IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

petulak1988
27. čer 2013

@janice_opice to ja vim ze zbytek jim plati pojistovna ale jsem tu spokojena dela tu nejvetsi odbornik v oboru a podle jinych zen ktere znam a maji odtud miminko verim ze jsem v dobrych rukou....odesli jsme z jednoho soukromeho a to z pronatalu...ted chodime k Apolinari

petulak1988
27. čer 2013

@brsh jj jsem v klidu verim mu ikdyz nemame imunologii a genetiku....beru to tak ze jim nedame pokoj dokud nebudu mit mimiska v postylce.. 🙂 mam jeste dva pokusy a pak holt normalne placene...🙂

hhani
27. čer 2013

@petulak1988 Apolinář je dobrý..Koukni na Ráďu akdar5@ taky z Apo poprvé a hned to vyšlo..taky nám to vyjde,jen nepřestat věřit 🙂

petulak1988
27. čer 2013

@hhani taky chodis k apolinari???Delali ti genetiku a imunologii??

hhani
27. čer 2013

@petulak1988 nedělali,ale ted až tam pujdu tak jsem na ně mnohem víc připravená 🙂..pořád si řikám,že to první zkusili nejjednoduší cestou a proto se toho nedělo tolik,ale podruhé už je jen tak nenechám...

petulak1988
27. čer 2013

@hhani jj me rekli ze to delaji tak po druhem neuspesnem IVF ...ze prvni je tak na zkousku aby vedeli jak zena reaguje a stane se ze se to poovede hned..tak jim verim jsem tam spokojena....ty jdes na druhe IVF ,??

hhani
27. čer 2013

@petulak1988 jj,jdu v září ..jsem tam taky spokojena az na tu dr.Bláhovou o té jsme si spolu už kdysi psali.Takže během července si zavolám na objednání na srpen a pokusim se Jirsovou nebo Poláškovou.Chci začít tu stimulku hned v září tak at všechno mám.Jinak jsme zatim spokojený... 🙂

petulak1988
27. čer 2013

@hhani tak ta mi dnes delala transfer a musim rict ze jsem ji poprve zazila takhle milou 🙂 byla fakt prijemna a to jsem ani necekala...uz kdyz jsem videla jak jde na salek tak jsem si rikala a jeje.. ale bylo to v poradku a ani od ni to nebolelo.. 🙂 tak uvidime...predtim mi vzdy trasferoval rezabek.. no ja bych take potom hned sla na genetiku a imunologii

coralin
27. čer 2013

@martas14 moc díky, bylo to krásný🙂

janice_opice
27. čer 2013

@brsh ty jo čtyřbunka joo??? tak to je super:DDDD to bylo skoro jak můj synátor - ten měl jen o dvě bunky víc a pak se narodi l čestikilovej -- tak ty budeš mít čtyřkilový dítě 😀
@jaka17 mno joooooo furt jim povídám🙂 neustále jsem obložená zvířatama🙂 😀 u nás je to jako v blázinci
@hhani děkuju a jsem ráda, že brzo půjdeš na KET, já jsem zvědavá,jelsti ten náš třetí bobek to do soboty ještě nějak dožene....

coralin
27. čer 2013

@baby1984 když se jí chtít nebude tak se jí zbavíš jinou cestou🙂, neboj, ségra na nich byla, dělali jí laparku a byla hned v pohodě...

janice_opice
27. čer 2013

@martas14 dneska odpoledne ajk jsem spala tak jsme měla strašnou chut na hrášek tak jsem poslala muže at mi koupí aspon plechovku od Bonduele.....takže to je dobrý znamení---brzo budeš mít hrášky!!!(v plechovce ne samozřejmě) teda doufám 😀

janice_opice
27. čer 2013

@petulak1988 důležité je, že jsi spokojená 😉

coralin
27. čer 2013

@petulak1988 aha, tak to je mystifikace🙂 taky máme neteřinku, teď měla 2 roky🙂 do Icare a před tím jsem chodila do Podolí....

jaka17
27. čer 2013

@janice_opice no jen abyste si to nevymenily,y hrasky a marta jelitko... 😔 😔

coralin
27. čer 2013

@janice_opice to jsme na to byly dost podobně, odpoledne jsem taky odpočívala a spala jsem a ted jsem si dávala hrášek, kterej jsme si dopolko koupili u zelináře🙂 😀

janice_opice
27. čer 2013

@jaka17 no martas maso nejí tak nevím - já jedině hrášky, že by se mi Vikingové pokakali 😀 😀

pavlina1976
27. čer 2013

Tak jsem se na zítra zušlechtila 😀 a těším se, snad jich bude dost a budou tak šikovný jako Janičky 😉 .

janice_opice
27. čer 2013

@coralin no vidíííššššš tak to bude asi hrášková vlna 😀 😀 já se zítra asi vypravím na chatu do přírody🙂 snad to neva 😉

janice_opice
27. čer 2013

@pavlina1976 to je jasný, bude jich mnohem víc, celá armáda 😀 😀 a jak jsi se zušlechitla?? oholila jsi si nohy abys je nepoškrábala???? 😀 😀 😀 😀 😀

pavlina1976
27. čer 2013

@janice_opice Jani teď už samý pozitiva, dovolené a mimina 🙂

pavlina1976
27. čer 2013

@janice_opice A nejen nohy 😀 😀 , aby to byla taky trochu kultura za 500 😀

janice_opice
27. čer 2013

@brsh fakt čtyřbunkový?? to je fakt paráda, v dnešní době kdy všichni mají blastocysty je to krása, když má někdo takhle malinkatoučký🙂)) tady je vidět že každé miámino má svou šanci!!!

janice_opice
27. čer 2013

no nic jdu si píchnout zas fraxiparin...teda hele holky taky jste si píchal někdo ten decapeptyl 8. den po Pregnylu?

coralin
27. čer 2013

@janice_opice změníš prostředí a přijdeš na jiný myšlenky.... já myslím, že určitě ne, když budeš relaxovat🙂

malinka_02
27. čer 2013

@janice_opice ja teda pak uz nepichala nic..

martas14
27. čer 2013

@janice_opice
@coralin aby jste holky viděly jak vás podporuju, tak se připojuji, sežrala jsem před hodinou plnou misku hrášků ze zahrádky, táta donesl tak se nedalo odolat, hrášku se totiž nedá ubránit a musí do bříška, přesně jak embryjka....
palce už samozřejmě necítím, takže bys mě měla vidět jak teď píšu na mezerník, to abych používala tužku v puse 😀 😀

martas14
27. čer 2013

@janice_opice o tom decap. jsem neslyšela u nás na podporu po ET píchali právě jen ten agulotin....

kamisb
27. čer 2013

@petulak1988 - někdy stačí i jen jeden jediný bojovníček ...tak hezky odpočívat nic netahat hezky pozitivně myslet 🙂

martas14
27. čer 2013

@pavlina1976 no tak to jsi to vzala pěkně od podlahy s tím holením, ale neboj oni tam dělají maximálně fotky embryek ...jestli jsi se připravovala na něco víc 😀 😀 😀
ráno jedete pěkně brzoučko, takže aspoň nebudeš muset moc čekat a budeš těhulkáááá 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru