IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

brsh
23. kvě 2013

@malinka_02 Já vím, ale tak dodáváš sílu Ty mě, tak musím zkusit nakopnout i já Tebe 🙂 Jak bych pak měla věřit, že to zrovna mně vyjde na první pokus?! 😕 😉 Běž si lehnout a odpočiň si.

Holky, dobrou všem - už mám v sobě Utrouše, takže jsem do půl hodiny tuhá 😀

lucavka
23. kvě 2013

@martas14 při prvním IVF nám zbylo po pětidenní kultivaci jen jedno embryjko a naštěstí zabojoval. Při druhém IVF sme poprvé teď v březnu dali jedno a bylo to biochemické těhu. Ještě máme tři v mrazáčku. Příští měsíc chceme KET a dáme nejspíš dvě. A uvažuju o tom hatchingu aspoň u jednoho z nich. Hele já si říkám že když budou dvojčata tak to prostě budu muset zvládnout. Naštěstí náš synátor je zdravej jak řípa a moc šikovnej, takže vím že s ním nebudu mít při miminkách problém.

janice_opice
23. kvě 2013

Holky my sli vyvencit psa a dali si pivko od cesty a shodli jsme se na tom,ze od kvetna zacala fakt // sezona tak zitra cejam pozitivni zpravy od Lenky a pak hhani,brsh,malinka a vsechny ostatni holciny v triku.😉

janice_opice
23. kvě 2013

@brsh holka ty jsi jasna tehu!prijedu na masine na kafe.ja tomu verim 😉

malinka_02
23. kvě 2013

@brsh dekuju moc 😉 Doufam ze tobe to napoprve vyjde 😉 A budem tehulit spolu 😀

janice_opice
23. kvě 2013

@malinka_02
@brsh budete!

janice_opice
23. kvě 2013

@malinka_02
@brsh budete!

ratatooy
24. kvě 2013

@martas14 ket stál 7300,. 1000,.stála ta kanyla na zavedení,3200 léky a zbytek za výkon asi,jj asi to bylo tím že e u nás teda už přirozeně vyloupávala z obalu,to máš teda pravdu že u ivf to delalay asi jen ty jedny před vkladem teda

malinka_02
24. kvě 2013

Holky tak mi vcera mamka rekla ze mi nechtela davat nadeje ale ze mela hrozny hlad podle ktereho poznala ze je tehotna!!

A je tam!Hned se zacal rysovat neni to dusik ale duch!
Jen mam strach protoze mam strasne bolesti na MS..

malinka_02
24. kvě 2013
kamisb
24. kvě 2013

@malinka_02 jééé ta je krásná, tak nemysli na MS to se tam roztahuje prcek ...sakra konečně Ti to přeci musí vyjít !!!
držím moooc palečky, aby čárka sílila.

zimka
24. kvě 2013

@malinka_02 😵 to bolení břicha je normální, myslím že je to naopak dobrá zpráva, že se něco děje. MS nemůžeš dostat, seš narvaná práškama. 🙂 Držím palce, ať čárka jenom sílí!

hhani
24. kvě 2013

@malinka_02 supeer,nádhera...tfuj,tfuj,tfuj at to jenom sílí 🙂

janice_opice
24. kvě 2013

@malinka_02 jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ten je krásnej!!!! Potichounku gratulejšn🙂 😉 😉 😉 😉 😀

janice_opice
24. kvě 2013

@malinka_02 hele já co si pamatuju tak jsem měla taky hrozný bolesti,když jsem čekala synátora - přesně jako před MS. záda, prsa, břicho a vidíš......

jaka17
24. kvě 2013

@malinka_02 Nááááádhera, konečně vidím, jak to má vypadat...který jsi den???

meyryen
24. kvě 2013

@malinka_02 Ježiši ta je krááááááááááásnááááááá 😀 Strašně moc blahopřeju a držím palce!!!

janice_opice
24. kvě 2013

@meyryen 😀 😀 😀 😀 😀 to je sranda to se mi líbí jak jsme tu všechny nadšené🙂)))))

jaka17
24. kvě 2013

@hhani Ahoj, tak kdy se odvážíme my??? ☹ mám blbej pocit, už mi není vůůbec nic, prsa přestávají bolet a cítím se naprosto v pohodě,plná energie i přes utroš 2-2-2 a mám cukání si jít zaběhat a na všechny tyhle čekačky se vy....
úplně to se mnou šije...Co ty, jak se cítíš 😝

brsh
24. kvě 2013

@malinka_02 vidis to!!!!!! Ja Ti to rikala, juchuuuu. Mam nejvetsi radost za Tebe, Lauri!!!! :*

hhani
24. kvě 2013

@jaka17 🙂 No já to vidim,že od zítřka začnu testit..9 DPO už by mohlo něco být ..a budu to zkoušet..já jsem taky nějak v pohodě jen prsa zatim bolí,ale já to tak měla vždy před MS tak tomu nějak nepřikládám význam 😒

lucavka
24. kvě 2013

@malinka_02 mooooc gratuluju!!!!! TAkový krásný novinky po ránu.

janice_opice
24. kvě 2013

každou chvíli by tu měla dát zprávu lenkafel, že jo? říkala, že jde na 10 hodinu na krev a ultrazvuk!

meyryen
24. kvě 2013

@janice_opice Jojo, tam si myslím, že taky budou pozitivní zprávičky 🤐

janice_opice
24. kvě 2013

@meyryen já z tebe mám takovou radost !!! jen tak dál holky🙂

barakara
24. kvě 2013

@malinka_02 supeer, krasnej testik! 😵

pentagras
24. kvě 2013

@malinka_02 ahoj kočko, moc ti gratuluju 🙂 🙂

lenkafel
24. kvě 2013

tak jsem u doktora byla, na ultrazvuku nic neviděla a výsledek krve bude až v pondělí ☹

lenkafel
24. kvě 2013

@malinka_02 gratuluji moc

brsh
24. kvě 2013

@lenkafel Co by tam taky měla vidět, to je brzo ještě 🙂 buď v klidu. A ten z moči sis neudělala?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru