, jsou tam a lebedí si 😀

lolinek
19. čer 2013

@jaka17 doufám,naděje,ta umírá poslední!!!!!! 🙂

lolinek
19. čer 2013

Jdu si dát sprchu a pádím do práce,doufám,že se neusmažím 🙂

brsh
19. čer 2013

@jaka17 je to hrozna doba. Vlastne mesic stejne jako u prvni prohlidky. 18/5 byl transfer a 18/6 prvni utz 😉 snad bude vsechno dobry, ty nervy teda chvilema pracujou, kdyz cejtim vic bricho. Ale to je asi normalni 🙂 asi jsi taky takhle neresila pevni dve tehu, co?!

jaka17
19. čer 2013

@brsh to bylo úplně jiný, UTZ mi dělali poprvé v porodnici před porodem... 😀 😀 no a sdruhým jsem se do poradny dostala až v 5 měsíci, předtím jsem neměla hlídání...nic jsem si nepřipouštěla.. blahá nevědomost!!!
No tak si to te´d užiju..
teprve vidím, jaký je to zázrak

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru