IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

brsh
27. kvě 2013

@hhani Já vím, děkuju. Volala jsem i doktorce a ta říkala, že paralen klidně jo. Že se dají nasadit i atb, když je nejhůř. Zatím si ho dávat nebudu, zvýšená teplota může být i po tom ETu. Kdy budeš testovat, Hani?

visnu
27. kvě 2013

@jaka17 Jééé. Ty jsi taky učitelka? Prázdniny jsou na to ideální, hezky si udělat pohodičku, žádné nervy. Ale vidím, že tys to stihla dřív! 🙂 Vypadá to velmi nadějně!

janice_opice
27. kvě 2013

@visnu jj taky myslm a i kvuli te psychicke pohode.

hhani
27. kvě 2013

@brsh dnes jsem testila a nic..bílo ☹ ,ale ještě to nevzdávám..mám ještě pár dnů..A ty mammatesty budou asi nějaký horší,psali jsme si tady o tom s Renčou1978 tak si určitě kup ještě jiné třeba dr.Maxe jsou prý dobrý.. 🙂

hhani
27. kvě 2013

@visnu ty jo..no to se někdo má 😀

visnu
27. kvě 2013

@biolage To je náhodička. 🙂 A tobě už řekli, kdy začneš se stimulací? Já mám začít pátý den cyklu, ale kdy bude první, to je zatím ve hvězdách. Mělo by to přijít každým dnem, ale doktorka říkala, že ta utlumovací injekce může způsobit zpoždění a prý tolerují jen týden. Ovšem netuším, co by se dělo, kdyby MS skutečně do týdne od termínu nepřišla. Doufám, že to nestopnou!

brsh
27. kvě 2013

@hhani - no to je dobře, že tomu ještě necháváš čas. Ještě to nejsou dva týdny od ETu, takže není proč panikařit 🙂 Já si tak říkám, že kdyby tohle všechno moje embryo dalo, tak to bude fakt kabrňák. Docela se prudíme doma 😒 pejsek marod, já přichcíplá...no už abych mohla taky testovat, jsem už nevrlá. Stáhla jsem si první díl nějakýho novýho seriálu, jmenuje se to Hannibal, tak to asi rozkoukám 😉 A testy pak ještě koupím, ale zatím tu můžu mít na stole ty mamma 😎

visnu
27. kvě 2013

@zimka Jejda...nás tady je!

brsh
27. kvě 2013

@baby1984 ahojky, neboj, ta mrcha už určitě zmizela 🙂 Budu držet palce! Zrovna jsem na Tebe minulý týden myslela, že vůbec nepíšeš co je novýho 🙂

visnu
27. kvě 2013

@jaka17 Já se občas taky sama sobě divím, když to vidím. 🙂 Ovšem příroda je mocná!

visnu
27. kvě 2013

@jednalucka Když jsme byla na poslední laparoskopii, představovala jsem si, že ležím s přítelem a hafanem na pláži. Vřele doporučuji! 🙂 Budu moc držet palce. Na množství tolik nezáleží, hlavně aby byly kvalitní.

visnu
27. kvě 2013

@coralin Čekám na MS a pátý den cyklu začínám stimulovat. Snažím se, na to moc nemyslet, mám doma připravenou hromadu filmů a asi deset knížek z knihovny, ať zaměstnám hlavu. Mozek je náš největší nepřítel 🙂 .

janice_opice
27. kvě 2013

@visnu jj taky myslm a i kvuli te psychicke pohode.

hhani
27. kvě 2013

@brsh nějak jsem se s tim smířila a pomalu se chystám na září,ale zároven ještě doufám,co kdyby.. 😉 Já to tedy dala i bez léků jen jsme měla nějaké cucavé tablety na krk i pro těhotné,ale neměla jsem teplotu nebo spíš jsem se raději neměřila,tak jsem paralen ani nevzala....Alespon vidíš jak ty naši hafíci drží s námi za jakýchkoli okolností,jsou to miláčci 🙂 Ten TEP24 to bylo fakt zajímavý a nejlepší bylo jak té jedné pani chtěli sebrat celou dělohu a ona to raději zkusila jinde a tam jí uzdravili a ještě otěhotněla...Fakt člověk nikdy neví čeho všeho jsou ty doktoři schopný...

baby1984
autor
27. kvě 2013

@brsh Tak nemám co psát,když se pořád nic neděje,ale až to vypukne tak vás tu budu denně obšťastňovat to se neboj 😀

jaka17
27. kvě 2013

@visnu díky díky, zatím nejásám, koupila jsem testy dr .Max a snad to vyjde...naštěstí už se toho moc neděje, tak se šetřím...

biolage
27. kvě 2013

@visnu muj doktor me pri minule navsteve zklamal. Pry objednejte se na odpoledne at na vas mam cas a ze nam vse poradne vysvetli. Jenze opak se stal pravou cas na nas nemel. nic mi nevysvetlil. Jen vim,ze mam dorazit 4.6 ,ma mi udelat u.trazvuk a ten den bych mela zacit se stimulaci a v papirek co mi dal je,ze ta stimlace zacne ikdybych to nedostala.tak se neboj urcite to bude stejny 🙂 muzu se zeptat proc jdete na ivf? My kuli spane morfologii. Zajima me to pro srovnani. Dalsi z mala informaci mam od sestricky, at si vemu priste minimalne 6 000 kc

jaka17
27. kvě 2013

@hhani nezoufej, já měla taky dušíkový // až 12 den...no a dělohu už mi chtěli brát kvůli myomu před 8mi lety, nakonec jsem to ukecala a pak rozvod, stav už nikdy žádný chlap, budu sama s dětma...no, kolegyně mne zaregistrovaly na seznamku, vloni druhá svatba a teď.... 😅

meyryen
27. kvě 2013

Tak dnešní OPU za mnou, z 15 očekávaných folikulů zbyly jen dvě vajíčka, zbylých 13 už bylo po ovulaci......brečím od té doby, co jsem se probrala z narkozy......měla jsem spoustu otázek a nikdo nemá odpověď. Teď se modlím aby se ty zbylá dvě oplodnila a bojovala dál......

hhani
27. kvě 2013

@jaka17 no uvidíme..třeba budeme ještě překvapený 🙂...já řikám pořád,že ten život nás vždy dokáže překvapit i když si to plánujeme všechno jinak a,že většinou černě,to nám ženským jde náramně skvěle 😀

janice_opice
27. kvě 2013

@baby1984 a kdy se u tebe zacne ne co dit?

hhani
27. kvě 2013

@meyryen to bude dobrý neboj..oni to zmáknou a pěkně se do tebe potom zavrtají 😉 ..my jich měli 5 a zůstalo jen jedno co nám dali...tak to nesmíš vidět tak černě..oni budou bojovat aby mohli jít k tobě 😉

meyryen
27. kvě 2013

@hhani Snažím se věřit, že to budou bojovníci, jen při prním pokusu jich bylo 15 a do konce to nezvládl žádný, tak teď těžko hledám víru v tyhlety dva......no bude to do zítra dlouhá noc ☹

jaka17
27. kvě 2013

@meyryen neboj, to vybojujou, my měli 8 a zbyly 2, z toho jedno se možná zakouslo.... 😀

lenkafel
27. kvě 2013

@janice_opice děkuji za článek, super informace, no snad, jak řikám, počkám do čtvrtka

kamisb
27. kvě 2013

@meyryen a kam chodíš ? to ti to nejak špatně načasovali teda.
tak snad budou ty dvě super a hezky se budou vyvíjet a uvidíš třeba budou stačit ;)

lenkafel
27. kvě 2013

@lucavka já nevim, sestra mi hodnoty neřekla, jen že je to negativní, takže proto chci čekat do čtvrtka a pak zase na krev no

lucavka
27. kvě 2013

@lenkafel - hm, to už sem taky slyšela že holkám neřekli hodnoty, jen že je to negativní a ono se to pak vyvrbilo.... Hele fakt se chovej jako těhule a nech si to zkontrolovat. Měli ti říct přesnou hodnotu a pokud by se každý druhý den zdvojnásobila tak je to OK. Já v březnu u biochemickýho těhu taky byla na krvi dvakrát. Poprvé jsem měla nízkou hodnotu tak se muselo zjistit jakým směrem to jde.

lenkafel
27. kvě 2013

@lucavka jojo v první moment jsem propadala panice a samozřejmě jsem si pobrečela, ale pak mi došlo, že co jsem kdy slyšela od kamarádek a tak, tak je opravdu možný, že to v krvi ještě moc není a proto mi řekli, že je to negativní, určotě počkám do čtvrtka a pak se objednám do caru na krev

lenkafel
27. kvě 2013

žesnký díky, něbýt vás tady a vaší podpory, tak jsem zachumlaná do deky a řvu jako želva, ale takhle to nesu docela statečně

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru