IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
9. črc 2013

@pavlina1976 jojo i malinka to říkala:D
@jaka17 ajooojjj ja bylo na chatě?? děkuju moc ale fakt jsem strachy strašně podělaná🙂 snad to dáme 🙂

jaka17
9. črc 2013

@janice_opice naprosto chápu, ale prostě je to bomba, užívej si to ...nemám slov, fakt jsem ti to hroozně přála.no holt budu držet palce dál a dál, což je super stav... 😀 😀 😀
Já teď jsem trochu mimo, v pátek ráno letíme na dovču k moříčku a chalupa taky krása, buřtíky, koupálko, jako zamlada...
no ale v srpnu jsem tu zpátky doufám v plné síle...Te´d aby to vyšlo i dalším a byla z toho// tsunami...

jaka17
9. črc 2013

@pavlina1976 no já to vidím všechno pozitivně, čápi to zaručujou...taky na tebe myslím, děvče...

janice_opice
9. črc 2013

@jaka17 no a ty přijedeš od moříčka a hupsneš na mrazáčka a bude // té jasný přece 😉 😉 😉

janice_opice
9. črc 2013

holky dneska tu končím jdu se koukat na film nebo jdu natáhnout břuch páč dostávám křeče a fakt jako bych t měla dostat i do stehen to je normální??

brsh
9. črc 2013

@pavlina1976 - ja to nerikala, ale je to urcite pravda 😀 😀
@coralin - to my taky, ale.na to je ta Kreta lepsi 😉 jak je, Kaci? Ja se z ty vsi vyhrabu az za tyden, tak.vubec nemuzu psat. Vysazujes?

janice_opice
9. črc 2013

@brsh @pavlina1976 jasně říkala to malinka totiž :D

janice_opice
9. črc 2013

dobrou nocenku holky moje jdu dát Vikingy spát už ponocujou🙂

pavlina1976
9. črc 2013

@jaka17 děkuju moc 😉 , to víš jak se blíží testování tak začínám být víc a víc nervozní 😉 , ale jsem v pohodě, hodně tomu věřím, tak jestli to neklapne, tak to bude mazec, ale to je vždycky ☹ . Co ty? Odpočinula sis na chaloupce? Už jsi se dostala do formy? Taky jsem si říkala, že bych začala zase cvičit jak ďas 😀 , mám břicho jak ve třetím měsíci.....To víš, grilovačky atd, neošidím se a trochu se vymlouvám na hormony 😀

pavlina1976
9. črc 2013

@janice_opice krásné sny 😀

brsh
9. črc 2013

@janice_opice dobrou a pohlad brisko 😉

go
9. črc 2013

@pidisek teda , ted se musim ozvat, s tim kafem je to fakt blbost. Ve vsech Carech kde jsem byla rikaji to same, vzdy se na to ptam. Pokud ma zena zvyk pit 2-3 kavy denne, tak naopak nema davku kofeinu hned ze zacatku vysadit uplne, ale dprat si jedno preso s vice mleka denne. Ja mam tedy hodne nizky tlak stale, tak se boji, abych bez kavy nekolabovala 😉 Jak ti je, opatruj se a uzivas radost?🙂

malinka_02
9. črc 2013

@akdar5 taky vubec nevim a docela by me to zajimalo..

Holky me uz tak strasne boli 2 dny hlava ☹ Jako za okem tak sem myslela ze migrena ale zase mam trochu rymutak nevim jestli dutiny a do toho me boli krcni pater tak i od toho to muze byt a nevim jak si s tim poradit kdyz nevim pricinu..

jaka17
9. črc 2013

@pavlina1976 díky, chaloupka fajn,ale byla jsem odříznutá od světa, tak dočítám...no už se těším na ty tvoje //..snažím se ,běhám poránu tak tři kiláčky, pak cvičím, na dovču jen s polopenzí, tak snad něco do srpna shodím...ale jsem rozežranááááá 😀 břicho mám zatím pořád pěkný..ale to se snad stáhne...nebo že by naopak v srpnu narostlo???? 😀 😀 😀 to vy s janicí už budete pěkný těhule... 😀 😀

malinka_02
9. črc 2013

@pidisek no hraskem se zacpy nezbavis 😀

malinka_02
9. črc 2013

@jaka17 to se vratis v plne sile na dalsi pokus!! 😀

janice_opice
10. črc 2013

Holky tak u nas se zazrak nakonec asi nekona.delala jsem si test do sbirky a tam nic a ani na dalsim.:((((((((((.jdu jeste ted ns krev,ale asi je to jasny.

pidisek
10. črc 2013

@go ahoj dobre ranko to je husty, ze uz se takhle budím 🙂 to kafe si myslím by jedno škodit taky nemelo... Jen člověk furt dedukuje co jo a co ne a blbne z toho......ja si uzivám... Porad mám pusu kolem dokola hlavy, si musí všichni myslet ze jsem debílek 🙂 🙂 🙂 co ty?

pidisek
10. črc 2013

@malinka_02 chichichi no ja vím, ale kdyz ja jak vidím lusk tak nic jiného nevidím 😀 😀

pidisek
10. črc 2013

@janice_opice neeeeeneeeeeee co je to za blbost....to jsou spatny testy... Takhle rychle by to nezmizelo.....☹

pidisek
10. črc 2013

@janice_opice fakt neblbni co to je za testy???????? A dnes jsi který den??????

pidisek
10. črc 2013

@petulak1988 tak coooooo??????? Musíme něčím rozveselit Janu, tak věřím, ze mas dobré zprávičky!!!!!!

janice_opice
10. črc 2013

Holky tak u nas se zazrak nakonec asi nekona.delala jsem si test do sbirky a tam nic a ani na dalsim.:((((((((((.jdu jeste ted ns krev,ale asi je to jasny.

pidisek
10. črc 2013

@janice_opice blbost...

janice_opice
10. črc 2013

@pidisek 13.den

pidisek
10. črc 2013

@janice_opice to nemůže zmizet během par hodin mas blbej test fakt.... Chjo... Myslím na tebe, mas tam ode me srdíčko.....

janice_opice
10. črc 2013

@no treba nejaky to biochem. :( jdu na tu krev.....dekuju moc za srdicko.ty testy byly dva

pidisek
10. črc 2013

Ja mám krev az v úterý...ty to nas nějak brzo... Jdu o den Min než ja navíc.... Holka to není možný..

janice_opice
10. črc 2013

@ja krev nemam vubec zasla jsrm si na ni sama.

pidisek
10. črc 2013

@janice_opice kup si nejaký citlivý test...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru