IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
30. čer 2013

Ahoj holky, ani nevím jak to napsat............. nevím, jestli to bylo těma vedrama......... nebo tím, že se mu u mně nechtělo být............... ale..... bohužel......... na test z krve půjdu v pondělí, ale už to asi nemá ani cenu.. na tom doma, bylo bílo.....

pidisek
30. čer 2013

Sousedka na mě kouká přes plot a pry: hele, ze ty jsi těhotná??? A to vůbec nic neví!!!!!!!!!!

petulak1988
30. čer 2013

@coralin ☹ to me moc mrzi...na tohle nikdy nevim co napsat ☹ drz se holka...vim jak ti je ☹ chjo.... kolikaty pokus to byl?

coralin
30. čer 2013

@petulak1988 díky... 7... řekla jsem si, že poslední, že to asi nemá smysl lámat přes koleno, když to tělo se brání.....

jaka17
30. čer 2013

@janice_opice jo, já už se těším na srpen, dneska jsem tu měla celou rodinku,tak jsem vyvářela a pěkně jsme papkali, takhle ty kila ,co jsem nabrala neshodím...to bylo furt hajej, dej si něco dobrýho a 5 kilo navrch...
takže se budu bavit běháním a cvičením ,do toho srpna to uteče...no a pochopitelně držením palců všem tady,po tom se taky jistě hubne 😀 😀 viď martas
@malinka_02 hezky se hýčkej, ať nám dáváš dobrý příklad, jak to má všem dopadnout...

petulak1988
30. čer 2013

@coralin takze uz fakt nic,???a ty uz mas ditko?? Ptam se asi ted blbe...jen jsem vse nedocitala...my jsme rozhodnuti ze doktorum nedame pokoj dokud to nedopadne

jaka17
30. čer 2013

@coralin moc mne to mrzí..vypadalo to tak slibné.. 😕 je to bída...búúú

lucavka
30. čer 2013

@coralin to je mi líto. Sme na tom stejně. Já jdu na krev v úterý. Jo jestli to opravdu nevyšlo tak si nejspíš v srpnu pojedem pro zmrazený dvojčátka. A pak už to bude úplnej konec. Budem bez mrazáčků a bez peněz....

janice_opice
30. čer 2013

@coralin hollka já už ti to psala, ale rozumnej přístup fakt!!!drž se!!

janice_opice
30. čer 2013

@jaka17 to mi poovídej já jsem toh ztláskala!!! ted mě bolí břicho, jsem nafouklá jako vzducholod a chce se mi blinkat 😀 😀 😀 prostě jsem se přežrala!! 😀 😀 😀 hrůza to už neshodím

janice_opice
30. čer 2013

Holky tak já si píchla ten Decapeptyl...měla jste to nějaká?

petulak1988
30. čer 2013

@janice_opice na co ma byt ta injekce???To jsem nikdy neslysela a ta uz je do bricha??

pidisek
30. čer 2013

@coralin jsi neuvěřitelně statečna - klobouk dolů.... Ja mám ted 5 pokus... A rikám si ze to nevzdám... Pokud budou sily...přeju je i tobe.....

trefulka
30. čer 2013

@janice_opice Decapeptyl jsem píchala celou stimulaci, pak už ne.

janice_opice
30. čer 2013

@petulak1988 ano picham si fraxiparin do bricha agolutin muz mi picha do zadku do svalu a tahle je na podporu uhnizdeni a ma se pichat 6.ty den od OPu.ja se s tim pri predchozich 6ti pokusech nesetkala.ale jsem v novem CAr moc spokojena tak vim,ze delaji co mohou.maji tam vubec trochu jiny pristup.🙂

janice_opice
30. čer 2013

@trefulka vidis a tady to maji ozkousene,ze jim to o 4-6% zvysuje uspesnost.🙂

petulak1988
30. čer 2013

@janice_opice a kam chodis do CARU?

go
30. čer 2013

@pidisek ja jsem take silena, uz vidim jak se za par dni zacnu sledovat 😉

janice_opice
30. čer 2013

@petulak1988 ted na 7. pokus jsem přešla do IVF Cube a už bych nešla jinam ani boha

go
30. čer 2013

@malinka_02 dekuji, moc a ty hezky tehulkuj , at nam jdes prikladem 🙂

janice_opice
30. čer 2013

@go 🙂 hele každá se sledujee přece🙂))) to je jasný testy manža ukryl někde nevim kde a vsadim se že došel i do lékáren v okolí a dal tam mojí fotku jako, že záka kdybych si tam přišla kupovat těhu testy🙂)))))

trefulka
30. čer 2013

@janice_opice A o to jde, maximalizovat šance 😎

@lucavka @coralin Holky víme všechny moc dobře, jak hodně to bolí. Když jsou ještě mrazáčci, tak je to o chlup snesitelnější. Nevzdávejte to! Nikdy se stane zázrak i bez doktorů.

trefulka
30. čer 2013

@janice_opice A o to jde, maximalizovat šance 😎

@lucavka @coralin Holky víme všechny moc dobře, jak hodně to bolí. Když jsou ještě mrazáčci, tak je to o chlup snesitelnější. Nevzdávejte to! Někdy se stane zázrak i bez doktorů.

go
30. čer 2013

@janice_opice 🙂, no desne to cekani 😉 A jeste se clovek nemuze zabavit uplne jak by chtel, protoze se boji 😒

lucavka
30. čer 2013

@janice_opice - zajímavý, na ten decapeptyl se musím taky doktora zeptat. Teď jsem si na netu přečetla jeho leták.

@trefulka - já mám taky prolém s tím, že mě po rodičáku vyhodili z práce. Šla sem hned na neschopenku a potřebuju se na ní udržet dokud nebude mimi nebo dokud nenajdu práci ☹ jinak sme s pěnězma v .....

janice_opice
30. čer 2013

@lucavka no setkala jsem se s tím jen V Cube..tam jsem si i řekla o Embryoglue - prý k tomu byli zpočátku skeptičtí,ale probíhá na to studie - já jsem řekla, že je mi to fuk, že ted i kdyby to bylo placebo tak pro dobrý pocit---taky se mi tu právě líbilo, že mohl být muž po OPU se mnu na pokoji a při ET přímo na sále - hodně to dodá🙂

go
30. čer 2013

@janice_opice na me zase sestricka dnes divne koukala, ze jsem manzela u ET nechtela. Usmala se, ale nakonec na sale priznala, ze to chape. Manzel na me pekne cekal 5minut na pokoji 🙂. Nechci, aby byl pak moc neteseny a nevyslo to☹

janice_opice
30. čer 2013

@go každej je jinej, manžel chtěl vzal si i volno v práci 🙂 je zvědavej a kam chodíš do CAR? NIkde jinde jsem se s tím totiž nesetkala🙂

go
30. čer 2013

@janice_opice ja hledala novy Car dlouho a nakonec u nas vyhral Reprofit Brno, stara se tam o nas primo primar a je uzasny. Po OPU jsi na pokoji s manzelem, ET to same a navic muze byt na sale. Uplne to chapu, manzel taky chce byt uplne u vseho, nikdy za cely ty roku jsem nemohla jit ani na jedinou kontrolu, ale tohle jsem si prosadila 🙂
Hlavne, ze v nich mame oporu🙂. Tesim se az uvidime tve //. Moc ti fandim, mas toho za sebou taky hooodne 😒

lucavka
30. čer 2013

@janice_opice - u nás v Gennetu taky manžel byl u ET i Ket už i před třemi lety s prvním klukem 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru